Jump to content

Moto Zajednica

Da li je moguce?

Recommended Posts

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Slucajno sam obrisao drugi post.Molim admine.da ga vrate,a ako ne,nikom nista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Evo i od mene:

 

- Izbeči oči

- Načulji uši

- Stisni zube

 

 

Toliko

 

:lol:

 

A bulju ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Evo i od mene:

 

- Izbeči oči

- Načulji uši

- Stisni zube

 

 

Toliko

 

:lol:

 

A bulju ?

 

Izvinjavam se zbog propusta:

 

- Bulju isprazniti pre vožnje

- Bešiku takođe

- Vlažne i suve maramice u džep

 

:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

preporucujem pre sedanja na motor.....

1.dobro se naspavajte

2.dobro se najedite

3.lagane vezbe razgibavanja, narocito ruku, nogu i ociju!

4.1 oligovit

5.jedan tabletica b komplexa

6.lexilijum ili bensedin, onaj od 5mg

6.punu ratnu opremo

6. cugnes koji rakijicu.....

 

da objasnim:

kad sam naspavan i sit, 50% sam veseliji, lagane vezbe razgibavanja, cisto da se izbegnu kreteni ,oligovit da mi lepo svari hranu,b komplex radi dobrog raspolozenja,lexilijum ili bensedin, da mi isto ne pokvari neki kreten, punu ratnu opremu da se ja secam sigurnije, a rakija....auuuuuuuuuuuuuuuuuu ljudi, sto sam ja za*eban kad popijem!

Auuu brate,ti si bas pun svega kad sednes na motor :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Evo i od mene:

 

- Izbeči oči

- Načulji uši

- Stisni zube

 

 

Toliko

 

:lol:

 

A bulju ?

 

Izvinjavam se zbog propusta:

 

- Bulju isprazniti pre vožnje

- Bešiku takođe

- Vlažne i suve maramice u džep

 

:lol:

Bulja je najbitnija u celoj prici :lol: :lol: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Čoveče, tek si počeo! Imaš još puno toga da doživiš i vidiš! Ako si shvatio poruku, ostavi se motora, ili nastavi da voziš sa saznanjem da će to često da ti se dogadja! To je ovde sasvim normalno...

 

Moraš da nekada i padneš da bi naučio! Nisam siguran da na ovom forumu postoji neko ko nikada nije pao sa motora svojom, ili tudjom greškom! Bitno je da preživiš i odmah si bogatiji za jedno iskustvo... Znaš kako se kaže, postoje oni koji su pali i oni koji će pasti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA
Nisam siguran da na ovom forumu postoji neko ko nikada nije pao sa motora svojom, ili tudjom greškom!

 

:zdravo:

 

 

Zar nije tako? :nanana:

 

Ima i još jedna stvar... Ako ti se desi da padneš, moli Boga da ne naidje neki taksista!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: CBR 600RR

Zar nije tako? 1nanana.gif

Ima i još jedna stvar... Ako ti se desi da padneš, moli Boga da ne naidje neki taksista!

 

Ja kad sam pao naisao prota Zoki0staa2.gif,kad se ondaK nisam slogir`o hahaha1lol.gif,prvo sam mu rek`o,Oče hajde da probamo prvo sa hitnom,pa ako oni ne urade nista onda ti1lol.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1nanana.gif

Znaci imao sam srece sto nije naisao neki Taxi,eto u svakoj nesreci ima i malo srece!!!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Naravno da si imao sreće!!! Taksisti su gadni igrači, hoće da kresnu dok je još vruće...

 

Evo još jedan klasičan primer "čačkanja mečke"...

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

E da ne dužim, za početak, dok se učiš izbegavaj špic i radi sve kako ti je @Sava1 rekao. Dakle po propisu, pa ćeš isto tako po proipisu i da položiš i to bez po muke.

 

Ako hoćeš devojčicu da voziš, videćeš i sam da se nećeš osećati sigurno na motoru dok ne izvezeš sam bar jednu sezonu, upoznaš to svoje motorče, pa onda shvatiš kako da voziš da ne dovedeš ni sebe, a ni suvozačicu u opasnost. A tek kad bude prvi put stvarno sela na motor... Nećeš od treme moći ni brzine da menjaš, jer se motor ponaša drugačije, optereti mu se zadnji kraj, bolje legne na put i lakše se vozi, ali sve će ti to isprva biti čudno.

 

Posle par godina, ako i dalje budeš vozio kao što je @Sava1 napisao, onda lepo možeš po savetu mog nekadašnjeg komšije @Mikulanca da batališ motor, pošto će ti lepše i najsigurnije biti u kolima. Jasno u kolima je devojčica odmah pored tebe, a to ima i neke prednosti, da se ne lažemo. 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

 

Da ti ispričam šta sam danas doživeo na motoru, pa da skapiraš kako stvari funkcionišu:

 

Krenem preko (h)adskog mosta na Novi Beograd i pri skretanju na semaforu, lik se prestrojava džipom iz krajnje desne u krajnju levu traku, gas do daske - da stigne da iseče kola koja pristižu i pravac vratima na moj motor - ne da nije video, nije ni gledao. Srećom, videh šta se sprema, odvrnem gas, malo pobegnem ulevo i ostavim ga iza sebe dobrih 300 metara.

 

Siđem s mosta u Jurija Gagarina, šibam pravo desnom trakom, seče me lik iz leve. Blicanje i sirena ala @Popsy i pobeže lik nazad u traku, još se zamal' ne zakuca u kamion ispred. Stignem do Gevare, mislio nešto da pazarim, kad ono nema i od Gevare odlučim svojstveno sebi da preko Brankovog mosta odem do Motoringa. Svi znaju gde je Gevara, dakle uključiš se s parkinga, na semaforu levo, na sledećem pravo, pa onda trećem desno i na mostu si. Nema sve ukupno kilometar vožnje. I lepo skrećem ja na semaforu levo, riba iz uličice pored Interkontija skreće desno, dakle uključuje se ispred mene na pravac. Napravim par osmica (da me vidi), ona stoji, ja polako napred kroz semafor i ona kreće! 1lud.gif Legnem na sirenu, ona ništa. Bacim pogled levo, kombi u levoj traci par stopa iza mene. Oborim motor levo, obiđem je sa sve sirenom koja urliče i okrenem se, a ona širi ruke u fazonu "nisam te videla." Ma nije nego. Još je njoj na toj raskrsnici crveno svetlo i ima uslov za skretanje desno, ma ne, ko zna šta je krava gledala. Al' jbg, ne ide da bijem žensko, ne vredi tako sam vaspitan i sve joj redom od sestre do strina i tetaka i nastavim dalje.

 

Na kraju, u povratku iz Labosa, lik u Kneza Miloša posadio sponzorušu do sebe i hoće da se trka u BMW-u. Snimim pandura desno, pa se nakezim, na žuto odvrnem pun gas i on poleti!!!!!!! A ja lagano u traci pored, gledam kako ga policajac zaustavlja dok jezdim lagano ka svom domu i utakmici Evropskog prvenstva.

 

Ovo nije ništa posebno, sličan mi je svaki dan, ali ne bih menjao motor ni zbog čega, jer mi uvek vrati osmeh na lice... Kad se navučeš, posle gotovo! 0takoje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Al ste me sprzili svi hahhahaah a ja samo hteo da malo kolegu edukjujem dok se ne usteluje da nam ne daj boze ne zavrsi kao slika na banderi. Posle par godina naravno kad nauci malo kako i sta, moze i da se opusti malo hahahaha A to sto sam napisao sve lepo radi posao. Mada planiram da krenem da se jurim sa ovim paraglajderima hahahha

 

Uzdravlje i zivi bili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 250R

Mene je juče ujutro čovek isekao baš onako - dobro! Pola deset ujutro, skoro prazan put, tri trake. Ja vozim desnom, on srednjom, krenuo čovek da lomi na desno, ja na sirenu i kočnicu, on ga lomi i dalje, ja i dalje sirena, njega boooleee baš. Ulete ispred mene, ja predjem u srednju traku i dalje mu sviram, a on meni kroz prozor ŠTA SVIRAŠ KOJU PI &(=’!#/?? MATER*#//& ???!!!

 

 

:lud:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Postavljac teme je postavio pitanje i dobio konkretne odgovore ... Tema se dalje razvija u nepoznatom, bespotrebnom pravcu ...

 

Fala na paznji 0takoje.gif

 

 

 

 

59568333.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja