Jump to content

Moto Zajednica

glasanje - kompozicija u kvadratu

  

60 članova je glasalo

  1. 1. kompozicija u kvadratu



Recommended Posts

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

1. korniSh1

 

544704_10150841140536517_519076516_10035000_1130336195_n.jpg

 

 

 

 

2. Duxill

 

547683_10150841143236517_378922548_n.jpg

 

 

 

 

3. maski

 

196162_10150841221196517_1505172599_n.jpg

 

 

 

 

4. Goshke

 

560276_10150841315866517_1319265322_n.jpg

 

 

 

 

5. Mina

 

536606_10150842476156517_550471056_n.jpg

 

 

 

 

6. Skittles

 

217982_10150842813141517_519076516_10041611_1784770451_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

I meni se ne svidja sto su vecina vec vidjene, sto na forumu sto na fejsu :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

^

Malo je smesno ocekivati da ce neko bas u svim svojim obavezama (posao, ispitni rokovi i sto drugih stvari) uzeti aparat cim vidi temu i otici da trazi 'savrsenu' fotku a vec ima neku kojom je prezadovoljan i koju zeli da podeli sa sirokim narodnim masama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd

U pravu si jes' to malo smorno.

Prva i peta imaju neku slicnu zajednicku toplinu,dobrocudne tople boje su dominantne.

Sesta je takodje kao sto rekoh odlicna,glavni motiv je u senci sto namece dozu misticnosti.Na pozadinu je obracena paznja i ona je odlicna,prisutni sum se takodje odlicno uklopio.Kad malo bolje razmislim mozda sam trebao da glasam za nju ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Prva i peta imaju neku slicnu zajednicku toplinu,dobrocudne tople boje su dominantne.

 

Pa možda je isti autor...:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 999 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Prva i peta imaju neku slicnu zajednicku toplinu,dobrocudne tople boje su dominantne.

 

Pa možda je isti autor...:neznam:

Isti je ram i nivo šuma otprilike.

Takođe to su jedine dve fotografije sa suncem, možda je to ta toplota o kojoj ben priča. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd

Haha,ja ni nemam pojma sta je instagram,ja ono skljocnem,provucem je kroz AC/DC i to je to.Za sada je nadmetanje sto se mene tice veoma zanimljivo.Ova koja mi se najvise dopada se izjednacila sa onom za koju sam glasao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Haha,ja ni nemam pojma sta je instagram,ja ono skljocnem,provucem je kroz AC/DC i to je to.Za sada je nadmetanje sto se mene tice veoma zanimljivo.Ova koja mi se najvise dopada se izjednacila sa onom za kojou sam glasao.

 

Instagram, program/sajt u koji ubacis fotku, dodas neke efekte (tipa ram, fake blur, saturaciju) ili on sve to sam odradi po nekom algoritmu, nisam siguran, nek objasni neko ko koristi. Zanimljiv, ali ga svi koriste, ubija kreativnost i meni je :bljak: ali ne osporavam da nekad fotke ispadnu stvarno zanimljive. Ja ga ne koristim iz principa :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

^

Malo je smesno ocekivati da ce neko bas u svim svojim obavezama (posao, ispitni rokovi i sto drugih stvari) uzeti aparat cim vidi temu i otici da trazi 'savrsenu' fotku a vec ima neku kojom je prezadovoljan i koju zeli da podeli sa sirokim narodnim masama.

 

Konacno da i ti kazes nesto pametno :P :P :P

 

 

Sto se tice fotke. Stvarno bre ljudi, preteraste sa efektima, ramovima, blurovima i ostalim hipsterskim cudesima :):P

 

Zato glasam za br. 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Beograd

Haha,ja ni nemam pojma sta je instagram,ja ono skljocnem,provucem je kroz AC/DC i to je to.Za sada je nadmetanje sto se mene tice veoma zanimljivo.Ova koja mi se najvise dopada se izjednacila sa onom za kojou sam glasao.

 

Instagram, program/sajt u koji ubacis fotku, dodas neke efekte (tipa ram, fake blur, saturaciju) ili on sve to sam odradi po nekom algoritmu, nisam siguran, nek objasni neko ko koristi. Zanimljiv, ali ga svi koriste, ubija kreativnost i meni je :bljak: ali ne osporavam da nekad fotke ispadnu stvarno zanimljive. Ja ga ne koristim iz principa :D

 

Nishta, onda nadjite katanu da se mi instagram-ashi kaznimo! :lud:

 

Ako je fotka krsh, ni instagram joj ne pomaze.

 

@Goshke, U vezi sa "ubijanjem kreativnosti", totalno je obrnuto, bar kod mene. :hej:

 

Evo ga ovde objashnjenje shta je instagram.

 

Pojednostavljeno, fotografska drushtvena mreza + mogucnost dorade fotke desetinom ponudjenih efekata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Nije lako naci katanu, mozda nesto ne-egzoticnije, tipa sekira? :D SAlim se, nije to tako strasno, ali ipak ostajem pri svom misljenju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Mina, cestitam, zasluzena pobeda :) Meni se tvoja fotka bas svidja, pa sam joj i dao svoj glas :) Mozda sam malo smorio, ali voleo bih da vidim original (no instagram) verziju :)

 

Aj ovako:

 

1. Meni nista posebno :D

 

2. Mnogo dobra, nekako ima onaj "life" šmek, nisam glasao za nju zato sto mi se nije svideo kadar. Da si samo ubacio celo ogledalo u kadar, da ne bude praznina dole, bila bi bas bas dobra :)

 

3. Portret k'o portret, nista specijalno. Ja vise volem da vidim neku dobru cicu :hej: , a znam da si imala to u repertoaru :P

 

4. Moja :D Meni se svideo kadar, sve vodi u jednu sredisnju tacku, hladan zimski siv dan i tak' :D Hvala na glasovima ;)

 

5. Rekoh vec, odlicna puna ljubavi, topline, vrlo prijatna za gledanje :)

 

6. Vec je videh na forumu, i mnogo bolja je u onom formatu nego u kvadratu. Plus odsecena stopala, i jedan deo nje, tako da mi pomalo izgleda kao osakacena (mozda zvucim kao oni tipovi sa dizajn zone, ali meni je ovo iskreno zasmetalo) Inace fotka je odlicna, i devojka i pozadina i ovaj sum, samo los crop :)

 

Mozda su mi komentari pomalo zli, ali cim smo okacili fotke u javnost, moramo trpeti i pohvale i kritike :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Yay pobedih i ja po prvi put :)

 

Hvala svima :)

 

Ja sam se dvoumila izmedju 1 i 4 za glasanje...i na kraju mi je presudila toplina sunca (shta cu ne volEm zimu). :D

 

@Goshke, nemam original, fotkala sam je iz instagrama i direktno uploudovala na fb...tako da jbg...Al mogu da ti kazem da je u originalu bila dosta svetlija (jer sunce je tuklo direktno) tako da sam od onih ponudjenih zezalica u instagramu koristila zatamljenje...i to je to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Честитке победници!

Мене увек купује импресија записа а овде је има баш,баш...:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja