Jump to content

Moto Zajednica

QINGQI-Moto centar Novi Sad zaobici u sirokom krugu !

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova

Pokusavam.. Evo cak mislim da je ovaj majstor okej...

 

On je isto rekao da bi morao da otvori pa nisam htio to jos uvijek da se radi jer nesto nisam bio pri parama. Ako rijesim ove probleme koje sam imao cisto cu se vratiti na ovu temu ovdje da kazem sta je bilo u pitanju, pa ako neko bude imao iste probleme, moze biti od koristi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

to shto se chuje da lupa i ubrzava zajedno sa obrtajima je verovatno lanac i krivi zubi lanchanika. skini poklopac lanchanika i pogledaj na shta lichi lanchanik.

 

to shto je puklo se zove guma od usisa vazduha (ima tachan naziv al ne mogu da se setim sad) a ta kutija je airbox tj kutija filtera vazduha.

 

deshava ti se da vuche falsh vazduh i povechava ti kolichinu vazduha u smeshi za paljenje, zato ti zabada na 3-4-5 hiljada obrtaja. smesha je siromashna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Stefane, odakle si tacno?

Ako mozes slikaj taj deo sto je ostecen da vidim kod naseg majstora je l' ima deo, pa ti mogu poslati za par dana preko rodjaka koji mi dolaze u goste da ne budzis nista ;-)

A za lupkanje pokusaj kao sto ti Charlie kaze, cak i proveri matice jesu li zategnute kako treba, mozda nesto "landara" (vidjao sam :-) )

poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis, 581 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250DX, Burgman 650 EXE
On 5/27/2012 at 9:49 PM, anzakula said:

Nije to slucaj samo sa servisima za kineske motore.Meni su za plocice u Plattneru (Yamaha BG) trazili 40 eura.Kako sam izasao nisam vise nikada ni ulazio u taj servis.Sve nabavim preko interneta. Plocice me na kraju izasle 8 eur (RMS).

Ovo moram da prokomentarisem posle 7 god jer sada tek citam temu. Covek koji poredi fabricke Yamahine plocice sa RMS-shitinom. Pa ne mogu da verujem. Nadam se da je za ovih 7 god naucio nesto o kvalitetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Potrebna mi je pomoc. Imam qingqi 125 gy super moto i imam problema sa alnaserom, otisle mu cetkice skroz probao sam da odnesem kod majsyora da napravi nove ali su se odmah unistile. Da li zna neko neku prodavnicu delova gde mi mogao da vidim ili broj obih iz ns na koji zovem posto zovem na neki fiksni i ne javljaju se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1004 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Tesko za te kineze da ces nesto naci kod nas. Pre da probas ceo alnaser posto kinezi imaju obicaj da isti deo trpaju u razne masine. Sto se tice cetkica, jedino Ali ekspres, vidjao sam takve stvari posto vizim qingqi qm200. Jedino sto kupujes po izgledu, tesko po modelu da ces naci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja