Jump to content

Moto Zajednica

Trosarina pre oko sat vremena

Recommended Posts

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Naseg drugara Goblina je kod kasarne na trosarini udario auto. On se javio na tel pre nego da stigne hitna i rekao da je izgleda polomio kjucnu kost. Osim toga je bio svestan i mrdao prstima. Ja sam na mestu udesa vec neko vreme. Podgli i sklonili motor. Steta je poprilicna. Cekam Gremlinovog drugara Acu koji je trebao da dodje da preuzme motor nego ja nemam njegov broj pa ako neko zna neka mi javi na 0658880664. Ja sam preuzela motor tako da je za sada na sigurnom. Inače udes je video Toshke koji je vozač GSP. Bravo Toške!

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk 2

post-7494-0-10341200-1339248067_thumb.jpg

post-7494-0-03938800-1339248091_thumb.jpg

post-7494-0-00590500-1339248116_thumb.jpg

post-7494-0-34157500-1339248137_thumb.jpg

post-7494-0-32271400-1339248158_thumb.jpg

post-7494-0-64423800-1339248172_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Sad me je zvao Goblin, slomio je kljucnu kost, lezi na urgentnom i ceka na ortopediji jos nesto da provere. Duhom nije klonuo, jbg zahvalan je jer je moglo i gore. Zahvalio se svima, da ne nabrajam, zaboravicu nekoga, ali ono Ruza, Aca, Notorius i ostali.

 

Javice se on svima kad zavrsi snimanja, ovo smo se culi samo na brzinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Uh, dobro je da nije nesto gore od povreda, mlad je decko, brzo ce sve da zaraste. Zelim mu sto brzi oporavak.

 

Zna li se sta se zapravo dogodilo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Po slikama bi rekoa klasicno obaranje,jer po viljusci na motoru se vidi da motor nije u nista udario vec oboren od strane vozaca koji pri promeni trake ili skretanju zaboravio da pogleda u retrovizor ili da upali migavac.....

 

Zalim mu brz oporavak,inace i ja sam u procesu zarastanja kljucne kosti,nosim osmicu oko 20 ak dana.... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Uskoro bi trebao da napusti urgentni... pukla kljucna kost i, koliko trenutno znam, uganuta desna noga (nije polomljena). Kad sam izlazio doca je rekao da mora da bleji tamo do 7 i nesto, ima kao jos jednu proveru neku i posle ga pustaju kuci....

 

Goblin se kretao od Trosarine ka Kumodraskoj nizbrdo, onom ulicom kojom ide 50-ica, iz jedne od onih ulicica koje vode ka novom naselju Stepa Stepanovic matorac ga isekao... klasicno nisam te video... kol'ko sam razumeo matori ima 60 godina <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ma nemoj?

 

Slažem se da sa godinama opadaju refleksi i vid ali pažljivom vozaču godine ne smetaju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Da se neko ne nadje uvredjenim od nasih iskusnijih kolega, kad sam rekao matori od 60 godina znate na sta sam mislio.... mali je procenat vitalnih i okretnih i sa boljim refleksima u tom dobu, naravno iskusni bajkeri popravljaju tu statistiku :takoje::care::care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Time sto mislim nisam imao nameru nekog da prozovem,te,izvini ako si se nasao prozvanim...Ali ja i dalje tako mislim... U tim godinama opada vid,sluh,refleksi...A sto je najgore,ne mogu da se pomire sa cinjenicom da ne mogu da voze vise... Ali da ne skrecemo sa teme...Zelim kolegi brz oporavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

al' bi ja zabranio voznju ljudima starijim od npr 55-60 godina...

 

Ma nemoj?

Slažem se da sa godinama opadaju refleksi i vid ali pažljivom vozaču godine ne smetaju ;)

 

Da se neko ne nadje uvredjenim od nasih iskusnijih kolega, kad sam rekao matori od 60 godina znate na sta sam mislio.... mali je procenat vitalnih i okretnih i sa boljim refleksima u tom dobu, naravno iskusni bajkeri popravljaju tu statistiku :takoje::care::care:

 

Time sto mislim nisam imao nameru nekog da prozovem,te,izvini ako si se nasao prozvanim...Ali ja i dalje tako mislim... U tim godinama opada vid,sluh,refleksi...A sto je najgore,ne mogu da se pomire sa cinjenicom da ne mogu da voze vise... Ali da ne skrecemo sa teme...Zelim kolegi brz oporavak!

 

Kao prvo i najvaznije: Goblinu zelim brz oporavak i da se vise ne ponovi!!!

 

Drugo: Mozete li nesto pametno da napisete bez tih "velikih" izjava tipa: Ja bi ovo zabranio, ja bi ono, bla, bla...??? Pogotovo kada su pausalne do zla Boga!!!

 

Mene su 100 puta isekli mladji vozaci automobila, eto npr. 20-30 godina starosti, "jer me nisu videli". I sta sad? Da trazim da ih sve strpaju u konclogor? Da li im je "mladost" opravdanje da odmah ne napisem: Zabranio bih svima od 20-30 god. da voze, jer misle da imaju dobre reflekse i da su zbog toga svemoguci - dok im se glave malo ne ohlade?!? (ovo vazi i za bajkere)

 

A sta da je Goblina oborio "klinac" od npr. 32 godine? Sta biste onda napisali i trazili?

 

Ljudi, u pitanju je tipicna nepaznja, greska, previd, koji svakodnevno vidjamo i koja nema veze sa godinama. Arakis vam je to kratko i jasno napisao.

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Dosao sam kuci sa zavojima i podvezima!:)

Kretao sam se iz pravca trosarine ka Brace Jerkovic.Covek je stao,ja krenuo i on krenuo.:(

Udario me je kad sam ga prakticno vec prosao u auspuh i suvozacki fuzaster.Poleteo sam, docekao se na Uvex:),zveknuo ramenom i polomio kljucnu kost.

 

Oprema odradila svoje:kaciga nije za upotrebu,jakna i rukavice spasile od guljenja asfalta,duboke patike sve ostalo:).

 

Uvex je keva,testirao je i Srbin,osim Zabara!:)

 

Hvala svima koji su zvali i onima koji su se oglasili na ovoj temi!:)

 

Za sve ostalo,procitajte moj potpis!;)

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

E, u qratz... @!#$!@#$!! Danas bas razmisljam da li da te zovem na voznju do Avale, ali kontam " verovatno se jos navikava na nov motor"..

 

Siguran sam da ces se brzo oporaviti, a koliko vidim po tvojoj poruci - mozda je slomljena kljucna kost, ali duh nije! Jel bio uvidjaj, policija, jesi li dao izjavu i sve po propisu? Nadam se da ces dobro naplatiti odsetetu. Ako nesto treba, imas moj broj..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Ne daj se! :zdravo:

 

edit:

Mada, kad bolje razmislim... Sta, bre, ne daj se?! Daj se, nudi se, ganjaj, trazi - mlad si, a nece da se potrosi! :jee:

 

Eto, bar se nasmejasmo! :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja