Jump to content

Moto Zajednica

Off road za svaki dan

Recommended Posts

  • Advanced Member, 1766 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Fotke:

 

2012-05-20042-2.jpg

 

2012-05-20046-2.jpg

 

2012-05-20005.jpg

 

2012-05-20025.jpg

 

Kozarica:

2012-05-20061.jpg

 

2012-05-20063.jpg

 

 

Putevi su u dobrom stanju, opusteno prolaze teski motori sa sve suvozacem. Zeznuto bi moglo biti kroz sumu od Cortanovaca pa do silaska na prugu, posto je hladovina blato moze dugo opstati a sve je nizbrdo/uzbrdo (zavisno iz kog pravca idete :) )

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Gligo.. istraži ti to još malo.. pa da krenemo i na tu stranu.. :moto3:

 

Ko nije bio u Čortanovcu.. obavezno dide..

 

..

 

Poslednji vikend Juna mi se okupljamo u cortanovcima na sada drugom po redu festivalu zabave. Cortanovacka suma je divan ambijent, nedaleko od Novog Sada i Indjije. Za sada je ideja da "okupiramo" planinarski dom ali te detalje cemo znati uskoro. Ima vise lokacija u Cortanovcima gde bi mogli da se postavimo i o tome cete svi biti blagovremeno obavesteni. Petak 29ti pocinje okupljanje a razilazimo se u nedelju 1vog Jula. Bice obezbedjena mesta za satore, bar, kotlici i rostilji i naravno bina sa super zvukom i Line Upom koji ce vam se, siguran sam, mnogo svideti. Vise Informacija uskoro!

 

...

koga dalje zanima

 

http://www.facebook....63637983677938/

 

miriše na dobru zabavu u šumi :aha:

 

edit:

 

 

Aleksandar Predragovic

 

Dragi moji drugari evo svih detalja vezanog za Cortanovce 2012

Dakle, okupljamo se u Cortanovcima u petak 29tog Juna na plazi pokraj Dunava negde oko 15h. I iz Beograda i iz Novog Sada na parti je najlakse doci vozom. Stanica CORTANOVCI DUNAV je ta na kojoj silazite i treba vam ne vise od 10 minuta da peske stignete na lokaciju, tj plazu.

Moj predlog je da sa sobom ponesete nesto hrane i pica a u slucaju da vas to mrzi da radite, bice pravljen rostilj 3 puta dnevno i sendwich ce uvek moci da se kupi po veoma povoljnoj ceni a bar ce biti montiran u uglu plaze gde ce uvek biti hladnog pica po takodje prijateljskim cenama. Ceo dogadjaj je smisljen tako da bi trebao samo sebe da isplati i nikakva zarada novca nije planirana i zato ce cene pica i hrane biti bas niske, koliko da se pokriju troskovi koji ipak postoje.

Sto se tice smestaja, mi cemo pokusati da zagradimo jedan deo plaze i da organizujemo da se tu postave satori, koje naravno treba da ponesete Potrudicu se da obezbedim par satora za one koji se ne snadju... Za izvodjache cu probati da iznajmim par vikendica u okolini...

Sto se ulaza tice, nece biti nekog organizovanog naplacivanja jer bi to onda komplikovalo mnoge stvari ali ja ocekujem da svi ispadnemo fer i da kupovinom narukvica, koje ce kruziti okolo podrzimo odrzavanje ovog eventa. Ja necu nikoga terati napolje, niti pokusati da izbacim ali se nadam da ako smo mi svi fer koji cemo tu doci, namestiti sve i pustati muziku za vas, treba i vi da budete fer i da kupite narukvicu koja ce na sebi imati logo ”Cortanovci 2012”, takodje imacemo i majice negde na baru sa logom i LINE-Upom ali to cete kupovati dobrovoljno u slucaju da zelite da imate uspomenu na dogadjaj i druzenje...

Bar i hrana: Takodje necemo imati neko organizovano prodavanje jer je akcija skroz privatna ali ce bar postojati i moci ce da se kupi pice tu ali ce sve ici u svrhu podrske zurci i vasim dolaskom se slazete sa tim da kupovinom hrane i pica dobrovoljno podrzavate ovaj dogadjaj...

Neki od vas su ponudili pomoc i to je sjajno, zahvaljujuci tome imamo montazni bar, binu i neke ograde, stize dobar zvuk i mislim da je to dovoljno... Selo je veoma blizu tako da moze da se kupe namirnice ukoliko zatrebaju...

Pomoc: Potrebni su volonteri koji ce da rade na partiju, skupljanje smeca, bar, prodaja narukvica, montiranje, molim vas javite se na moj facebook ukoliko ste voljni da pomognete!!!

Sve u svemu, nadam se da cemo se okupiti u velikom broju i lepo se druziti...

Line Up:

Veoma dugacka lista, mora na poseban mail, stize veoma uskoro!

Hvala vam veseli narode!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

E drugari neko od vas ko je bio na ovoj ruti glinara - Pancevo staza. Recite mi koliko asfalta ima, ako ga uopste ima? I kako se zove mesto gde je skela? Kolko je skela i dal redovno ide ili mora se zove skeledzija?

 

Planiram tuda do Pescare palim

 

A da i benziske pumpe su mi vazne, pa ako neko zna... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLX 250s

Asfalt ti je od glinare do Slanaca, mozda 2 km i nesto sitno kroz Vinchu do skele, koja ide svaka 2 sata, parnim satima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

lalalala

 

vlajko sad tek videh onu prozivku... ccc :D

nema veze, ovaj vikend ne radim (mozda nesto malo u subotu) pa ako ste raspolozeni... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Vidim ja, nema mi druge nego da uzmem veliku enduracu. :) :)

A ja ti opet garantujem da ces po lokalu sa dobrim gumama daleko bolje proci na toj tvojoj "maloj" enduraci. :takoje:

P.S. Da li se planira nesto za ovaj vikend ako ne bude blata(nazalost nemam gume za tu avanturu)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Nas motor nije enduro vec SM....

 

Sa dobrim gumama moze svuda samo ne po blatu... vec par puta isprobano, prednost sto je lagan pa po blatu se stane pored njega i lagano na gas i gurku izadje se i uz veliko brdo :) (iz iskustva pricam)

 

Drugo ako je na njemu neko tezi od 60kg imam utisak da ce motoric da se raspadne jer nije predvidjen za akanje po sumama i brdima.... ja moj trenutno vozam i tuda jer pare za bolji nemam (a i imam 57kg) :D ...ali prvom prilikom prelazim na nesto sto je predvidjeno za sumu.... 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: svuda po malo...
  • Motocikl: dominantni muzjak 498ccm PD09

lalalala

 

vlajko sad tek videh onu prozivku... ccc :D

nema veze, ovaj vikend ne radim (mozda nesto malo u subotu) pa ako ste raspolozeni... :moto3:

 

moglo bi da se izakcija nesto u subotu, a? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

90% u subotu idem u pescaru ovim putem preko Vince pa na skelu (sve zavisi dal cu uspem pozajmim neki GPS). Blata ce da bude sigurno jerbo vidite kakva kisa pada :D. Ko hoce da trazi puteve i voljan je malo da se izgubi dobrodosao je :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLX 250s

Ja ću ipak u subotu preko Pančevca pa na Kovin. Možda se vidimo u peščari.

Što se Vinče tiče, tu ima još mogućnosti za istraživanje npr. Veliko Selo-Vinča i sl. Moglo bi da se organizuje jedna pionirska ekspedicija

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

lalalala

 

vlajko sad tek videh onu prozivku... ccc :D

nema veze, ovaj vikend ne radim (mozda nesto malo u subotu) pa ako ste raspolozeni... :moto3:

 

moglo bi da se izakcija nesto u subotu, a? :D

 

Маре брате РХМЗ каже сутра пљусак неки, чак и да вратим крампоне и скинем све са мотора неће да ваља :) oдужила се ова јесен јбг...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd Karaburma
  • Motocikl: Dominator 500 & Transalp 700

ma 'ebes ovo, neam ja motor za ovoliko blato. cekamo da grane sunce da i da prosusi onaj pesak na nasipu. :D

Imas ti motor nego ne znas da ga vozis :hej:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

ma 'ebes ovo, neam ja motor za ovoliko blato. cekamo da grane sunce da i da prosusi onaj pesak na nasipu. :D

Imas ti motor nego ne znas da ga vozis :hej:

 

 

:lol: хо хо хо , скини се Маре! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: svuda po malo...
  • Motocikl: dominantni muzjak 498ccm PD09

ma 'ebes ovo, neam ja motor za ovoliko blato. cekamo da grane sunce da i da prosusi onaj pesak na nasipu. :D

Imas ti motor nego ne znas da ga vozis :hej:

 

 

:lol: хо хо хо , скини се Маре! :D

pokopa me rod rodjeni bez da je trepnuo. al neka, ko drugom jamu kopa-fizicki je radnik.(ili trecom slajfuje):D

cekamo AutobusCoveka da se oporavi, pa da vidmo ko ne zna da vozi... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Rešio sam da turim čep napred :jee:

 

No nevezano sa tim..kad ćemo opet u istraživanje okoliša? :bicikl:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: svuda po malo...
  • Motocikl: dominantni muzjak 498ccm PD09

imam ja neke cepove ako ti trebaju. mislim da su od koka kole, vrnjci vode...mozda ima i po koji od piva. :D

moglo bi nesto uskoro da se organizuje. mene vuce onaj pesak preko nasipa, vozio bi se ceo dan tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLX 250s

Potez od V.M. Luga, ka Leštanima (kamenolom) . Žuta linija označava deo koji treba da se istraži. Po Google earth-u bi se reklo da tu postoji staza, kojom bi mogao da se zatvori krug. Tu su i napušteni vijni poligoni, strelište Bubanj potok...Teren je slične težina kao slanačka brda.

post-24106-0-72257300-1339076780_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja