Jump to content

Moto Zajednica

Plavi vitezovi velikog srca, mc Blue Knights PULA

Recommended Posts

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Bila mi promakla ova tema al sad kad vidih, pa Mile, tebi letos Nova godina stigla već u junu :D To se zove život ;) Nema dalje. Aj, možda jedino još samo na crvenom Dukcu ...

 

Dabogda ti toga bilo još! 

 

Bravo!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 949 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Pa u Djuntinoj temi o MK Bezbjednost,i treningu sigurne voznje, si stavio link..,pa ja se povezao...,a sad sam clan MK Bezbjednost....,pa procitah temu..  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 949 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Sta da ti kazem,pozitivna i zdrava ekipa ljudi,zdravih i ispravnih shvatanja,koja djeli ljubav prema motociklima,i zeli da propagira sto ljepsu sliku o moto populaciji,kroz politiku bezbjedne i sigurne voznje,druzenja kroz treninge,edukacijom,i mimo treninga ,kroz voznju  i druzenja....!! U startu sam bio skeptik kao i svi,dok mi neki ljudi nisu otvorili oci,i kad sam upoznao dio tima,i prijateljstvo se rodilo instant!!

 Ma pronasao sam se..,stvarno ok ekipa!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 886 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure

WWW.GLASISTRE.HR

U samim počecima teško je bilo ljudima objasniti što je to moto susret i što su to uopće bikeri. Bilo je jako puno predrasuda, uglavnom baziranih na filmovima, gdje su često bikeri u ulozi negativaca. I zato smo u počecima organizirali prosvjed, želeći da Grad prizna i podrži manifestaciju kao turistički proizvod a ne kao okupljanje divljaka u šumi. Jako smo ponosni što smo uspjeli u naumu i da nam u Pulu dolazi, kako na manifestaciju, tako i kroz cijelu godinu, tisuće motorista iz cijelog svijeta, ističe Edi Ljubić
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
Pre 21 sati, TOUCUTTER71 je napisao:

Mile prijatelju šta se zbilo sa Twin Horn-ma?

eto e-mayl odgovorio, dodao bi samo da kod Twin Horna nije samo fraza kada kažu da su socijalno osvješten moto klub i da direktno rade na humanitarnom segmentu za lokalnu zajednicu u vidu pomoci kroz donacije tjekom cjele godine. decki rade i na ocuvanju prirode cisteci danima mjesto susreta pred susrete ali i tjekom godine. pomažu i bajkerima u smislu dobrih domacina kroz ponudu nocenja u klupskim prostorijama na njihovim proputovanjima kao i na pomoci oko kvarova i druge logisticke podrške. susret 2018. bio je malo ispod dosadašnjih uglavnom zbog loše vremenske prognoze ali nadam se da ce 2019. premašiti ocekivanja.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja