Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem-Gilera Runner 180 Gagi-racer.

Recommended Posts

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Najbitnija stvar, makar mladjim vozacima. Registrovan je na 125.

201111mfm.jpg

 

2011111415.jpg

 

Setup :

 

Malossi glava

Nov cilindar i klip

Preradjivanje blokova-cilindra-klipa

Nova radilica sa duzim hodom 2mm

Tassinari usis

Prirubnica malossi za 28mm karb

Karb 28mm Delorto PHBH.

Polini speed control-varijator

Prednji far

Prednja maska

Plastificiranje prednje i zadnje felne

Plastike -zmigavci i zadnje stop svetlo.

Koso sat za runnera

Prednje vile od novijeg Runnera, znaci uljane, ne one lose, na starijim modelima

Auspuh kucelj, tj kopija PM59

Rukohvati za drzanje

Tegici sa strane

Nov kais

Nove rolnice.

ventivar nov

Nove polutke

Nov prenos od hexagona (primar,sekundar), koji je za 7 % duzi od serijskog od runnera 180cc

Patosnice Alu

Presvlaka za sediste .

Nove prednje plocice

Lelzajevi NTN

Novi semerinzi

Nova vodena pumpa .

Drag Lulica.

Drag Korman.

Stage 6 retrovizor.

 

Motor je presao oko 4000km, sa novim delovima i svime sto ima. Na 3500 je radjena provera svega, dali sve radi kako treba, potrosenost karika-klipa-cilindra, sve je u savrsenom stanju.

 

Skuter koji ide 170km/h i ubrzava za 6 sekundi do 100km/h. Dusu dalo za igranje.

 

Razlog prodaje, je pomoc finansiska Tati.

 

Cena ce biti dogovor, ko je zainteresovan, neka mi posalje ponudu, koliko para, znaci samo kes..

 

Motor je inace placen pre 2 godine 1200 evra, ulozeno je jos preko 2000 evra...

 

Nadam se brzoj prodaji.

 

EDIT : na ovim slikama, nisu retrovizori novi na njemu, Stage 6, koji pisu u setupu da sam uzeo, i ofarbane su vile u crno.

 

Dacu sve plastike i delove, od njega sto imam... a toga ima dosta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Postoji li bar neka okvirna cena?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Postoji li bar neka okvirna cena?

 

2000 odprilike... ali moze da se dogovara... Veruj mi da je to meni malo para... a svima je puno, jer sam ja samo preko 2000 ulozio u motor. Mene zanima koliko bi mi ko nudio ispod te 2000, pa da se dogovorimo, jer 2000 ili iznad niko nece sigurno.... da budemo realni. Stvarno nevidim problem toliki u prodavanju ovoga motora... stvarno je u odlicnom stanju. nije radjen na brzaka, i dosta je ulozeno para, truda i znanja... Ali se to ocigledno ne ceni.

I sada je na farbanju motor... i neznam stvarno vise sta da privuce kupce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Dzabe ti sve sto si ulagao, to zaboravi odmah. Mozes da proas skuterce za 200-300 evra vise nego sto su cene na oglasu i to da te ukenja. Jbg tako je za sve

  • Podržavam 21

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Ovako. Odlucio sam... ovaj motor ima realnu cenu od 3000 evra. Ali da se ja vise ne zezam sa prodajom i svime. Stavljam cenu od 1500. i to je fixna. svi zainteresovani neka posalju PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Ja se izvinjavam ako ti trujem oglas ali ne mogu da izdrzim a da ne postavim neko pitanje....cisto znatizelje radi.

Prvo svaka cast na entuzijazmu.

Drugo,koliko trosi ovo cudo? Kako se odrzava...odnosno koliki su troskivi odrzavanja? I poslednje,da li bi moglo da se uradi nesto sa ovim guvernalom da ne bude ovako go...mozda i neki vizir da se stavi?

 

Razmisljao sam o ovako necemu ali nisam sada u mogucnosti tako da ja ovo cisto informativno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Ja se izvinjavam ako ti trujem oglas ali ne mogu da izdrzim a da ne postavim neko pitanje....cisto znatizelje radi.

Prvo svaka cast na entuzijazmu.

Drugo,koliko trosi ovo cudo? Kako se odrzava...odnosno koliki su troskivi odrzavanja? I poslednje,da li bi moglo da se uradi nesto sa ovim guvernalom da ne bude ovako go...mozda i neki vizir da se stavi?

 

Razmisljao sam o ovako necemu ali nisam sada u mogucnosti tako da ja ovo cisto informativno.

Trosi, u zavisnosti od voznje... kao i svaka Cvaja, tj 2t, masina, dok je na pocetku rezonanse najmanje trosi. Potrosnja je kada se vozi pun gas , ili tek tek na gasu oko 6.5litara. a kada je negde na sredini gas, onda spusta i na 5.5. Van Grada je vec drasticna razlika od samo 3.8 Litara(Put do Obedske bare), prosecna brzina je bila 130km/h sa dvoje, ispod toga nisam spustao, a povremeno sam dizao brzinu....

 

Sto se tice odrzavanja, nema sta puno, uzima se MOTUL ili IPONE ulje, ali full sintetika, znaci negde oko 1200 dinara, u zavisnosti koju marku vise volis, tu stavljaj. jedna i druga su solidne, Znaci sam pravis mesavinu, tj 100ml na 4 litre. Uljna je iskljucena i izvadjena, jer ona nemoze da napaja ovolike promene. pa se zato rucno mesa.

 

Evo ti slike gornjeg dela, to se montira za 15 min, samo se skine ovo trenutno na njemu, tj ovaj korman, stavi fabricki, i stavi plastika i to je to :) :) to se naravno isto dobija, pa ko sta vise voli :)

 

http://www.glasjajca.com/imagehosting/images/2011091117.jpg

 

http://www.glasjajca.com/imagehosting/images/201109pnp.jpg

 

http://www.glasjajca.com/imagehosting/images/201109pzp.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

U subotu slike motora, tada ce biti zavrseno farbanje :) da bude ko bombona :) doslo je do jos nekih sitnih izmena na motoru, zbog boljih performansi, i sve ostalo je ostalo isto :) i ostace, ceka se kupac. Sa 1500 evra, da ga proba, da vidi da sve radi i izgleda i bolje nego sto je mislio. i da ga tera kuci srecan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Gagi, oglasi motor na HR i SLO sajtovima gde ima kupaca veće platežne moći koji znaju šta kupuju... Kod nas klinci sa parama nemaju A kategoriju i oni će sprcati 1500 (ili više) EUR za Aerox sa nekim base cilindrom i nekom smešnom rezonom ili čak i za nov Aerox ili Runner od 50ccm. S druge strane kod nas ima malo ili nimalo entuzijasta sa položenom A kategorijom koji bi znali šta kupuju i koliko to košta i još da su pri parama. Ostale "obične" kupce apsolutno ne zanima šta si ti na motoru radio, tačnije sve to što si radio, modifikovao i ulagao potpuno je kontraproduktivno sa stanovišta njihove logike. Činjenica je da se prerađivani motori teže prodaju jer kod kupaca postoji crv sumnje da li si ti to radio zato što si skršio motor, satro agregat itd, itd. Retko ko od "običnih" kupaca će prihvatiti činjenicu da ima onih koji daju par stotina EUR za neki km/h više u krajnjoj brzini ili sekund-dva bolje ubrzanje do 100 itd.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Da ga prodajem u inostranstvo, je kontam vece mucenje nego sto i sam znam. Jer treba odjaviti motor, i jos 100 stvari. Neznaci da je tesko. Ali cu razmisliti o tome. U krajnjem slucaju.

 

Bas mi se svidja kako si napisao ovaj post. A to je cista realnost... I ne znanje je ono sto ubija ovu celu drzavu, niko nema ni para ni znanja niti volje za bilo sta. I onda se ogranicavaju na neko opste misljenje, pre nego sto i pomisle ista drugo.

 

Ovaj skuter, nema nikakve veze ni sa kakvim skuterima od 70ccm, sta god se stavilo, i koliko god se utuklo para.

Niti mu ista mogu skuteri od 500ccm, niti mu ista mogu motori do 50ks, znaci 650ccm...

Jednostavno leti motor, sedi pali, vozi. Nisu ovo bile decije igre, ovde je stvarno bilo dosta znanja, i dosta vremena, zivaca i para. A to se nista ne ceni.

Sve sto se preradjivalo, od cilindra i klipa, do druge radilice sa duzim hodom, sve je to dobro proracunato, kako sta najbolje radi. Nisu samo nabacani delovi, kao sto 90% ljudi rade...

I onda se pitaju, zasto ne radi AUTO-MOTOR, i kako ne vredi ulagati u to. Ustvari treba znati kako to uraditi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

posto sam pazljivo pratio sve gagijeve postove na par foruma, mogu da kazem da je skuter uradjen do 00 i da nema preterivanja, realno se u tu cenu dobijaju skuter i polovina aftermarket delova gratis. o satima rada i da ne govorim. retko hvalim nesto sto nisam probao ali ovde pravim izuzetak.

 

sretna prodaja

 

P.S.

 

gagi ume malo da bude (trazim rec ali mi ne ide) u konverzaciji po forumima ali to ne umanjuje njegovo znanje i mogucnosti runnera.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Ofarban je motor-skuter, mnogo lepse izgleda nego ikada... Bolesno dobro je ispalo. Ista kombinacija. Ali odlicno ofarbano :) samo sto mi je fon los za slikanje, tako da su slike ispale lose, tako da cu sutra staviti slike, kad budem uzeo od nekoga drugog kameru da slikam.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Vi stvarno niste svesni koliko je ovo jeftino ? ili ? Evo primera. samo da skinem auspuh i stavim serijski, to je 300 evra manje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja