Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice?

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Kao sto naslov kaze, potrebne su mi nalepnice i to za staru FZR 600 iz 1990. godine.

 

Motor je crne boje, dakle potrebne su mi nalepnice za crnu podlogu a bitno je da napomenem da ne mora biti ceo komplet nalepnica, vec moze samo leva i desna nalepnica "YAMAHA" koja ide po dnu levog i desnog oklopa i bele je boje (ili srbrnkaste, ne secam se - utvrdicu ako postoji vise nijansi, koja je tacno).

 

Takodje je bitno da font i velicina moraju biti originalni, ne bih stavljao nista drugo, pa bih zamolio za instrukcije, gde da narucim a da ne razmisljam da li je pogodjena boja ili font..... ? Naravno, ako negde u Kragujevcu, to bi bilo najbolje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Evo ti KONTAKT. Cuj se sa covekom i moze ti uraditi sta zamislis po stvarno pristojnoj ceni. On je u Novom Sadu. Posto vidim da si iz Kragujevca ako ne uradis nista sa njim javi mi se na PP da resimo to u Kragujevcu ali znam da je covek skuplji.

 

1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Ok, ako zapne - kontaktiracu te.... hvala veliko!!! :zdravo:

 

Ne bi bilo lose da se jave svi koji imaju jos informacija o nabavci nalepnica, posto sam pretrazio forum i nisam nasao nikakav aktuelan info o toj temi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Za Kiceta samo reci hvale!

Poslao slike nalepnica kakve zelim za svoju cbr1000f na mail i bez mnogo "natezanja" se dogovorio sa covekom. Cena vise nego povoljna, u Kg-u su mi trazili bar 3 puta vise za nesto sto ne mogu da urade (stiker) a nude neko kao kompromisno resenje.

Jos jedna devojka cini mi se radi nalepnice, probao sam je kontaktirati nije me udostojila odgovora.

 

Pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Odlicno... ko radi korektno, red ga je i javno pohvaliti. Sada znam koga cu prvog kontaktirati za nalepnice.

 

Imam jos jedan problem: nigde ne mogu naci seme boja za Yamahy FZR?

Dakle, u kojoj godini se u koje kombinacije boja farbao pomenuti model i sa kojim nalepnicama, ima li gde to da se nadje? Ja nisam uspeo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja