Jump to content

Moto Zajednica

Koji R motor do 3000e

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

da hoce do 2 soma pa i da mu se savetuje srad, ali posto je limit 3000e ona moze da bira mnogo bolji a naravno i lepsi motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Teočin, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha yz125 2003

Ma 919 i da ga ne boli glava, nije neki lepotan ali je pouzdanost jako visoka. Video sam negde na forumu temu ''CBR900rr ili R1'' i video sam da je preko 80% bilo za cbr-ku. Ako će pouzdanost onda nju, a ako gleda lepotu onda nešto posle 2000.-te.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ako se zajebavate onda oladite malo a ako ste ozbiljni onda, sta da vam kažem držite se terapije

Pa prvi si počeo sa zajebavanjem :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Vidi, u ovo doba godine za 3 soma evra mozes da kupis Suzuki k3 i to da se pomucis, a u decembru, januaru, mozes kupiti za 3000e k4 a ako te sreca prati mozda i k5. U glavnom, samo Suzuki :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

E pa posto postoji vec tema slicna onoj koju bih otvorio, pisacu ovde...... i mene interesuje koji motor iz R serije bi ste mi preporucili da uzmem,1moto3.gif motor planiram da uzmem pred sam kraj sezone septembar/oktobar, ali saveti ce dobro doci.....

ja sam pogledao par R6-ca i R1-va ali nista drugo osima yamahe nisam gledao, godista su bila 98-02 i svi su u manje vise slicnim stanjima bili, e sad neki mi preporucuju Suzuki da gledam neko Hondu, a ima i onih kojima je Kawa jedini motor koji valja, dakle voleo bih d cujem vasa misljenja, i da ipak bih uzeo nesto oko 600ccm, R1 mi je mnogo prejak za mene1neznam.gif, ipak sam ja do skoro vozio 125ccm chopera, tako da bi neka 600ccm bila ok..... Pozzz i hvala unapred na odgovorima 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Da li je moguce da niko nije nasao malo slobodnog vr u ovih 10 dana da odgovori na moje pitanje? stvarno bi mi znacili saveti iskusnijih bajkera po pitanju izbora nekog R-a od 600cccm...... 1moto3.gifi da budzet je sveden sad na maks 2500eur, zbog nekih ne predvidjenih stvari.....0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

pa šta očekuješ za 2500 eur, opcije su ti minimalne za neki bolji R.

 

R6 - 2001, 2002

Yamaha Thundercat

Honda 600F4 - 2000 ili F4i od 2001 ako budeš imao sreće..........možda 929,...............

Kawasaki ti ne bi preporučio, možda 636

Suzuki gikser je meni lično (k1, k2, k3) mnogo ružan i precenjen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

@marko 011 pa pazi druze ne ocekujem ja nov motor ili slicno, ali bih hteo da kupim za te pare sto bolji i u sto boljem stanju, e sad za tu yamahu R6 su mi rekli da ima karbove i da oni znaju do sta da zezaju i svi mi preporucuju GSXR-a k1-k2-k3, zbog elektro ubrizgavanja, e sad ne znam ni sam, za hondu sam cuo samo reci hvale da je dobra da se lako vozi i nema vecih kvarova kod nje, sta znam nisam pametan 1lud.gif R6 mi je lepa na izgled, ali ipak ja taj motor ne bih menajo barem naredne 3 sezone tako da mi je i kvalitt bitan posebno kod motora koji presli 10 + godina......

 

@gavrolini hvala, cuo sam da su jako kvalitetne, ali nisam imao priliku da je provozam do sada.....

 

Najvise me interesuje pri kupovini takvog nekog motora na sta obratiti najvise paznje, osim lanca, lancanika, rama i ostalih plastika ciji nedostatci se mogu videti opticki, da li ima jos nesto na sta bi trebalo da obratim paznju..... Hvala unapred 1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Never drive faster than your angel can fly, 108 postova
  • Lokacija: Louisville KENTUCKY; EU
  • Motocikl: Harley Davidson, cbr 1000 rr

R6 za te pare nikako, ta godišta (98-02) imaju probleme sa pucanjem hlizni, uostalom pretraži malo forum pa čitaj. Predlažem ili Hondu (600 ili 900) ili Kawasakija takođe 6 ili 9. Vidim jedan zx6r se prodaje na forumu za 2300 eura. Lično sam imao takvog 3 sezone i odličan je motor.

Pri kupovini ima dosta toga na šta treba obratiti pažnju, zato obavezno povedi sa sobom nekog ko se razumije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja