Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem-Gilera Runner 180 Gagi-racer.

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: hornet 600

jel mi mozes molim te reci gde si kupio prednji far,inace motor je prelep da imam te pare verovatno nebi razmisljao. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Takav skuter se ne prodaje na forumu nego ili interno ili na oglasima. Ovde ga neces prodati nikad, jer da nikog ne uvredim klinci koji se loze na to ne bleje na forumu/forumima, ili jako slabo...

Treba da vratis cenu na 2.500 i da trazis kupca negde drugde a ne ovako jer evo godinu dana kako ga prodajes i nista.

Sto nisi isao na trke sa njim tj. na drag (ako nema u Srb ili okolini onda organizuj nesto i mozda napravis neku pricu dobru..) Uloziti 2 soma u skuter da bleji u garazi i da se vozis po gradu je jebeni apsurd. Moras nekako svima da dokazes da je to stvarno raketa i da vredi (ako je uopste tako).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Takav skuter se ne prodaje na forumu nego ili interno ili na oglasima. Ovde ga neces prodati nikad, jer da nikog ne uvredim klinci koji se loze na to ne bleje na forumu/forumima, ili jako slabo...

Treba da vratis cenu na 2.500 i da trazis kupca negde drugde a ne ovako jer evo godinu dana kako ga prodajes i nista.

Sto nisi isao na trke sa njim tj. na drag (ako nema u Srb ili okolini onda organizuj nesto i mozda napravis neku pricu dobru..) Uloziti 2 soma u skuter da bleji u garazi i da se vozis po gradu je jebeni apsurd. Moras nekako svima da dokazes da je to stvarno raketa i da vredi (ako je uopste tako).

 

Razumem. razmisljao sam o svacemu, samo da dodje bolje vreme. jer skuter nije vozen jedno 6 meseci... jer se ceka kupac. a vidim da cu morati nekom drugom logikom da idem, da se proda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Nece se prodati, veruj mi. Oni koji takav skut prizeljkuju, u najvecem broju slucajeva nemaju novaca za tu pricu. Oni koji imaju 1000+ Evra, po obicaju traze nesto drugo, i "ozbiljnije", i ovakav oglas i ne primecuju. Kada god je kupac za mog Runnera dolazio, svaki do jednog je bio potkovan pricom da se za iste, ili nesto vece novce (za koje ja nudim skut), moze kupiti nov kinez... :zbunjen: I, sta dalje razgovarati sa takvim "kupcima" na tu temu??? A pride i prica koja prati ove dvotaktne zvrkove da su "kvarljiva roba", i da trose barem dva puta vise od onoga sto u stvarnosti jeste...

Svejedno, srecno sa prodajom, i da se i ti dokopas "pravog" motora... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Nece se prodati, veruj mi. Oni koji takav skut prizeljkuju, u najvecem broju slucajeva nemaju novaca za tu pricu. Oni koji imaju 1000+ Evra, po obicaju traze nesto drugo, i "ozbiljnije", i ovakav oglas i ne primecuju. Kada god je kupac za mog Runnera dolazio, svaki do jednog je bio potkovan pricom da se za iste, ili nesto vece novce (za koje ja nudim skut), moze kupiti nov kinez... :zbunjen: I, sta dalje razgovarati sa takvim "kupcima" na tu temu??? A pride i prica koja prati ove dvotaktne zvrkove da su "kvarljiva roba", i da trose barem dva puta vise od onoga sto u stvarnosti jaste...

Svejedno, srecno sa prodajom, i da se i ti dokopas "pravog" motora... :zdravo:

 

To jeste najveci problem, ovaj motor nikada nije imao problema vecih, jedino me je zezala struja, tj namotaji, zbog kojih je otiso i regler, da bi se nakraju zamenili namotaji i regler i ko nov.

Nikada vise problema sa tim, niti sa bilo cim drugim. a sto se tice potrosnje, ja secem ruku svoju ako predje pod punim gasom ceo dan 7 litara, normalna voznja varira od 5-6, nikako vise, van grada potrosnja postaje smesna, kada sam isao do obedske bare, i nazad, kada sam sipao nakraju, kod fruske gore, kada sam se vraco, izracuno sam potrosnju od 3.8 litara na 100km, i to dvoje na motoru, uglavnom brzina nije prelazila 120km/h a nije se spustala ispod 100km/h.

 

PS : Imam ja u Garazi svojoj, jos jednu zver koju vozam, ili ti Ninju zx6r, 2001.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Znaci vec mi je muka postalo... stavio oglas za 1300, sve sa detaljima sta je na motoru, gledam druge oglase, i motori koji su samo 2 godin mladji od mog, bez i trunke rada na njima, kostaju isto 1300.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Odustani druze!!! :aha:

Ja sam svog Runnera oglasio na nekoliko mesta, cenu sam spustio "do podruma", bukvalno na nivo najjeftinijih kineskih skutera, i uvek je bilo kriticara i dubokoumnih komentara.

E, sada, posto mi ne gori pod guzicom za tih par stotina Evrica, i posto mi je skuterce u stvarno dobrom stanju, a klinac mi ima skoro 12 god, i izuzetno se zanima za dvotockase, kontam da ce za 4-5 god doci trenutak da ga mali zasluzi, i malkice potera. Zbog toga sam ovog Zvrka na 2 tockica oprao, upicanio, i stavio pod ciradu u podrum. S vremena na vreme ga startujem, a od prodaje sam se ohladio... :neznam:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Skonto sam ja to uveliko. . . . Sta reci. Nudili su mi 1000 evra za njega, neki ljudi, ali ni u kakvom slucaju tako nesto ne bi prihvatio.

 

Idem sada na DRAG, 5-6-7, sto se odrzava u Novom Sadu, na 200 metara, pa cu tamo praviti video materijal, da pokazem ljudima kako stvarno ide skuter, i da se malo bolje razume, to sve sto je ulozeno, kada se bude videlo, sa cim moze da stane na crtu, jer i to ljudi gledaju.

 

Pa onda mozda i naidje neko ko ce ceniti sve sto je radjeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Ziv li si?

 

Jesam, evo vozam se po Miseluku, ali kolima. Ne stizem nista od faxa, pa ko budala vozam krugove u 2 ujutru na Miseluku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Mislim da je red i ovde da ubacim snimak i sliku.

Tako da izvolite.

 

 

 

9.4 sekunde na 201 metar. Brzina 135km/h.

 

aahk.th.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Doslo je i do toga, da sam razmislio o svemu, i da skidam cenu na 1100 evra fixno.

 

Svi zainteresovani neka posalju PP, a mogu i ovde da pisu. 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

E jbg

pratim tvoj oglas dugo, i mislim da ces i po ovoj ceni tesko da prodas svoju spravu, ne zato sto je cena nepovoljna nego sto prodajes nesto specificno.

Ja kao prosecan kupac i poznavalac mehanike ne bi ovo kupi iz razloga sto je svaki deo da kazem performance part, znaci ako crkne to kosta da se napakuje drugi takav, a da se stavlja fabricki ili ne ide ili ne moze.

Onaj ko se razume u ovo i ceni rad ulozen u njega i ljubitelj je tuninga, nece kupiti zato sto takva fela vise voli da sama pakuje svoju spravu ( ti si u ovoj grupi koliko sam video).

 

Nadam se da ce se brzo pojaviti neko ko ce istresti, sada vec smesnu cifru.

 

Srecna prodaja

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

E jbg

pratim tvoj oglas dugo, i mislim da ces i po ovoj ceni tesko da prodas svoju spravu, ne zato sto je cena nepovoljna nego sto prodajes nesto specificno.

Ja kao prosecan kupac i poznavalac mehanike ne bi ovo kupi iz razloga sto je svaki deo da kazem performance part, znaci ako crkne to kosta da se napakuje drugi takav, a da se stavlja fabricki ili ne ide ili ne moze.

Onaj ko se razume u ovo i ceni rad ulozen u njega i ljubitelj je tuninga, nece kupiti zato sto takva fela vise voli da sama pakuje svoju spravu ( ti si u ovoj grupi koliko sam video).

 

Nadam se da ce se brzo pojaviti neko ko ce istresti, sada vec smesnu cifru.

 

Srecna prodaja

 

Potpuno se slazem sa tobom, sto se tice napisanog. Ali se ne slazem da nesto moze da rikne. Jer svi Performance parts, sto ti kazes, su popraceni sa drugim Performance parts, znaci, skuter, nigde nije zakinut, da bi on zbog toga nastradao, ili ne daj boze negde stao.

 

Pazio sam na svaki deo, znaci, druga radilica, mnogo kvalitetnija od fabricke, drugi cilindar, drugi usis, drugi karb, drugi izduv, itd itd. Samo performance parts na motoru imaju vrednost oko 1200 evra, i jos oko 800 evra ostale gluposti sto sam radio, znaci vesanje, nosaci motora drugi, i jos zilion sitnica, koje su papreno skupe.

 

Ovo sam sve radio za sebe, naravno da mi ni na kraj pameti nije bila prodaja, kamoli prodaja za ovakve novce.

Ova cena motora je samo pola cene onoga sto je ulozeno u njega ? Gde je tu cena skutera, koji sam kupio pre 4 godine ? To dolazi do minimalne cifre od 3000 evra na 4 godine sto ga imam.

 

A sada ga dajem za 1100.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

Ma nisam mislio da ce da zakuca odmah, ali nekada ce nesto otkazati, i onda ide ona moja prica.

Znam gomile dobrih sprava koje su dobro pakovane i cuvane, pa kada su promenile vlasnika nisu imale ni isti tretman ni znanje da se ocuvaju, pa je bilo ma moze tu i fabricki deo itd.

 

Prosto kad sam nesto uradis vise cenis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Danas mi je bila cela jedna porodica da gleda motor, varijanta STRIC i OTAC, dvoje dece i klinac od 16 godina, koga zanima skuter.

 

Majko moja, cega sam se sve nasluso.

 

Jedno sto sam izvuko iz ovoga je to da trebate sto vise raditi na sminki motora-kola, ko jebe sve delove u masini sto su novi, i to sto radi savrseno, bitno je da izgleda kao pracka, a to sto je krs u masini, koga briga... 0stabre.gif

 

Ne vidim logiku ljudi, klinac je bio prezadovoljan, ma kakvi prezadovoljan, to se ne moze opisati.

 

I onda mi njegov matori ladno kaze, da nije malo puno para za 98 godiste motor ? Mene neko zajebava, ili su svi ludi i glupi ? 1neznam.gif

 

Stric je klimao glavom na sve sto sam pricao, vidim da je covek iole nesto i razumeo, da kazem da je i on bio zadovoljan, ali otac, pa da ga jebes.....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja