Jump to content

Moto Zajednica

eve i mene,polako ali sigurno

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

sico da vidis sto je pala vanuci kozan jakna,bila na popustu u louisu,ekstra je,prvi dan je obucem i izleti mi kuce,i naravno zavrsim u kanalu,ali je oprema odradila svoje sva sreca pao sam na glavu ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Sabac

Au, al ste ruzni vas dvojicaaaaaa ! Sreca po nas na forumu, sakrili ste face uspesno,heheheeh!  Dobro dosao,Marko, ubico kerova, shinteru,kakogod....ajd, zovi nas da ti se svi popishamo na novu jaknicu-takav je red!  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

popiso se vec ker na jaknu  :),ali kera vise nema,a koga nema,bez njega se moze.

jednomg lepog i tmurnog dana,zajasem na mog banditosa,krenem do grada izleti mi riba sa mareom.jbg izvini nisam te videla,kad me ne ubi.nastavim ka koceljevi,put zatvoren moram preko vladimiraca,skrecem,gas i ubijem vrabca kacigom i nepun kilometar odatle nalazi se groblje i krivina.zalegnem ja u krivinu kad izleti dzukac,on izleti a ja uletim u kanal....to je ukratko.malo se isprevrcem (jedno 20ak metara od motora) ustanem,hvala bogu nikom nista,motor neogreban,ja citav ali kera nemaaaa da mu j... kevu.i sve to kod groblja,ni manje ni vise :) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

jbg nisam vozio motor 7 dana,i znas kako je sve ti dodje iz dupeta u glavu i krenes da obilazis poznanice ;D,aj da je u povratku ne bi se bunio,ali ni ne stidoh ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Sabac

I privatne poruke proveri....sad sam ti poslao jednu. Snadji se, bajkeru ! Umes da padnes na glavu i da ti nista ne bude-a PM ne umes da nadjes!

Mene jos bole rebra od pre 4 meseca, covece ! A jedva da sam se i prevalio s motora.... ne moze se padom ni nazvati! Krstenica mi malo pozutela. Valjda je to... ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

sta ces,trce nam u zagrljaj.ja da sam naleteo na mcku pri ovoj brzini ne bi bilo nista,ne bi ni osetio,ali ovo je bila golema dzukeal,izrasli terijer,velicine nekog balkanca,jbg ;D ;D  (sve ovo se odigrali pri brzini od 70-80 km\h,u tendenciji rasta i izlaska iz krivine)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

zavaljujem na lepoj dobrodoslici  ;D :);)

 

 

Dobrodoshao.

 

Nego, progutao si slovo "H", paz` da se ne zagrcnesh, mnogo je oshtro. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja