Jump to content

Moto Zajednica

GSX-F 600 problem sa paljenjem ili sa karburatorima

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

Motor sad radi bolje,lakse pali,ler mu je veoma miran,stoji na 1100 ili 1200,nema vibriranja na leru kao pre.

 

Ostao je samo jedan problem,a to je sto mi zadrzi obrtaje kad hocu da presaltam na 5000-6000 obrtaja,ovo ostalo je sve sredjeno.

 

Jos cu mu izmeriti potrosnju,posto mi je pre trosio oko 6 do 6.8 litara normalne voznje,brzina do 100-120 i obrtaji do 6000-7000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

Sarafi za smesu se nalaze skroz ispod karburatora i ne mogu ih odvrtati/zavrtati dok su na motoru,vec ih moram skinuti.

 

Isao danas za Indjiju,sarafi za smesu bili na 3 kruga,motor stuca do 4k obrtaja i garav je auspuh,dakle prejako mu je to,pa vracam na 2.5 kruga smesu.

 

A sto se tice onog zadrzavanja na 5000 obrtaja,vrlo moguce da je i fals vazduh i neprecizna sinhronizacija karbova,ali to cu valjda resiti kad budem imao para za majstora <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

Ne znam vise ni sam,najradije da vratim na 2.5 kruga i da nista vise ne diram do daljnjeg,iznjakacemo nesto od silnog skidanja i vracanja karbova.

 

Sad mi je potrosio na 3 kruga smese 5.8 litara na 100km do Indjije,a isli smo i 160km/h u pojedinim momentima,ali uglavnom 120-130,znaci potrosnju smo malo skinuli u odnosu na pre...samo meni najvise smeta ono zadrzavanje obrtaja na 4000-5000 obrtaja,jer uglavnom tu menjam brzine kad ga vozim laganica i jako smeta kad zadrzi obrtaje..to ostavljam za neku drugu priliku :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Ja imam problem sa tim da kada je motor radio sada letos, on je puckao negde, kao da je probio neki kabl,medjutim kada sam ja probao da ga upalim pre jedno mesec ipo dana, dok sam ga verglao on je samo puko i to je to, ja ga vise nisam ni verglao niti sta,alo sada vergla i nece da upali uopste. Sta bi to moglo da bude ? 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja