Jump to content

Moto Zajednica

POKLANJAM

Recommended Posts

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

posto je krenulo opste poklanjanje na forumu, od clanova MSC, da nastavim ovu zapocetu akciju.........

dakle, poklanjam clanovima foruma, uklanjanje kamenca i poliranje zuba za dve osobe.......ponuda obuhvata:

 

 

1.stomatoloski pregled

2.konsultaciju u vezi problema ili nedoumica

3.uklanjanje kamenca ultrazvucnim aparatom

3.poliranje zuba fluorizacionom pastom

4.motivacija

 

Uklanjanje kamenca i raznih naslaga po zubima spada u one stomatoloske intervencije koje treba raditi u intervalu od 3-12 meseci.Vecinom se radi kod osoba koji konzumiraju duvan i dosta kafa, ali cesto i kod osoba koji nemaju adekvarnu tehniku pranja zuba.Neretko se desava, da zbog metabolickih problema ili naslednog faktora, dolazi do nagomilavanja kamenca i naslaga na zubima.Uklanjanjem kamenca, sprecavate pojavu paradodntalnih dzepova,povlacenje "desni", i ogoljavanjem(izduzivanjem) zuba, koje dovodi do bolova, do isplivavanja zuba a u krajnjoj fazi i do klacenja i gubljenja zuba!

Posle uklanjanja kamenca i naslaga sa zuba, iste valja ispolirati, da bi se sprecilo naglo ponovno nagomilavanje kamenca, i to cinimo sa fluoro pastom, koja u isto vreme vrsi blagu remineralizaciju zuba, tj ojacava zub!

 

dakle prve dve osobe koje se prijave, dobice ovu uslugu......

o novcanoj ustedi ne zelim da pricam, jer su u prici mnogo vazniji pregled, samo uklanjanje kamenca i poliranje zuba,ukazivanje na propuste u oralnoj higijeni i sama motivacija za lepsi izgled i zdravlje zuba!

 

OSMEHNITE SE!

 

 

 

dakle dragi drugari i drugarice izvolite.....

 

ponuda vazi za one koji mogu da dodju do Beograda,u toku sledece nedelje u po podnevnim casovima.

 

da se ne bi ganjali preko PP, moj broj tel je

064 614 75 49 Miljan.

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

mislio sam 2 osobe a da nisu u vezi,1lol.gif1lol.gif1lol.gif ali moze....0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif....

devojka ne ulazi u taj drugi poklon vaucer...dakle ima jos jedno slobodno mesto..........

 

Hehe...sredjuj mene,a ona nek plati :) :) :)

Salim se,tj ozbiljno sad,platicemo sta treba.

Javljam se ubrzo da potvrdim,ok?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Zekane bas sam pre neki dan pricao sa zenom da odemo do zubara, kad cu ja njoj da znam dobrog coveka (stomatologa), njoj treba neki pregled popravka jednog zuba i poliranje, pa bi ja tebe molio da mi kazes de se ordinacija nalazi da dodjemo da joj resis problem i naravno ne besplatno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Bravo, bravo! :)

 

Drugi su bili brzi, al` bar da znam ko je zubar od kolega - posto sam pooooprilicno skepticna sa odabirom pomenutog! :D

 

p.s.

Isto je i za frizera i za ostale 'mehanicare' za ljude! :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Bravo, bravo! :)

 

Drugi su bili brzi, al` bar da znam ko je zubar od kolega - posto sam pooooprilicno skepticna sa odabirom pomenutog! :D

 

p.s.

Isto je i za frizera i za ostale 'mehanicare' za ljude! :jee:

 

 

Isti slucaj! :) Trebalo je 3 godine da zubarka i frizerka zadobiju moje poverenje! :moto3:

 

Zeko, svaka cast! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1000 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Čestitam srećnim dobitnicima, u dobrim ste rukama :takoje:

Ja sam skoro bio u Zekinoj stolici i za njega imam samo reči hvale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Dobra ti ova reklama Zekane1nanana.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Cisto da javim da sam bio, video, namestio i vratio se bez da mi ista fali!

Svaka cast na tretmanu u jos jednom hvala

P.S. cuo sam i par vrlo interesantnih prica :lud::lol:

 

 

Salim se naravno....Pozdrav i hvala jos jedared!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

Zima je duga i hladna, lepo se jelo, pilo, i veselilo...i vreme je da obratite paznju na zdravlje......nova ponuda obuhvata:

1.stomatoloski pregled

2.konsultaciju u vezi problema ili nedoumica3.uklanjanje kamenca ultrazvucnim aparatom

3.poliranje zuba fluorizacionom pastom

4.motivacija i savet

 

Uklanjanje kamenca i raznih naslaga po zubima spada u one stomatoloske intervencije koje treba raditi u intervalu od 3-12 meseci.Vecinom se radi kod osoba koji konzumiraju duvan i dosta kafa, ali cesto i kod osoba koji nemaju adekvarnu tehniku pranja zuba.Neretko se desava, da zbog metabolickih problema ili naslednog faktora, dolazi do nagomilavanja kamenca i naslaga na zubima.Uklanjanjem kamenca, sprecavate pojavu paradodntalnih dzepova,povlacenje "desni", i ogoljavanjem(izduzivanjem) zuba, koje dovodi do bolova, do isplivavanja zuba a u krajnjoj fazi i do klacenja i gubljenja zuba!

 

Posle uklanjanja kamenca i naslaga sa zuba, iste valja ispolirati, da bi se sprecilo naglo ponovno nagomilavanje kamenca, i to cinimo sa fluoro pastom, koja u isto vreme vrsi blagu remineralizaciju zuba, tj ojacava zub!

 

 

dakle prve ČETIRI osobe koje se prijave, dobice ovu uslugu......prijave treba da budu javne u vidu posta....

o novcanoj ustedi ne zelim da pricam, jer su u prici mnogo vazniji pregled, samo uklanjanje kamenca i poliranje zuba,ukazivanje na propuste u oralnoj higijeni i sama motivacija za lepsi izgled i zdravlje zuba!

 

OSMEHNITE SE!1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif

 

dakle dragi drugari i drugarice izvolite.....

ponuda vazi za one koji mogu da dodju do Beograda,u toku sledece nedelje u po podnevnim casovima.

 

da se ne bi ganjali preko PP, moj broj tel je 064 614 75 49 Miljan.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja