Jump to content

Moto Zajednica

Lago di Garda i Dolomiti 2012

Recommended Posts

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Mile,bas ti ruzno stoji ta bicikla! :nanana:

 

Ko jednom sedne na tu biciklu tesko njemu ! :popovanje:

 

:moto3: :moto3: :moto3:

Mogao sam se kladiti ko ce prvi da se javi :takoje: pozdrav Milane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Nece moci !

 

Ova moja bolja polovina, od kada se vratila sa Garda jezera izgleda jos nije ukapirala da je dosla kuci :stabre:

Kada je videla da sam na celoj turi oslabio preko 5 kg. donese mi ovo za veceru :

 

:gaa:

 

:besan:

 

:grr:

 

 

P1030844.jpg

 

:maloljut:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Da se upisem i ja...stigoh pre jedno pola sata prepun utisaka. Vredeo jos jedan dan po Dolomitima za sve pare 1moto3.gif. Obrijao sam gumu kompletno, morao sam da ih menjam u Sloveniji. Lanac dogulio do samog kraja, al dovukosmo se kuci 1lol.gif

 

318013_294370613988103_100002455018930_650993_1943486403_n.jpg

mimi prijatelju ja sam ti još u Karlovcu kada sam vas vitio onako opterecene od prtljage htio reci da ce ti se to desiti na gumi ali nekako sam zaboravio ali evo sada znam da sam bio u pravu. previše tereta na krmi + suvozac + spuštanje motora u krivinama kod izvlacenja tj otvaranja gasa u krivini i eto centra gume na nekoj od pizdarija ispod blatobrana a ti uz sav taj teret i suvozaca neznaš polako. zaboravi cbrrku. pozdrav i nemoj da Milan baš sve nauci od tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Nece moci !

 

Ova moja bolja polovina, od kada se vratila sa Garda jezera izgleda jos nije ukapirala da je dosla kuci :stabre:

Kada je videla da sam na celoj turi oslabio preko 5 kg. donese mi ovo za veceru :

 

:gaa:

 

:besan:

 

:grr:

 

 

P1030844.jpg

 

:maloljut:

e ako te ovo vrati na staro ja si ga odrežem.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Da se upisem i ja...stigoh pre jedno pola sata prepun utisaka. Vredeo jos jedan dan po Dolomitima za sve pare 1moto3.gif. Obrijao sam gumu kompletno, morao sam da ih menjam u Sloveniji. Lanac dogulio do samog kraja, al dovukosmo se kuci 1lol.gif

 

318013_294370613988103_100002455018930_650993_1943486403_n.jpg

mimi prijatelju ja sam ti još u Karlovcu kada sam vas vitio onako opterecene od prtljage htio reci da ce ti se to desiti na gumi ali nekako sam zaboravio ali evo sada znam da sam bio u pravu. previše tereta na krmi + suvozac + spuštanje motora u krivinama kod izvlacenja tj otvaranja gasa u krivini i eto centra gume na nekoj od pizdarija ispod blatobrana a ti uz sav taj teret i suvozaca neznaš polako. zaboravi cbrrku. pozdrav i nemoj da Milan baš sve nauci od tebe.

 

1lol.gif...Znao sam da ce guma da vrisne (bila je 70% potrosena pre polaska na put), ali nadao sam se da cu uspeti da se vratim. Tek dva dana pred polazak kuci, shvatio sam da ce to biti tesko. Pretposledni dan imali smo zanimljivo "zagrevanje" guma po nekim krivincinama (tura od blizu 300 km, od cega 90% ozbiljnih krivina, a ja sa suvozacem.

Kad smo krenuli kuci, bio sam prinudjen da rasteretim motor (prtljag otisao sa Saletovom suprugom kolima, zenu sam poverio Severianu 1zvizduk.gif), a ja kroz Italiju i Sloveniju solo. Zamena guma uspesno i veoma povoljno izvrsena u Furlanu...totalno drugi motor.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Samo da dodam na Mimijevu opasku oko guma: prosto je NEVEROVATNO koliko je Furlan povoljniji od cene guma u Srbiji. Sa PDV-om set Metz tourance EXP je 220EUR (350eur kod Kelene u Srbiji! >:( ). Kada se vrati PDV, sa montažom je set ovih guma kod Furlana oko 200Eur.

 

PS: poverenu ženu vratio gospodinu suprugu u preuzetom stanju, negde ispred Bg :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

i kod nas je ta cjena, ja mogu dobiti michelin par ( 190, 120/17 )za 200 eura sa računom. isto i metzeler.

 

Sa ovom informacijom si "pucao sebi u koleno".... Nahvalise te da si dobar i servilan, spreman da pomognes...i sada ce pola Srbije da ti se javi da im nabavis gume :-) :-) :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

i kod nas je ta cjena, ja mogu dobiti michelin par ( 190, 120/17 )za 200 eura sa računom. isto i metzeler.

 

Sa ovom informacijom si "pucao sebi u koleno".... Nahvalise te da si dobar i servilan, spreman da pomognes...i sada ce pola Srbije da ti se javi da im nabavis gume :-) :-) :-)

ma nije frka. gume na bus PU - BGD, preuzmu plate i to je to. svaka deseta isporuka DUNJA za trud.

još jednostavnije - povežem ih sa ducanom.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

i kod nas je ta cjena, ja mogu dobiti michelin par ( 190, 120/17 )za 200 eura sa računom. isto i metzeler.

 

Sa ovom informacijom si "pucao sebi u koleno".... Nahvalise te da si dobar i servilan, spreman da pomognes...i sada ce pola Srbije da ti se javi da im nabavis gume :-) :-) :-)

ma nije frka. gume na bus PU - BGD, preuzmu plate i to je to. svaka deseta isporuka DUNJA za trud.

još jednostavnije - povežem ih sa ducanom.

 

Mile, pao je dogovor.

Saljem ti dimenzije na PP a ti vidi sa dobavljacem za cenu. Bus Pula -Bgd i kes na ruke. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Sa ovom informacijom si "pucao sebi u koleno".... Nahvalise te da si dobar i servilan, spreman da pomognes...i sada ce pola Srbije da ti se javi da im nabavis gume :-) :-) :-)

 

Pre nego sto upotrebis neki strani izraz proveri njegovo znacenje, ako nisi siguran. Reci Miletu da je "servilan" je uvredljivo. Nadam se da ti to nije bila namera, vec da si pogresno upotrebio izraz :stabre:. Da je dobar covek i spreman da pomogne... to je cinjenica.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Prava ideja!

 

Evo, ja ću za primer sutra da postavim tracklogove rute odlaska i povratka, kao i sve izlete (svih 6 dana).

 

Biće i kao slika i u Google earth formatu, za sve putnike koji bi da ponove celo ili deo ovog našeg čarobnog putovanja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Ja moram da pokupim sa Saletovog laptopa sav materijal koji je prebacen tamo. Sutra uvece uzimam to od njeega i krece invazija fotki. Nemojte posle da kazete da smaram...ima oko 30GB materijala. Za filmic cete morati da pricekate dok se to izmontira...a za to treba vreme koje momentalno bas i nemam

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Ma moze... nego i on je u guzvi sa vremenom. Pritisli ih pred kraj skolske godine. Ima jos mesec dana do raspusta, tako da ne dize glavu...+ treninzi. Evo sad je usao u kucu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Da bi smo razbili zatisje u ovoj temi, postavicu fotkice sa putovanja prema kuci...dva motora...Severian, Danijela i ja...

Malo su pozerske, ali dok ne stignu bolje 1neznam.gif. Uostalom, gledajte prirodu oko nas 1moto3.gif

 

292527_295489153876249_100002455018930_653546_892172112_n.jpg

 

148764_295489297209568_100002455018930_653547_1967040630_n.jpg

 

556935_295489533876211_100002455018930_653548_2107239350_n.jpg

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja