Jump to content

Moto Zajednica

Potreban pravni savet udes

Recommended Posts

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ja danas sve dogovorio sa advokatom,koga su mi preporucili,njegovih je 15% po naplacenoj steti sto mislim da je i vise nego ok....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Imao si srece. Ali pazi da ti ne naplati i sve njegove usluge (pisanje tuzbi, zalbe itd, Vidi ko treba da plati sudske vestake jer i to moze da iznese do 50000 din) puno srece

Pozzz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

[off topic]

 

Od nedavno su naučnici u eksperimentima umesto pacova počeli da koriste advokate. Prvo zato što se manje emotivno vežu za njih, i drugo, ima stvari koje ni pacovi neće da urade.

 

Robin Williams kao Peter Banning/Peter Pan u filmu Kuka

 

[/off topic]

 

:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Sad bio u palati pravde,izjasnio se da se protiv okrivljene ne pokrece krivicni postupak,ali tuzioc tvrdi da su moje povrede okarakterisane kao teze i da mora da se pokrene kriv.postupak,mada je poslao neki dopis pa je ostalo da se resi.....

 

Uzeo sam kopiju zapisnika,da predam u osiguranje.tj moj advokat.....

 

A stigla mi je i prekrsajna prijava za voznju motocikla sa isteklom registracionom nalepnicom,pa sad ne znam jel za to ide kazna za neregistrovano vozilo(15000-30000,6 bodova,3 meseca zabrane) ili ima neka kazna za isteklu registracionu nalepnicu....

 

prekrsaj je clan 332ct.100 zobs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Sad bio kod sudje za prekrsaje, kazna 7000 din i 2 boda..... sad sam siguran da motor u poste ne treba registrovati..... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1551 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Pretpostavljam da ti je ovo prva prijava - svaku sledeću očekuj značajno veću, tako da, ako te nahvataju, neće biti jeftinije od registracije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Samo da javim : sudski proces i dalje traje, sad vidoh slucajno temu pa rekoh da napisem neku rec o nasem sudstvu. Javicu kad se proces okonca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Samo da javim : sudski proces i dalje traje, sad vidoh slucajno temu pa rekoh da napisem neku rec o nasem sudstvu. Javicu kad se proces okonca.

daj okači tu tužbu da vidimo kako izgleda! :D , misli, po kom članu. haha! četri godine! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

I moj predmet udesa je od 2012. još traje, nedavno je izrečena prvostepena presuda koju sam dobio ali kako naravno postoji žalba advokat reče još godinu dana minimum, a šta će biti videćemo.

Sudstvo nam je ekspeditivno i brzo u pm - tek da se ne nadate previše ili ako bude pre da se radujte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

I da javim kakvo bedno sudstvo imamo. pOSLE SEDAM GODINA SUDJENJA  Najzad izgubih i ovaj spor iako mi je osnovni sud dvaput dosudjivao da sam ja dobio spor visi sud u krusevcu je dosudio PRESUDU da ja Nisam u pravu. Uros Tesmanovic ima toliko veza, bar ja tako mislim da od pocetka nisam imao nikakve sanse da dobijem spor. STRASNO....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2347 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Pa to je zivot u ovoj paceniji od drzave. Blago svima koji su uspeli da odu i zive u uredjenim drzavama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja