Jump to content

Moto Zajednica

Husqvarna TE 610 1996-2000

Recommended Posts

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Interesuje me ima li neko iskustva sa ovim motokultivatorima... Odrzavanje, delovi, vesanje!!?? Nesto se razmisljam da nabavim jedan primerak samo za oranje kao drugi motor pa bi mi necije iskustvo dobro doslo!

Hvala unapred!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Kad radi bruka, kad ne radi tuga ;)

 

Ako je na 3. specijali zaobidji, ako nije tu vec ide rados :).

 

Jedan vlasik ze zalio na mekse ogibljenje !!!, ali ja to uopste nisam primetio (cak je bilo bas tvrdo ili mu je to bio "marketinski trik"). Suspenzije su od nekih formi za koje ja nikad nisam cuo, sto uopste ne znaci da firme nisu poznate i dobre, nego jednostvano nisam cuo za njih (mislim nisam ja neko merilo)

 

Za delove se covek mora pomuciti i ako nemas semu za paypal poludeces. Mislim ako ti delovi uopste budu trebali. Ne znam dal mislis na model te610 ili model te610e, ali je velika verovatnoca da ce ti u startu trebati vako nesto:

 

http://www.hpi.be/applistlist.php?writeimg=ST5051L&select=G&clr=c

 

Ja sam imao iskustvo samo sa te610e masinama i nisu dosla u moj posed iskljucivo zbog tezine koja prelazi 150 kila. Da sam naleteo na modele bez el starta ko zna

 

Tada kada sam ih probao bili su mi brutalni (racunaj da sam tad vozio masinu od 30 konja i preko 150 kila). Mada i sad kad bi ih sad poredio sa novim KTMovima i Bergovima 400kama i 450icama i dalje mislim da su bili bas brutalni. Valjda nesto preko 50 konja i velikim obrtnim momentom mene je tad cupalo ruke.

 

Jos jedan plus tada su bili izuzetno povoljni (mislim po cenama ovde)

 

Ostaje taj problem koji su izgleda svi evropejci imali a to je paljenje, muka za nabavku delova iz Srbije. Na netu imas veliki comunity koji se bavi iskljucivo haskijima.

 

I da kurbla je sa leve strane :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Poznaje li mozda neko ovaj motor: LINK?

Drugar trazi neki enduro, pa smo u oglasima naleteli i na ovaj. Na slikama izgleda ok, al pitanje je u kakvom je stvarno stanju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Sabac

Pozdrav ljudi.

 

 

Zainteresovan sam za motor koji je drugar postavio u linku u postu iznad, ali sam dobio informaciju od vlasnika da kada pali, muci se, vergla duze, da li problem moze biti u frajlaufu ili je do anlasera, da li on glavi, nema dovoljno struje?

Sto je gore, nema ni kurblu, vlasnik je isto kupio bez nje pa ne mogu ni da isprobam i tu opciju, da ga upalim na kick

 

dobio sam i informacije od jednog clana koji ga je gledao da je ovako ok, a meni se iskreno ne putuje preko pola Srbije da bih se uverio na licu mesta da je neki problem koji je malo skuplji za resiti ili deo koji je teze naci.

 

Unapred hvala na odgovorima (:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja