Jump to content

Moto Zajednica

Bajk rok misija 2012

Recommended Posts

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

E brate Maxo rekao sam da cu kupiti motor samo zbog ovoga i ispunio sam receno. Samo jos da zaduzimo opremu i polazak. Ljudi ja sam isao kolima u trenutcima najvece tenzije i sve je bilo opusteno. Vidimo se

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

StudentU, niшta se ne бриNi za opremу , то баr nиje proблем.

 

 

 

 

по неком новом закону могу да се миксују писма и не мора да буде граматички исправно, ако може да се схвати поентa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Druggari , ortak bi isao kolima uz kolonu,da bi imao besplatno gorivo u jednom smeru da li treba neku prijavu da izvrsi i kod koga,neki br telefona/?!! Pozz i vidimo se 30-

tog :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

E brate Maxo rekao sam da cu kupiti motor samo zbog ovoga i ispunio sam receno. Samo jos da zaduzimo opremu i polazak. Ljudi ja sam isao kolima u trenutcima najvece tenzije i sve je bilo opusteno. Vidimo se

 

I, šta si to na kraju kupio :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Čika Arakise, mislim da je u pitanju neki krilati konj :D

 

 

 

Druggari , ortak bi isao kolima uz kolonu,da bi imao besplatno gorivo u jednom smeru da li treba neku prijavu da izvrsi i kod koga,neki br telefona/?!! Pozz i vidimo se 30-

tog :)

Vidi ako se oglasi neko od organizatora, ali mislim da kola ne dobijaju dž čorbu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Obzirom da je okupljanje u Beogradu od 09:00 do 10:00 i polozak u 10:00h ja predlažem svim bajkerima iz Zrenjanina da se nađemo u 08:00h na NIS-ovoj benzinskoj pumpi Ečka na izlazu iz grada prema Beogradu, pa da odatle krenemo svi zajedno. Kao organizovano.

Ko je za?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

sajt im nije update-ovan skoro, neke stvari ne rade, sa druge strane ne verujem da bi štampali majce i plakate ako je neće biti.

Kapiram da samo hoće da budu sigurni da je sve 0k pa da precizno objave informacije...

 

ovo je sa FB-a..

 

misija.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

A i Bora Corba je jednom prilikom u jutarnjem programu govorio da se ide 30-og i da dolaze Nocni Vukovi iz Rusije da voze sa nama,tako da se vidimo,i sto rece Maxxa na FB ima informacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U srcu Honda Africa a u ruci BusPlus

Pratim temu i skoro sigurno ide ali koliko sam cuo nece Bora biti tamo jer radi na novom albumu. takođe cujem neckanje od strane sponzora za gorivo iz Kraljeva ili gde vec. A i ovi ii HD kluba su se nešto ucutali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Ma samo nek se ide,kupicu gorivo,ionako mi ujutru niko ne placa da dodjem do BG-a ali moram doci,jer to je neponovljiv osecaj.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Uvek ZA !!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

sponzori se uvek nećkaju, to im je pos'o :)

razumem i ljude iz kluba jer nije sve jedno organozovati tako nešto, nadam se da ćute da bi nas za koji dan iznenadili prijatno :)

 

 

 

sumrak.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Nemam :/

Sobzirom da nikad nisam bio a voleo bih da odem a platu nisam video 2 meseca velika bi mi pomoc bila besplatan BEMZIN a ja cu za uzvrat da pruzim podrsku svojim sunarodnicima i dobru zabavu na dva tocka :moto3: neradi se niokakvoj koristi, jednostavno se nema i to je to. Drzava neda zato smo i slabi a polako i zaboravljamo jedni na druge, jel zna neko kakav je plan za povratak i jel se toci i u povratku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST

Kralo se dosta, to sam cuo. A imam i blizak slucaj mom drugaru su ukrali ranac koji je ispustio iz vida samo na par min. U njmu onaj mali 10" laptop telefon, pare itd... sve to tamo a jos sam cuo slucajeva. To je zalosno, ima nas raznih. Pored toga sto treba da idemo tamo i puzamo nasima podrsku protiv siptara i sto treba da brinem za siptare treba izgleda da jos vise brinem o nasem olosu! Ne hvala. Zato smo i dogurali do toga da su nas oterali sa kosova.

 

Stajali smo pored motora i nestade kaciga u sekundi,nekazem da netreba da idmo ali nekako nisam opusten.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja