Jump to content

Moto Zajednica

Bajk rok misija 2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

ko svira ove godine mislim nije bitno čisto bi voleo da znam :neznam:

Lokalni Beogradski bendovi.Čuo sam par puta te momke u Čorba kafeu i odlično zvuče.Neće biti zvučnih imena ali veruj da će provod i uz ove bendove biti odličan.Pozdrav Minja i vidimo se u Mitrovici. :zdravo:

hvala brate živ bio :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Nemam :/

ACO610 - realno bi vama više odgovaralo Kraljevo. Verujem da to dosta zavisi od sponzora, bilo je obrazloženo u jednom od postova i zašto se kreće sa pumpe a ne od skupštine - takođe zbog sponzora... Ne znam da li ima ovde neko od organizatora, I'm just a messenger.

 

Kill the Messenger :D

 

 

 

 

 

To je i meni palo na pamet, ali tek kada sam kliknuo "Pošalji" :D

 

 

 

Možda nas na kvarno navlače da odemo u KM, a onda svakom po pušku :lol:

Slažem se da je malo informacija, čuo sam da je bilo dosta poteškoća u organizaciji ove godine, mada nije to bilo teško zaključiti ni ovako jer do pre par dana na sajtu misije su bile prošlogodišnje fotke i informacije http://www.bike-rock.com/

 

Predpostavljam da će biti YU Grupa, ipak su oni članovi HD Srbija :)

 

aj' malo motivacija :)

 

 

 

Puške to nam treba :jee:

 

Šala, jedva ČEKAM pokret :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

Da li neko moze da mi odgovori, da li j

e problem, ako imam samo potvrdu o polozenoj A kat. Posto nisam stigao jos da je upisem u dozvolu.

deset minuta posla da ne razmisljas o tome da li moze ili ne odes da ti udare kategoriju,sad jedino ako nemas uopste nemas dozvolu pa da moras da vadis novu a to se ceka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

...bio danas u corba kafeu i uzeo majicu bike misije :moto3: jedva cekam pokret

 

ide li ko iz blokova da se sastanemo pa da zajedno krenemo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

ACO610 - realno bi vama više odgovaralo Kraljevo. Verujem da to dosta zavisi od sponzora, bilo je obrazloženo u jednom od postova i zašto se kreće sa pumpe a ne od skupštine - takođe zbog sponzora... Ne znam da li ima ovde neko od organizatora, I'm just a messenger.

 

Generalni sponzor je NIS, a nisovih pumpi ima u savakom mjestu u Srbiji, u Kraljevu, Čačku, Raskoj i drugim mjestima, tako da prica o sponzorstvu nema veze jer nije sponzor pumpa u nekom mjestu nego NIS, a njima nije bitno gdje ce se sipati, ali iza toga stoji nesto drugo ali to vise nije bitno.

 

Ja imam oko 900 km do Kosovske Mitrovice i nazad, sipacu gorivo za svoje pare, zaboli me kurac za neci šićar, samo neka je na čast svakome, ako je uopste neki i imaju.

Da li znas sta to drugo stoji iza sipanja u Kragujevcu,ili to kazes samo da bi rekao nesto.Ako znas da se manipulise sa nama kazi pa da svi znamo. Mozda bi svi trebali da sipamo za svoje pare,da se solidarisemo medjusobno. Ili da ne idemo u opste. Eno i na FB prozivanje,Pita kolega bajker ko ce od nas biti Brankovic? Ne razumem cemu sve to?

 

Vec kad me pitas da ti odgovorim. Šefići na pumpama ostanu dobri po nekoliko tona goriva, pa je velika stvar na kojoj će se pumpi sipati gorivo, a ne kako je to geografski opravdano, znaci čisti ineres, neko koristi muku tog naroda na Kosovu i Metohiji kao paravan da mazne gorivo. Ja za par odlazaka u Mitrovicu samo sam jednom natocijo gorivo u Kraljevu nekih desetak litara, a mnogi redovno toce i nemicu nigdje pa cak i dva puta toce idu kuci da istresu gorivo pa se vracajuč pravdajuci svoj postupak krizom.

 

Ja se zalazem da NIS koje ce gorivo prikazati da je podjelijo bajkerima bolje da grije dvije tri skole zimus na Kosovu i Metohiji i na taj nacin pomogne tim ljudima i djeci.

 

Boze zdravlja vidimo se u Kosovskoj Mitrovici.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Mislim da je sipanje benzina na ove 2 pumpe iz prostog razloga sto najveci deo bajkera dolazi iz tog pravca, odnosno prolazi tim putem, da kazemo sigurno nekih 70%, sta bi bilo da stave tocenje na sve strane Srbije zbog 1/4 ostalih bajkera, cela drzava bi odjednom ,,isla,, na Kosovo, i zloupotrebila sponzorstvo nis-a, naravno da mislim da svi treba da budemo JEDNAKI, ali sta je tu je, ja to ne bih gledao kao neku zaveru. I da nece da mi daju tih pisljivih 20l benzina, sipao bih sam, jer odlazak na Kosovo nema cenu. Tako da ne kvarite atmosferu pred put.

 

Kako tako mozes da lupas, o nekim procentima. Za tebe bi bilo najbolje kad bi prvo sipanje bilo u Novom Beogradu a drugo u Bubanj Potoku i tada bi tvoj procentualni racun bio opravdan.

 

Ko imalo poznaje geografiju drugo sipanje treba da bude u Kraljevu.

Ja nekvarim atmosveru jer sam veteran ovog okupljanja i veoma sam cesto dole ali ne bih da izlazim iz okvira teme i foruma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Nemam :/

Svi junaci nikom ponikoše i u crnu zemlju pogledase'' zasto prepucavanje, svako neka sipa kako mu odgovara bitno je da se ode tim ljudima je potrebna podrska ostalog dela Srbije. Meni licno odgovara dzaba benzin jer nemam trenutno para a isao bih dole.

Pozdrav za sve Srbe sa i bez parama :takoje: novajlijama i veteranima, slabima i jakima, skuterasima i bajkerima :moto3:

 

Slava Srbiji

 

http://www.youtube.com/watch?v=fy4ZQMUKm_A

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Pancevo

Pozdrav,

Ovo je super akcija,i cini mi se da je mnogo bolji dozivljaj od moto skupa.

Ja vozim Sprint Prince 125ccm,i planiram da idem ove godine,al nisam siguran dal bi bilo pametno krenuti na toliki put sa tim motorom.do sad me nije nigde izdao na putu,isao sam u cugu do 200 km...bez stajanja sa njim.a mozda bih otisao u povratku i do crne gore..pa vas pitam ako je neko iskusniji,dal bi smeo da krenem sa tim motorom na takav put,naravno sa umerenom voznjom i stajanjem svakih 100 km radi mog a i odmora masine.

Hvala puno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Situacija je vrlo ozbiljna, ali to ne znači da treba da odustanemo!

 

I ja čitam i slušam svašta i čini mi se da će nas teško pustiti da prođemo.:besan::maloljut: Što ne znači da nećemo pokušati. Biće malo :fajt2::rat3::rat2::rat1::fajt: ali na kraju će biti :moto3::BJB2::kamp:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Pancevo

necemo proci samo ako zatvore "Granicu" zbog navijaca koji su napravili haos dole jutros....inace,kad smo pod pratnjom ,moraju da nas puste,jer mi idemo u znak podrske i dobrog raspolozenja,a ne u svrhu huliganisanja i divljanja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Ljudi nemoj da se ložite, ko zna zašto nisu pustili Grobare... Često smaraju ljude da skinu obeležja sa sebe, ako nisu hteli naravo da je došlo do problema... možda su im našli oružje... njaaa, dok ne probamo nećemo znati!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Loznica-Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ1

naravno, ne verujem da ce biti sa nama kao sa navijacima...

ali u svakom slucaju ako nam ne dozvole ulaz ili sta vec, 1000 motora na granici ce poslati poruku i podrsku nasim ljudima dole!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Neznam sto mislite da dole ima problema,samo da znate pre 15min sam prosao kolima na Punkt Rudnica i Jarinje gde sutra prolazimo,sve normalno,licna karta i sve ok :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

Pozdrav,

Ovo je super akcija,i cini mi se da je mnogo bolji dozivljaj od moto skupa.

Ja vozim Sprint Prince 125ccm,i planiram da idem ove godine,al nisam siguran dal bi bilo pametno krenuti na toliki put sa tim motorom.do sad me nije nigde izdao na putu,isao sam u cugu do 200 km...bez stajanja sa njim.a mozda bih otisao u povratku i do crne gore..pa vas pitam ako je neko iskusniji,dal bi smeo da krenem sa tim motorom na takav put,naravno sa umerenom voznjom i stajanjem svakih 100 km radi mog a i odmora masine.

Hvala puno

 

Samo ti druze lagano i bez zurbe ;) Bitno je samo ne naprezati motoric i onda nema problema.Ako bas nesto i bude "okrpicemo" Eto, ja prvi idem sa "babom", sklopljena iz tri dzaka, zvece ventili, kompresiju je izgubila pre ko-zna-koliko godina, curka ulje, spaneri su skalamatani od vise drugih "baba" itd. ..... e i akumulator je umreo pre 3 godine a ipak stizem svuda ;)

Na kraju krajeva, na Kosovo cu poci, pa i ako ne izdrzi do dole ja nastavljam peske u inat :)

 

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja