Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZRX 1200

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Sta reci nego zverina,klasik koji ce uvek biti aktuelan.Ima ga jedan drugar u Nisu mada ga retko  vozi ali ostavlja utisak pojavom definitivno ,naravno za prave ljubitelje muskih motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Imao ga je Joca sa Karaburme u fenomenalnom stanju i prodao ga je za 4000eur... duša me boli što nisam imao para da ga uzmem

 

Ja ne volim nešto kawe a zelenu boju još i manje, ali ovo je K.L.A.S.I.K.A. Kao nov dok se proizvodio koštao je oko 7500 eur :o

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Ako tražiš da kupiš - ima ortak zelenog,kupljen kod Culeta,besprekoran , a video si ga u MKD prošle godine.

Inače se neverovatno lagano vozi, povlaci od 3000 kao elektromotor i troši oko 6 litara.

Najprijatnije me je iznenadilo to što sa tim malim poluoklopom može komotno da se drži tempo 150-160 na otvorenom.

A da ne pričam da je klasika i to sa lepim pedigreom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Kultni motor u USA.  Imao sam prilike da vozim ZRX1100 i ZRX1200 i bio sam oba puta odusevljen.  Motor jeste tezak ali i ima snagu da povuce, tj ima PUNO snage, odlican bike.  Ono sto je vrlo interesantno je da ima tone after market opreme i delova.  Motor je jako pouzdan i izdrzljiv.  Pravi muski motor. Ako imas prilike da ga vozis i da ka uzmes nemoj uopste da razmisljas.  Dobar za grad, dobar za putovanja tj mnogo bolji nego VTR, i navikni se da ide na tocak dok trepnes.  Potrazi na netu njihov forum, fenomenalan je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ja sam malo stariji pa mozda nisam bas objektivan, ali ako motor treba nekako da izgleda, treba da izgleda bas ovako.

Pravi pravcati muski motor, i to za malo para.

I ja sam ga jedno vreme jurio, ali kad sam ja imao para, nigde ga nije bilo na vidiku, ili kad se neki pojavi, meni malo fali....Sve preporuke !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

odlcan motor sto i ostala bratija kazu prava muska mashina jedino za registraciju kooooljuuu!!!imamo ljude koji vole kawe i one koji ce ih tek zavoleti prvi put kada sednu i probaju ih!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

predivan motor,najlepsa klasika koja ne izlazi iz mode,da se proizvodio kada sam kupovao ovaj moj ni trenutak se nebi razmisljao odmah bi ga kupio inace dost prost za odrzavanje,dodatna oprema dosta jeftinija ,jako dobar obrtni momenat ma svenajlepse

 

post-595-12879005283246_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Odlican motor ali zec je ipak lepsi  ;D. Verujem da dobro ide i da je pouzdan ali ipak registracija je  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Po meni jedan od najlepsih motora, imao ga je moj dobar drug, kaze da je povozan, neverovatno udoban, jedino nije imao vizir pa mu je to smetalo, ali to se lako resava.

Evo jedne slike sa neta u pdlicnom izdanju.

zrxe2cg1.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Al su sebicni ovi Japanci... Da se prodaje ovde mogao bih da ga kupim polovnog za 10-ak godina :moto3:

 

hehehe...kao što ću da vozim golfa 5 icu kad izađe golf 13 :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT1200Z Super Tenere

Valjda nije greh što oživljavam temu ... Vozim sivi 1200s ( pomenut u ovoj temi 

Koji bih inače prodao ali je skinut iz oglasa jer mi ljudi nude pelet, blokove, poljoprivredne mašine ... jeste ogroman kao traktor i može da ponese tonu cementa ali nisam za zamene ... :) ako ima konkretnih zahteva i pitanja, šaljem slike na mejl / viber. :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja