Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI NINJA 250 ccm

Recommended Posts

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Evo ja sam novi na forumu, i registrovao sam se da se raspitam malo vise o ovome motoru. Kawa je stvarno vrh, a i kupikaza je sasvim dovoljna za voznju po gradu u kojem ja zivim (Herceg Novi), pa ako ga neko uzme nek ispise malo vise o njemu posto hocu da ga i ja kupim. Hvala unaprijed !!! POZZ!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

dcNiko, dok čekamo nov model treba da uživamo i u ''starom'', odličan je. Da li imaš još neke slike da postaviš ovde?

 

Prenesi nam i neka tvoja iskustva, siguran sam da će koristiti novim vlasnicima. Kako održavaš motor, kako se ponaša u vožnji, koja mu je stvarna potrošnja, koju putnu brzinu može da održava na auto putu...

 

Nisam proveravao ali mislim da ti jedini na forumu imaš ovaj motor, stvarno je to čudno jer je motor odličan, neznam zašto nije masovniji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd, Herceg Novi
  • Motocikl: Hyosung GT250R`10, Gilera Nexus 250ie SP, Peugeot Speed Fight 2 206 WRC

Jos da postavim nekoliko pitanja... Koji auspuh staviti... jer kad bih se uzeo ovaj motor vrijedi dodati jos malo para i staviti neki bolji auspuh, pa ako neko ima neka iskustva neka kaze 1. Yoshimura (po meni je odradila svoj posao) 2. Area P 3. Two Brothers 4. Remus !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Jos da postavim nekoliko pitanja... Koji auspuh staviti... jer kad bih se uzeo ovaj motor vrijedi dodati jos malo para i staviti neki bolji auspuh, pa ako neko ima neka iskustva neka kaze 1. Yoshimura (po meni je odradila svoj posao) 2. Area P 3. Two Brothers 4. Remus !

 

definitivno jošimura ali tek nakon 4000km  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

dcNiko, dok čekamo nov model treba da uživamo i u ''starom'', odličan je. Da li imaš još neke slike da postaviš ovde?

 

Prenesi nam i neka tvoja iskustva, siguran sam da će koristiti novim vlasnicima. Kako održavaš motor, kako se ponaša u vožnji, koja mu je stvarna potrošnja, koju putnu brzinu može da održava na auto putu...

 

Nisam proveravao ali mislim da ti jedini na forumu imaš ovaj motor, stvarno je to čudno jer je motor odličan, neznam zašto nije masovniji?

 

Ovo mi je prvi motor.

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&action=post;msg=230095;topic=17676.0;sesc=7f51dcefaa919770470361528682c289

 

 

404.jpg

 

Vozim ga od prošle sezone i zaista je lak za upravljanje. U prilog mu ide i težina od 137kg tj.155kg sa punim rezervoarom. Za grad je gotovo idealan jer nije previše širok pa može da prodje svugde gde prolazi i skuter, a nije ni teži od prosečnog maxi skutera. Što se tiče održavanja do sada samo redovna zamena ulja i filtera. Realna potrošnja mu je do 4,5 litara na 100km po gradu, ali ja se najčešće vozim u paru, moguće da bi da sam solo potrošnja bila neznatno manja. Na auto putu na 70milja (oko 110 na sat) radi na oko 5000 obrtaja, a crveno mu je na 13000 obrtaja. Po katalogu ide max. 180km/h. Zvuk mu je extra , po zvuku nikad ne bi pretpostavili da motor ima 250ccm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

yoshi- yoshimura !!!  ;D

 

sta god  ;D

 

nakon premijere u ženevi, madridu evo nam i blize u cetvrtak je bila premijera u barceloni....sad cemo vidjeti koliko im treba da ga prevezu preko jadrana,zastitnim ekoloskim ribolovnim pojasom kojeg neprimjenjuju ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Uopšte mi nije jasno šta se čeka toliko, nije prošlo malo vremena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

dcNiko, dok čekamo nov model treba da uživamo i u ''starom'', odličan je. Da li imaš još neke slike da postaviš ovde?

 

Prenesi nam i neka tvoja iskustva, siguran sam da će koristiti novim vlasnicima. Kako održavaš motor, kako se ponaša u vožnji, koja mu je stvarna potrošnja, koju putnu brzinu može da održava na auto putu...

 

Nisam proveravao ali mislim da ti jedini na forumu imaš ovaj motor, stvarno je to čudno jer je motor odličan, neznam zašto nije masovniji?

 

Ovo mi je prvi motor.

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&action=post;msg=230095;topic=17676.0;sesc=7f51dcefaa919770470361528682c289

 

 

404.jpg

 

Vozim ga od prošle sezone i zaista je lak za upravljanje. U prilog mu ide i težina od 137kg tj.155kg sa punim rezervoarom. Za grad je gotovo idealan jer nije previše širok pa može da prodje svugde gde prolazi i skuter, a nije ni teži od prosečnog maxi skutera. Što se tiče održavanja do sada samo redovna zamena ulja i filtera. Realna potrošnja mu je do 4,5 litara na 100km po gradu, ali ja se najčešće vozim u paru, moguće da bi da sam solo potrošnja bila neznatno manja. Na auto putu na 70milja (oko 110 na sat) radi na oko 5000 obrtaja, a crveno mu je na 13000 obrtaja. Po katalogu ide max. 180km/h. Zvuk mu je extra , po zvuku nikad ne bi pretpostavili da motor ima 250ccm.

 

Video sam ninju u ulici Svetog Save, jel to tvoj ??

Bilo bi mi zao da ga drzim na ulici  :(

Lep motor, ja imam El 250 sa slicnim agregatom i moj trosi oko 4-4.5l u gradu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

dcNiko, dok čekamo nov model treba da uživamo i u ''starom'', odličan je. Da li imaš još neke slike da postaviš ovde?

 

Prenesi nam i neka tvoja iskustva, siguran sam da će koristiti novim vlasnicima. Kako održavaš motor, kako se ponaša u vožnji, koja mu je stvarna potrošnja, koju putnu brzinu može da održava na auto putu...

 

Nisam proveravao ali mislim da ti jedini na forumu imaš ovaj motor, stvarno je to čudno jer je motor odličan, neznam zašto nije masovniji?

 

Ovo mi je prvi motor.

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&action=post;msg=230095;topic=17676.0;sesc=7f51dcefaa919770470361528682c289

 

 

404.jpg

 

Vozim ga od prošle sezone i zaista je lak za upravljanje. U prilog mu ide i težina od 137kg tj.155kg sa punim rezervoarom. Za grad je gotovo idealan jer nije previše širok pa može da prodje svugde gde prolazi i skuter, a nije ni teži od prosečnog maxi skutera. Što se tiče održavanja do sada samo redovna zamena ulja i filtera. Realna potrošnja mu je do 4,5 litara na 100km po gradu, ali ja se najčešće vozim u paru, moguće da bi da sam solo potrošnja bila neznatno manja. Na auto putu na 70milja (oko 110 na sat) radi na oko 5000 obrtaja, a crveno mu je na 13000 obrtaja. Po katalogu ide max. 180km/h. Zvuk mu je extra , po zvuku nikad ne bi pretpostavili da motor ima 250ccm.

 

Video sam ninju u ulici Svetog Save, jel to tvoj ??

Bilo bi mi zao da ga drzim na ulici  :(

Lep motor, ja imam El 250 sa slicnim agregatom i moj trosi oko 4-4.5l u gradu .

koje godiste eliminator? i dali je istina da im klipovi rade oparalelno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

Razgovara sam na sajmu sa gazdom, Culetom i kaze da ce stici oko 15-og maja ali dok urade homolo.... kako se vec kaze dobicemo ih tek krajem maja...

Nego ono najvaznije, kod Culeta stize samo 4 komada i od toga su sva cetiri rezervisana (moj je drugi po redu) i TO JE SVE ZA OVU GODINU!!! Tako mi je covek rekao (sreca pa sam rezervisao na vreme). Ako ko planira ninju nek potrazi kod ostalih dristributera a i neko je vec rekao na prethodnoj strani koliko ce stici komada i bio je u pravu...

 

A sto se tice auspuha (opasni ovi crnogorci motora nema ni od korova a oni razmisljaju o auspuhu ;)), meni je najlepsi fabricki a mozda bi mu dadao jos jedan taki sa druge strane, nego dal ko zna koja je cena Remusovog auspuha za malu ninju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

zlimanZR, fat boyOS ima li nekih novosti? stizu li ti motori?

 

ima u Osijek su dosli jucer!

ŠKARO MOTO,ali

distributer mog burajza je zakazao!  >:( a ugovorom su se obvezali da ce isporuciti DO 1.5. iako je trebao,citaj trebao doci do 10.04.

...strasno vidit cemo danas sta ce biti ali mislim da ce biti opasno posto je bio keš u pitanju pa je brca poludio...

evo i na ovom forumu moram reci da je KMS Karlovac totalno neozbiljna firma koja iako ima zastupstvo,nije ga zasluzila!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

//Video sam ninju u ulici Svetog Save, jel to tvoj ??

Bilo bi mi zao da ga drzim na ulici

Lep motor, ja imam El 250 sa slicnim agregatom i moj trosi oko 4-4.5l u gradu .//

 

Jeste to je taj. Pa pokriven je leti ciradom, a preko zime ga držim u garaži.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

zlimanZR, fat boyOS ima li nekih novosti? stizu li ti motori?

 

Jos mi nisu nista javili, cekam do 15-og pa cu ih nazvati da vidim sta se desava. Bas se oduzilo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

zlimanZR, fat boyOS ima li nekih novosti? stizu li ti motori?

 

Jos mi nisu nista javili, cekam do 15-og pa cu ih nazvati da vidim sta se desava. Bas se oduzilo....

nakon vatriranja u petak popodne,doslo je do toga da ako nebude isporucen u SRIJEDU 14.05.  moraju vratiti novce,kaparu i duplu kaparu...

mislim da im to nije u cilju...  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

Sad sam zvao Cule Auto i kazu da ce kod njih stici samo 2 male ninje ( moja je ta druga :))) ) i to je sve za 2009-tu. Sad su stigla u Crnu Goru 3 kom. i njima je to sve do 2009-te. Kazu opsti haos, uopste ih nema u evropi a sve sto je stiglo odma se prodalo....

 

@fat boyOS to sto je odradio taj distributer je cist neprofesionalizam, mada ako garantju da ce stici ninja onda bolje jos malo sacekajte nego da cekate 2009-tu... Ajde javi kako je proslo u sredu i dal ce biti nesto od motora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

U Mimotu kažu da im stiže 12 komada i da su svi prodati, a i to je sve za ovu godinu. Jako popularan motor, nema šta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Sad sam zvao Cule Auto i kazu da ce kod njih stici samo 2 male ninje ( moja je ta druga :))) ) i to je sve za 2009-tu. Sad su stigla u Crnu Goru 3 kom. i njima je to sve do 2009-te. Kazu opsti haos, uopste ih nema u evropi a sve sto je stiglo odma se prodalo....

 

@fat boyOS to sto je odradio taj distributer je cist neprofesionalizam, mada ako garantju da ce stici ninja onda bolje jos malo sacekajte nego da cekate 2009-tu... Ajde javi kako je proslo u sredu i dal ce biti nesto od motora...

 

javila se gamad p#*@ materina...

motora vise NEMA,a placen gotovinom! danas u 16h idemo tamo i ja i brat pa cemo vidjeti,ako stvarno nece dobiti motor ide tuzba!

Kod nas su SVI APSOLUTNO prodani...nema ih na lageru,nema ih na uvozu....jednostavno ih NEMA!  >:( >:(>:( >:(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja