Jump to content

Moto Zajednica

Dobar dan dobri ljudi

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ ETZ 150 delux

Zdravo svima, zovu me Mladen, mator sam 25 godina, do sada sam vozio automobile i 2 godine bio kocijas SCANIA-e i obuzdavao krdo od 380 konja. Nisam se dosada sretao sa motorima u smislu da sam ih imao, a svega dva puta sam se na njima vozio. Veliki sam ljubitelj citroena i njegoe filozofije. Auto imam, nov kupljen pre 6 meseci, sramota me i da kazem koji je (hyundai i20), ali od tacke A do tacke B sluzi svrsi. Ovde sam jer mi treba neka sprava koju cu da timarim, a MZ etz 250/251 mi se sasvim dobro uklapa u moju viziju, tako da je to prvi moto mog susreta sa vama. Naravno i sve sto ide uz to (druzenje, defileji...) jer upravo zbog toga i zelim motor. Dakle, ne treba mi kao prevozno sredstvo ili da bih ustedeo na gorivu (auto mi trosi 7L gasa/100km) vec cisto iz ljubavi. Mehaniku automobila dobro poznajem za nekog ko nije majstor, ali sa motorima se kazem nisam sretao mada verujem da je daleko prostije. Nemojte mi zameriti sto u pocetku necu piskarati mnogo, jer mi treba vremena da procituckam dobar deo vasih postova na forumu, kako bih mogao ravnopravno da ucestvujem, ali to dakle ne znaci da necu biti "konektovan". Molim vas, pisite citko, jer ima puno toga sto treba da procitam.

Za pocetak, mislim da je dovoljno toliko, a kako bude vreme odmicalo i skupovi bili pred nama tako cemo se bolje i upoznavati. Eto, zeleo bih da pozdravim jos jednom sve u studiju i budite sigurni da cemo se druziti...

 

Mladen, Novi Sad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: novo milosevo
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Ako te interesuje MZ najbolje će biti da se javiš u delu foruma MZ svet i sve ćeš tamo naći o MZu, i na sva pitanja dobiti odgovore.Ima i deo kupujem prodajem gde ima i motora a i delova za isti.Dobro nam došao i mnogo prijatnih kilometara sa vetrom u kosi(i kacigom na glavi). :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ ETZ 150 delux

Bolje Vas nasao 0namigivanje.gif

Znam za MZ svet, to je prvo mesto foruma gde sam nabasao dok se jos nisam uclanio. Tema kupujem/prodajem ce mi biti aktuelna malo kasnije, kada provalim o MZ-u mnogo toga i kada se steknu uslovi sto bi rekli. Kaciga ce svakako biti na glavi 0namigivanje.gif Volim da cackam sam po autu, naravno znam gde mi je granica mogucnosti, pa verujem da ce mi motor jos lakse leci po tom pitanju. Sve je nekako na dohvat ruke kontam. Vec sam poskidao hayness i ostale pdf stvari, imam preko 500str takvog materijala za citanje 1oda.gif pa polako postajem jedan od vas 0namigivanje.gif

Problem je to sto mene interesuje MZ, a na forumu ima 10000000strana i 100 puta vise postova o MZ 1mda.gif To vam je kao kada vam se prijede prasetina, a neko vam donese na sto 5KG iste i obavezni ste sve da pojedete 1lol.gif

Hvala jos jedared na toploj dobrodoslici 1zdravo.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Dobrodošao Mladene :)

 

Za MZ, što reče elabert, pravac u MZ Svet. Tamo ima i onoga što Švabe ne znaju o MZ. Za sve resto, široko ti polje. Za sve što pitaš dobićeš odgovor. To je politika foruma BJB. A ako još imaš i šta mudro da prozboriš, ovo je pravo mesto za tebe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja