Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI NINJA 250 ccm

Recommended Posts

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Iduce sezone cemo imati kawasaki od 250 kubika, kako su rekli visina sedista 80 cm, 30 ks, sustinski malo manji od kawa 600. kazu cena ce biti 3.510 evra.

sa carinom i pdv-om. bice ih u crnoj metalik sa perlama i zelenoj kawasaki  boji. moze se rezervisati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Mislim da ce ta kubikaza biti jako interesantna za neke koji prelaze na malo ozbiljniji motor ....tu mislim na pocetnike.al aj sada redom...malo je oglas konfuzan! koji smo to mi? mislim jel to  neka fima  u pitanju ? il ono par ortaka iz komsiluka se dogovorilo da uveze dogodine .... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Mislim da ce ta kubikaza biti jako interesantna za neke koji prelaze na malo ozbiljniji motor ....tu mislim na pocetnike.al aj sada redom...malo je oglas konfuzan! koji smo to mi? mislim jel to  neka fima  u pitanju ? il ono par ortaka iz komsiluka se dogovorilo da uveze dogodine .... ;)

radnja iz pozarevca koja radi vec vise od dve godine. saradjujemo sa yamaha rodic, suzuki markos, honda centar s, kawasaki mimoto. od njih kupujemo i preprodajemo po nizoj ceni, mala zarada ali svi zadovoljni. nista ne uvozimo sami. prodajemo i ostalo sto ide uz... ovo nije reklama vec samo razjasnjenje. imamo mogucnosti da ponudimo trenutno i ne traje dugo yamahu fazer 600 s za 6.360 evra nivu, ali ne pricajte yamahi, naljutice se, i nema vise dobre ponude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

ma ok..... :D cutanje je zlato  pogotovo kad ti malo pre rece i za nize cene... :D

iskren da budem  interesantan mi je motor za mog komsiju jer je vozio do skoro 125 kubika a smatram licno da mu je sve preko 250 prejako jer jos ocito nije stekao neophodnu rutinu a i taj sto je vozio je bio castom a zzr je ipak nesto drugo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

da eno videh u dva tocka tekst o njemu na pocetku novine... sjeban mi dikitalac pa nemogu da slikam.

 

al evo zvanicne slike :

 

404.jpg

77v6L_275kawasakininja250r3rv3.jpg

P10JH_275kawasakininja250r22vb7.jpg

 

a i tekst sa moto berze:

 

Kawasaki je pripadnicima sedme sile najzad prikazao prvu zvaničnu fotografiju nove, najmanje, Nindže od 250ccm. Za sada se veomamalo zna o samoj mašini ali ono sto se zna uliva nadu...

Novu mašinu će pogoniti potpuno novi agregat sa dva paralelna cilindra zapremine 249ccm i približno 45 konjskih snaga u ne prigušenoj verziji dok će prigušena verzija imati 33 konjske snage.

Verzija od 45 konja će po rečima ljudi iz Kawasakija biti veoma živahna i veoma slična dvotaktnim mašinama zbog visoke turaže, ne spominje se broj obrtaja na kojima će se paliti limiter ali se sumnja da će u pitanju biti cifra od oko 14 000 obrtaja.

 

Potpuni detalji će biti objavljeni ovog petka na otvaranju pariskog sajma motocikala, očekujte pune specifikacije čim se pojave!

 

 

a evo i na zvanicnom sajtu link ka 250cc Ninji

 

http://www.kawasaki.com/Products/Detail.aspx?id=263

 

tu ima sve i specifikacije i slikice za vise informacija ...

 

p.s. cak eno verzije od 500cc na sajtu koja je isto ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Za ovaj novi model cce biti sigurno cena preko 4000e

 

Realna cena bi bila do 4 hiljade,jer za 5 i nesto malo preko moze da se kupi Er-6n,koji je daleeeeko ozbiljnija masina..I mislim da je ova 250tica pravi potez,ako i cena bude ok,prodavace se to dobro..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova

Iduce sezone cemo imati kawasaki od 250 kubika, kako su rekli visina sedista 80 cm, 30 ks, sustinski malo manji od kawa 600. kazu cena ce biti 3.510 evra.

sa carinom i pdv-om. bice ih u crnoj metalik sa perlama i zelenoj kawasaki  boji. moze se rezervisati.

 

Evo kazhe chovek 3500e :) Meni se iskreno svidja motor,vredi kupiti ja mislim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Iduce sezone cemo imati kawasaki od 250 kubika, kako su rekli visina sedista 80 cm, 30 ks, sustinski malo manji od kawa 600. kazu cena ce biti 3.510 evra.

sa carinom i pdv-om. bice ih u crnoj metalik sa perlama i zelenoj kawasaki  boji. moze se rezervisati.

Pa honda, yamaha od 50 kubika kostaju skoro toliko. moguce da ce kasnije biti veca cena, a ovo samo promotivna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Mali Ninja dobro izgleda! Konacno ima lep i debeo auspuh, posto vecina sportaka sa manjom kubikazom ima zgoljav auspuh sto bar meni izgleda bezveze.

Ovo bi bila fina masinica za mene. Samo nisam procitao... jel 2t masina ili 4t?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ovo je veliko osveženje u klasi od 250 ccm, crni je fenomenalan, dobro će proći.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Joooj mala ninja je stigla kod nas...oduvek sam se lozio na kawu i mislim da bi bila idealna kao prvi pravi motor! Mislim da je u  americi 3000$ nov!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

4t..

 

sto se tice auspuha ti verovatno mislis na 2t motore koji moraju da imaju takve izduve zbog svoje specificnosti...

U pravu si, ali opet na sportskim cvajama mi taj auspuh bas smeta i poremeti ceo izgled motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Sasvim slučajno ili pre će biti namerno sam ponosni vlasnik jednog ovakvog lepotana

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=9801.0

tj.ovaj je očigledno malo restilizovan, i jedino što mogu da kažem je da je stvarno idealan za početnike

ali da nije malih gabarita pa može i na duži put sa njim. Što se tiče auspuha i zvuka pa meni zvuči extra kao da je mnogo veće kubikaže. Mislim da je to jedna prilično ozbiljna mašina (nasmejaće se verovatno ljudi koji voze veće kubikaže), koja je u gradskoj gužvi mnogo upotrebljivija i upravljivija od većih kubikaža, a sa kojom bez problema može da se krene sa saputnikom i na duži put. Maksimalna brzina mu je po podacima sa interneta od 165km/h do 180km/h i čini mi se 5,6 sekundi do stotke...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja