Jump to content

Moto Zajednica

Koji R motor do 3000e

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Kawa koja se prodaje na forumu ne izgleda loše (samo ne bi mogao da živim sa onim prednjim držačima), idi je pogledaj,.................i iako je cema fiksna daj svoju ponudu, sigurno ima nešto da se radi na njoj, ipak je 99to, nemoj euforično da se zalećeš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Ona kawa je kao casa, za te pare nemoze se nista bolje naci, nacices onu noviju 636 sa lepsim farovima ali ne u tom stanju.

 

Mani se R1, skoro jedan poginu, mali mu bio gsxr750 pa mu trebao R1..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Znam video sam tu kawu u oglasima, ne izgleda lose na slikama, mozda bi i mogao za vikend da odem da je pogledam1hej.gif ako budem bio u bg-u, ali nesto kawe mi se ne svidjaju, jedino stanje izgleda na slikama odlicno......1neznam.gif

 

elem sta mislite o GSXR-u SRAD-u imam neku ponudu da menjam auto za njega, pa bih se raspitao malo o tom modelu, jel valja i kakvi su to motori, ovaj je GSXR 750 `99 god malo izgrebana desna strana nista strasno, kaze vlasnik da je u odlicnom stanju? 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: ZX6R '99

Hvala ljudi na predlogu za moju kawu ali prodata je u rekordnom roku,za 2 dana. Prvi koji je dosao da pogleda je kupio. Decko je proveo ceo dan kod mene i na svakih 5 min se cudio kako nema manu ni ogrebotinu i kako nije farbana a jedva se nakanio da dodje pa pogleda.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Udobnost i pouzdanost Honda 600 ili 900, a ostrija voznja R6 mada je na testovima opet Honda pobedila pored Yamahinih 10ks vise. Suzuki i Kawasaki po meni nisu opcija iako najvise volim Suzuki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Babusnica
  • Motocikl: Kawasaki ninja 250r

И на крају јеси узео нешто ? Не гледај марку, гледај стање. Сам вероватно знаш шта се ради на скуповима са Р моторима. Кад погледам, дође ми да плачем... По мени, хонда цбр 600 ф4 је најквалитетнија и вероватно најбоља. Мој друг има ГСХР к2, као бомбона. није падано, није фарбан, скоро без огреботине. Моја препорука, ако ниси купио могу да те повежем да погледаш...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Drugar prodao svoju 1000rr ali je dobio k4 600 u zamenu i verujem da ce je dati ispod 3500€ pa ako ti to igra ulogu, javi se.

 

 

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 812 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ja bih ti preporucio CBR 600F4 ('99, '00) sta nadjes. Vidim i ovde jedan u oglasima po realnijoj ceni, ja sam moj takodje platio po dobro ceni (imam '99). Motor koji ne voli da se druzi mnogo sa majstorima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

sv650s

Nije mi jasno ko je svrstao ovo MOTORCE u sportske motocikle. Postoji i tema u rubrici Sport :zbunjen:

 

Nego...

Opste pravilo za kupovinu...sto mladji, sto lepsi, sto originalniji i sa sto manje kilometara. Narocito ako je prvi. Koji god da je. Ima vremena da se spoznaju mane i vrline i da se poredi sa drugima. To je na kraju krajeva licna stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd, Dusanovac
  • Motocikl: Kawasaki ZX 10R 2006

ja bi uzeo radije mladju kavu nego stariju hondu.moja preporuka ninja 600. samo treba biti dosta obazriv pri kupovini. ako nadjes dobru ninju neces se pokajati..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

GSR600 држи релативно високу цену, мада верујем да се може неки К6 спустити близу 3000еур али би у такав мотор опет морао уложити.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Не ради се о томе, већ ако спусти довљно цену на конто лоших гума, замене кочница и сервиса, купи такав мотор и то све одради долази се опет до исте цифре колико кошта исти такав мотор у топ стању. Уштеда је само привидна.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Не ради се о томе, већ ако спусти довљно цену на конто лоших гума, замене кочница и сервиса, купи такав мотор и то све одради долази се опет до исте цифре колико кошта исти такав мотор у топ стању. Уштеда је само привидна.

Radi se o tome da usteda NE POSTOJI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Не ради се о томе, већ ако спусти довљно цену на конто лоших гума, замене кочница и сервиса, купи такав мотор и то све одради долази се опет до исте цифре колико кошта исти такав мотор у топ стању. Уштеда је само привидна.

Radi se o tome da usteda NE POSTOJI

Ја сам управо о томе и писао.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

Ušteda ne postoji, ali važno je ne ispasti budala.

U oglasima su svi motori u ekstra stanju, redovono servisirani, nikad padano, i naravno neizbežno, vozila baba na pijac...autoputem...na 4000 obrtaja...:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

Не ради се о томе, већ ако спусти довљно цену на конто лоших гума, замене кочница и сервиса, купи такав мотор и то све одради долази се опет до исте цифре колико кошта исти такав мотор у топ стању. Уштеда је само привидна.

 

Nije bas tako jer vecinu sto kaze ne mozes da proveris (ulje, svecice, filteri) a u 99% slucajeva kad kazu "nove gume" u stvari su nevozene ili "nevozene" ali stare 7-8-10 godina kupljene za 50e...

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja