Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem-Gilera Runner 180 Gagi-racer.

Recommended Posts

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Gagi jel moze slike agregata i onih kalakurcija oko?

 

Aj ako mozes malo konkretnije sta tarzis ? Bas i ne razumem ? 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Mislio sam slike agregata namontiranog na skuter, izbliza :)

 

Nadam se da se kolega nece ljutiti sto korstim njegov primer, ali ovako nesto: http://www.moto-berza.com/images/ponuda/img/85717-suzuki-drz-400-sm-5.jpg samo detaljnije i sa svih strana.

 

Izvini za cimanje, al sa vremenom sam bas kratak, a ovako mogu saznam neke stvari koje me interesuju bez da dolazim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Auuu majko moja.... Pa sta je sa ovim ljudima sto gledaju da kupe motor ????

 

Da li sam ja lud, ili sta ?

 

Bio mi danas opet covek jedan, za nekoga klinca, i kontaktira me taj klinac, i kaze, kako je covek reko puno ruznih stvari u vezi skutera, i kako je 2 puta masina zakucala. 0stabre.gif

 

Odakle ovi ljudi vade price ? Inace taj covek sto je dosao, on isto prodaje skuter neki svoj, pa je mozda zato ovom momku ispljuvo motor ?

 

Gde mi zivimo, majko moja.... A dok je bio kod mene, sve najbolje, i naravno samo je plastike gledao, a taj klinac ga predstavljao kao nekog famoznog majstora, koji se u sve razume 1neznam.gif

 

A kada sam mu reko, da mogu da mu pricam sta je sve radjeno na skuteru, on je reko, da nema potrebe, da se ne razume toliko, da je doso samo da vidi skuter ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Gagi hvala na slikama, al sto stedis na blicu ;)

 

Sad imam pitanje, sa kojim si filterom za vazduh postizao one rezultate sto si ih navodio? Jel taj filter ide uz skuter, i nije valjda da se vozi bez filtera? (Ovde na slikama ga ne vidim)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Gagi hvala na slikama, al sto stedis na blicu ;)

 

Sad imam pitanje, sa kojim si filterom za vazduh postizao one rezultate sto si ih navodio? Jel taj filter ide uz skuter, i nije valjda da se vozi bez filtera? (Ovde na slikama ga ne vidim)

Pa dan je, neznam kako uopste moze da radi blic ? 1zvizduk.gif

 

Ima filter, ali sam ga ja posebno pravio.

 

I tek sada sam skontao da na ovim slikama nema filter 0stabre.gif, verovatno sam ga cistio, pa zaboravio da ga vratim, jer eno ga sada je na motoru.

 

Ono vreme sto je tamo postignuto, moze jos lepo da se koriguje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

xaxaxaxaxaxax :D, sta sve ljudi ne bi izmislili :D, ovo je neko sa HR foruma okacio :)

 

1157717_10200359108636211_1630616314_n.jpg

 

Ja sam skroz levi :D

 

PS : Ala sam bio mrsav... 1staa.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

gagi, da li ima nekih promena na skuteru od kada sam ja bio da ga gledam?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

steta za taj skuter da stoji. medjutim neko zajebano vreme doslo, pare nikad skuplje, a leto pri kraju :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

steta za taj skuter da stoji. medjutim neko zajebano vreme doslo, pare nikad skuplje, a leto pri kraju :(

Jeste... Velika steta, stoji samo. Jedino je bio na Drag-u na sajmu, a pre toga zadnji put vozen do Temerina, gde sam se sa tobom video.

Pare stvarno nikada skuplje... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

da nije ovako napeta situacija uzeo bih ga. ali ne dobacujem do tvoje cifre jbg.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Imamo racuna da dajemo pice :D

 

Najbolja stvar trgovine je sto sam prodao jako dobrom drugu, koji je teski fanatik za mojim skuterom odkada ga zna, i on je majstor, i on je mene i ja sam njega dosta naucio, samim tim, ja cu taj motor moci da vozim svaki dan, i zajedno cemo ga dalje sredjivati, samo sto ce biti njegov :), i dalje sve sto se bude radilo na skuteru, cu pisati u temi svojoj, ide farbanje, otvaranje blokova, prerade dodatne za koje ja nisam imao zivaca, iako je on insistirao, menjanje komplet kablova na skuteru, i jos svasta.... :D

 

Pisacu, kada krene da se radi skuter, za pocetak se voza, kada bas zaladi, onda se rastavlja :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Aj da napisem i ja koju jer nisam hteo da kvarim prodaju,sad je svejedno...ovaj skuter je bio kod mog drugara pre 6-7 godina,prvo je drugar pao i odvali celu jednu stranu,ja im to izvarim i ofarbam jako dobro,posle drugaru pobegne dok ga je tockirao sa 70ak na sat,pa opet urade i na kraju ga da nekom liku i on iskliza sa 100-110 o bukvalno otkinu celu stranu skutera,da bi im ispalo jeftinije oni sve to iskrpe poliesterom ofarbaju sprejom :)...inace drugar je za te dve godine radio cak 2 generalke i nesto petljao sa strujom...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Aj da napisem i ja koju jer nisam hteo da kvarim prodaju,sad je svejedno...ovaj skuter je bio kod mog drugara pre 6-7 godina,prvo je drugar pao i odvali celu jednu stranu,ja im to izvarim i ofarbam jako dobro,posle drugaru pobegne dok ga je tockirao sa 70ak na sat,pa opet urade i na kraju ga da nekom liku i on iskliza sa 100-110 o bukvalno otkinu celu stranu skutera,da bi im ispalo jeftinije oni sve to iskrpe poliesterom ofarbaju sprejom :)...inace drugar je za te dve godine radio cak 2 generalke i nesto petljao sa strujom...

Jeste :) Jedna strana je krpljena, i to posteno, zato sam ga jos ja kasnije i dodatno farbao, a nije bas ovaj skutercic za svakoga, jak je a mali tockovi, ali nije kriv sto je najbitnije :), a sa obzirom da je komletno vesanje menjano, i sami nosaci agregata, nikada u toku voznjr ne bi reko da je padano sa njega :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

.inace drugar je za te dve godine radio cak 2 generalke i nesto petljao sa strujom...

 

Inace, generelake je radio jer uljna pumpa nije radila....

 

A sto se tice struje, pozdravi ga, je#o mi je skuter mamu sa strujom, jedva sam uspeo da ga namestim, niko nije imao predstavu u celoj HR, sta je sa strujom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja