Jump to content

Moto Zajednica

15,16.17.JUN 2012. MK"IL PARADISO"ISTOCNO SARAJEVO

Recommended Posts

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

U koje vreme se planira izlet na Jahorinu ?

Oko 11 sati u subotu,ali ce mo jos vidjeti kako je stanje i raspolozenje gosti,pa na osnovu toga i donijeti odluku o vremenu polaska!

 

Pomjerite malo kasnije...1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

U koje vreme se planira izlet na Jahorinu ?

Oko 11 sati u subotu,ali ce mo jos vidjeti kako je stanje i raspolozenje gosti,pa na osnovu toga i donijeti odluku o vremenu polaska!

 

Pomjerite malo kasnije...1zdravo.gif

 

Zelko ima da ustanes u 4,15 i da dodjes na vreme, nema pomeranja. Jel tako Pedja . Takoje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Mnogo vas hvale bikeri koji su iz HR bili kod vas

pa red je da i mi to vidimo.

Eto nas u petak.

Hvala prijatelju!

Vidimo se,pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

U koje vreme se planira izlet na Jahorinu ?

Oko 11 sati u subotu,ali ce mo jos vidjeti kako je stanje i raspolozenje gosti,pa na osnovu toga i donijeti odluku o vremenu polaska!

 

Pomjerite malo kasnije...1zdravo.gif

 

Zelko ima da ustanes u 4,15 i da dodjes na vreme, nema pomeranja. Jel tako Pedja . Takoje.

TAKO JE!

Bolja varijanta je da dodje u petak,pa onda moze kako hoce! :zdravo: :zdravo: :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Ja stigao nocas :) Evo da kazem ono sto sam video: put je lepo obelezen i nema sanse da se promasi,trava pokosena i rade dalje..bina pocela da se montira.Sve u svenu bice LUDO :Mina::care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Molim malu pomoć:

Iz smjera Zenice ulazim u Sarajevo i kuda dalje?

prati oznake na putu,to ti je najlakse,a ides u pravc aerodroma i Foce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Na pojedinim dionicama koje pokriva Centar javne bezbjednosti /CJB/ Istočno Sarajevo, sutra i u subotu, 15. i 16. juna, u potpunosti će biti obustavljen saobraćaj zbog održavanja Međunarodne biciklističke trke "Kroz Srbiju 2012".

 

 

 

 

Saobraćaj će sutra od 12.35 do 16.00 časova biti obustavljen na relaciji Granični prelaz Vardište – Višegrad – Sjemeč – Rogatica – Podromanija – Mokro – LJubogošta – Pale.

 

 

U subotu, 16. juna, od 13.00 do 14.30 časova saobraćaj će biti obustavljen na relaciji Milići – Konjević Polje – Drinjača – Zvornik – Karakaj – Kozluk – Granični prelaz Šepak, saopštenoje iz CJB Istočno Sarajevo.

 

U vrijeme obustave, saobraćaj će se odvijati alternativnim pravcima.

 

Sutra će vozila moći da saobraćaju magistralnim putem Višegrad – Rogatica, regionalnim Borike – Han Pijesak, magistralnim putem Pale – Prača i regionalnim putem Prača – Goražde.

 

U subotu će alternativni pravci biti magistralni put Šepak – Glavičice, regionalni Glavičice – Ugljevik, magistralni Ugljevik – Tuzla – Kladanj i magistralni Kladanj – Vlasenica.

 

Republika Srpska je i ove godine dio bogate istorije najstarije sportske manifestacije – 52. Međunarodne biciklističke trke "Kroz Srbiju".

 

Ovogodišnja tradicionalna biciklistička trka "Kroz Srbiju" startovala je juče u Nišu i voziće se putevima rimskih imperatora, od Mediane kraj Niša do Singidunuma u Beogradu, gdje je i cilj trke nakon šest etapa i više od 1.000 kilometara.

 

Četvrta etapa trke, Banja Koviljača – Pale, dužine 171,8 kilometara, kreće 15. juna u 11.30 časova, a planirano je da učesnici stignu na cilj u Ulici Nova na Palama u 15.50 časova.

 

Proglašenje pobjednika predviđeno je za 16.00 časova, a konferencija za novinare u 16.15, nakon čega će takmičari autobusima biti prevezeni na Jahorinu.

 

Etapa Pale - Bajina Bašta startovaće u subotu, 16. juna sa startnog mjesta u paljanskoj ulici Nova.

 

Opština Pale je od prošle godine, odlukom Skupštine "Trke kroz Srbiju", proglašena stalnim organizatorom trke, saopšteno je ranije iz ove opštine.

 

Na ovogodišnjoj 52. trci "Kroz Srbiju" startovaće nekoliko velikih svjetskih biciklističkih zvijezda. Među njima je i srpski olimpijac Ivan Stević iz "Partizana", sada član turskog "Salkano tima" koga je selektor Radiša Čubrić predstavio kao sigurnog učesnika u olimpijskoj drumskoj trci u Londonu.

 

Organizatori su rekli da su obišli najteže etape, ali da je etapa od Bajine Bašte do Pala možda i pobjednička.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Member Title, 254 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: S1000RR

Au nista mi nije jasno, nisam toliko upoznat sa mestima :/

 

Put Zvornik - Vlasenica - Sokolac - Sarajevo ce biti prohodan u subotu? Osim dela Zvornik - Sepak?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Ovo je malo zbunjujuce za ljude koji ne poznaju kompletan kraj:ajd da probam pojasniti!

PETAK:12 i30 do 16 zatvoren put od granicnog prelaza iz pravca UZICE ka Sarajevo na dionici do Visegrada!Odatle se karavan biciklista iskljucuje sa glavnog puta,koji je prohodan,i pojavljuju se bicikli u Rogatici,pa je ta dionica do Sarajeva ponovo uzrupirana!

SUBOTA:Zatvoren put o 11 do 14i30 od Pala do GP SEPAK!

Koristiti iz pravca Sabca,Loznice GP Karakaj-Zvornik,pa izbjeci Sepak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Subota zatvaranje od 11 ili od 13 casova?

Od 13 sati je zatvorena dionica od Milica do Zvornika,sto znaci da ako prije toga predjes granicu neces imati zastoj,jer se mogu koristiti alternativni pravci!

U 11 se zatvara put sa Pala,ovo samo djeluje konfuzno,ali i nije bas tako,na terenu je to jednostavnije jer ce se koristiti pomocni putevi,a puno ljudi ce da saobraca tako da nema problema oko odabira alternativnih pravaca,a sve se radi u 10-20 km razlike u duzini rute!

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Kosjerić
  • Motocikl: Yamaha XJ600S Diversion

Sutra ujutru bi krenuli nas 4-5. Ima i nas koji nismo dolazili ranije u Sarajevo.

 

Ima li neko adresu moto skupa ili koordinate da ukucam u GPS?

 

Može li da se računa na nekakav smeštaj sutra uveče u okolnim hotelima/motelima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650, Suzuki Boulevard 800

Vidimo se, u petak stize ekipa Mk Midnight Riders :zdravo:

 

 

P.S. moze neki kontakt za smestaj u blizini kampa :D

kad dodjete kod nas idete na smjestaj sa vaucerom koji dobijes od nas,pa te spavanje dodje duplo jeftinije nego da sam rezervises!

 

 

Hvala! Vidimo se veceras!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Jbg,ja sutra SAM u 6 iz Kraljeva.Nece nikod "mojih".al je zato dobar deo poznanika otisao danas :takoje:

Boze zdravlja,gledamo se sutra braco! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Jbg,ja sutra SAM u 6 iz Kraljeva.Nece nikod "mojih".al je zato dobar deo poznanika otisao danas :takoje:

Boze zdravlja,gledamo se sutra braco! :moto3:

Dobro dosao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja