Jump to content

Moto Zajednica

Off road za svaki dan

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLX 250s

Nadam se da se "Teškaši " ne ljute na mene zbg kometara u vezi prohodnosti slanačkih brda. Slažem se da je mnogo bitnije ko vozi motor nego koliko kg ima makina. Zaista nemam mnogo iskustva sa forumima, pa bi mi dobro došao neki predlog u vezi načina organizovanja sastanka zainteresovanih za " BG off ".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ko se ljuti, može samo da mu.. :jee:

 

Izaberemo neki dan.. može i radni..

nađemo se na Mirijevu i pičimo samo pravo..

 

Usput se sve ostalo dogovaramo..

 

Može li jednostavnije? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Nekoliko puta sam vozio do Progara, nasipom i pored nasipa. Jel zna neko, da li moze dalje do Kupinova, Obreza, kroz Obedsku baru, do Grabovca?

 

Inace bi bilo korisno da sakupimo na jednom mestu track logove i/ili opise, uputstva za kolske, makadamske i druge off road puteve, po krajevima Srbije i regiona. Oko Beograda za pocetak...

 

Do Kupinova nisam mogao da nadjem put a de se ne ode na malo asfalta. Mada ako cemo bas istinu, na toj lokaciji mi je skoro uvek vaznije da nadjem benzinsku pumpu sto pre, a tada mi je i asfalt dobar :).

 

 

Sto se mirijevske voznje tice samo se dogovorimo koji dan ranije. Ja se secam da sam imao problem sa pumpama i kao sto Karlo kaze putevima koji ne vode nikuda. Mada ako ovi dvocilindrasi krenu uvek mogu se ogrebem za koju litru :D;)

 

 

Sto se savske tice tamo sam ionako svakog vikenda, sjajno mesto ako se zivi na NBGu ili u Zemunu a nema se puno vremena za voznju. Orlova ima dosta da se vidi, a sad za vikend su fazani samo iskakali. Sume su prohodne samo po stazama, mada ako bi teskasi malo raskrcili rastinje ... ;) . Za ono bas mangupiranje ima i naslaganih debala i slicno. Jos jedan plus je i novi most kod Obrenovca koji vodi do novih terena

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

au vlajko dobra ideja za bgdoff, samo moramo dosta da se vozamo da sklopimo neku trasu :)

mlader je retko na forumu al' zvacu ga ovi' dana, on je svakako po ceo dan na glindzi :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Nekoliko puta sam vozio do Progara, nasipom i pored nasipa. Jel zna neko, da li moze dalje do Kupinova, Obreza, kroz Obedsku baru, do Grabovca?

 

Inace bi bilo korisno da sakupimo na jednom mestu track logove i/ili opise, uputstva za kolske, makadamske i druge off road puteve, po krajevima Srbije i regiona. Oko Beograda za pocetak...

 

Do Kupinova nisam mogao da nadjem put a de se ne ode na malo asfalta. Mada ako cemo bas istinu, na toj lokaciji mi je skoro uvek vaznije da nadjem benzinsku pumpu sto pre, a tada mi je i asfalt dobar :).

 

 

Sto se mirijevske voznje tice samo se dogovorimo koji dan ranije. Ja se secam da sam imao problem sa pumpama i kao sto Karlo kaze putevima koji ne vode nikuda. Mada ako ovi dvocilindrasi krenu uvek mogu se ogrebem za koju litru :D;)

 

 

Sto se savske tice tamo sam ionako svakog vikenda, sjajno mesto ako se zivi na NBGu ili u Zemunu a nema se puno vremena za voznju. Orlova ima dosta da se vidi, a sad za vikend su fazani samo iskakali. Sume su prohodne samo po stazama, mada ako bi teskasi malo raskrcili rastinje ... ;) . Za ono bas mangupiranje ima i naslaganih debala i slicno. Jos jedan plus je i novi most kod Obrenovca koji vodi do novih terena

 

Od Kupinova do Obreža može kroz Obedsku baru, odnosno njenim savskim rubom, ali nisam našao letnji put do Grabovaca, a da ne izađem u Obrež. Uglavnom sam izbijao na nekakve zasade ili na puteljke kao sa prve fotografije, za koje mi se činilo da se završavaju na mestu odakle je izvlačeno drveće.

Iz centra Obreža do Grabovaca vodi letnji put.

Sam rezervat je označen tablama i u njega nisam hteo da ulazim.

Inače, tu su debla koja je pominjao Marko, tu je i orao ribar, kao i ostala flora i fauna:

 

dsc01272ob.jpg

 

img2007b.jpg

 

img1974c.jpg

 

img2017a.jpg

 

img2015ao.jpg

 

img1986h.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: V strom 650 2008-2013,

Nekoliko puta sam vozio do Progara, nasipom i pored nasipa. Jel zna neko, da li moze dalje do Kupinova, Obreza, kroz Obedsku baru, do Grabovca?

 

Inace bi bilo korisno da sakupimo na jednom mestu track logove i/ili opise, uputstva za kolske, makadamske i druge off road puteve, po krajevima Srbije i regiona. Oko Beograda za pocetak...

 

Do Kupinova nisam mogao da nadjem put a de se ne ode na malo asfalta. Mada ako cemo bas istinu, na toj lokaciji mi je skoro uvek vaznije da nadjem benzinsku pumpu sto pre, a tada mi je i asfalt dobar :).

 

 

Sto se mirijevske voznje tice samo se dogovorimo koji dan ranije. Ja se secam da sam imao problem sa pumpama i kao sto Karlo kaze putevima koji ne vode nikuda. Mada ako ovi dvocilindrasi krenu uvek mogu se ogrebem za koju litru :D;)

 

 

Sto se savske tice tamo sam ionako svakog vikenda, sjajno mesto ako se zivi na NBGu ili u Zemunu a nema se puno vremena za voznju. Orlova ima dosta da se vidi, a sad za vikend su fazani samo iskakali. Sume su prohodne samo po stazama, mada ako bi teskasi malo raskrcili rastinje ... ;) . Za ono bas mangupiranje ima i naslaganih debala i slicno. Jos jedan plus je i novi most kod Obrenovca koji vodi do novih terena

 

Od Kupinova do Obreža može kroz Obedsku baru, odnosno njenim savskim rubom, ali nisam našao letnji put do Grabovaca, a da ne izađem u Obrež. Uglavnom sam izbijao na nekakve zasade ili na puteljke kao sa prve fotografije, za koje mi se činilo da se završavaju na mestu odakle je izvlačeno drveće.

Iz centra Obreža do Grabovaca vodi letnji put.

Sam rezervat je označen tablama i u njega nisam hteo da ulazim.

Inače, tu su debla koja je pominjao Marko, tu je i orao ribar, kao i ostala flora i fauna:

 

dsc01272ob.jpg

 

img2007b.jpg

 

img1974c.jpg

 

img2017a.jpg

 

img2015ao.jpg

 

img1986h.jpg

 

E hvala bogu da mi neko otvori oci pa da vidim sta imam u komsiluku!1care.gif

Moramo organizovati neku turu i to hitno~!1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Iam još jedna sjajna lokacija, Trešnja, Babe, Parcanski vis, Barajevo, Kosmaj...

 

Odlična stvar je spojiti od Vinče do Bubanj potoka, pa odatle izbiti na Avalu, odatle uz malo asfalta izbiti na Kosmaj.

 

Javi se ako te "ova strana" zanima, da se vozamo po ovim šumama, livadama, blatu...

 

 

[/quo

 

MENI SE SVIDJA OVA RELACIJA O NE BI SMETALA NI NEKA DRUGA GDE SVI TU I MALI MUJO SAMO DA JE OFF,HOCEMO CILE IZ SMEDEREVA I JA DA SE PRIDRUZIMO EKIPI PA SALJITE POZIV 0takoje.gif

AKO VLAJKO KRECE IZ SD NEK SE JAVI DA IDEMO SKUPA...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

 

MENI SE SVIDJA OVA RELACIJA O NE BI SMETALA NI NEKA DRUGA GDE SVI TU I MALI MUJO SAMO DA JE OFF,HOCEMO CILE IZ SMEDEREVA I JA DA SE PRIDRUZIMO EKIPI PA SALJITE POZIV 0takoje.gif

AKO VLAJKO KRECE IZ SD NEK SE JAVI DA IDEMO SKUPA...

 

Nensy i ja idemo sigurno.. samo da prođu monsuni i utvrdimo datum..

 

Odavde vidim jedno 10-15 motora u najavi :moto3:

 

Karlo, a i ostali ljubitelji jednog ili 2 cilndra..

ovo je događaj koji se ne propušta :D

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/80430-kotlina-2012/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

rhmz kaže vikend bez kiše sa oko 20ºC , taman da se prosuši malo pa od nedelje peganje :)

čuo se juče sa MladeRom - zna neke staze, kaže da tu teži motori ne prolaze, al' ko zna gde se on zavlačio :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLX 250s

Nego, hteo sam da se malo vratimo na osnovnu temu, a to je , kako je exman rekeo u svom komentaru " teren koji počinje dve ulice dalje", za dnevno oslobađanje od stresa, npr. posle radnog vremena i sl. U mom slučaju, obzirom na lokaciju, najčešći pravci vode preko pančevačkog mosta, Mirijeva, V.M.Luga, bloka 45.

Mokroluška varijnta je relativno kratka, ali zanimljiva. Od V.M.lugga, pa kroz podvožnjak ispod auto puta, zatim uzbrdo-nizdrdo, šumarak, livada, Leštne, pa ka Bubanj potoku,ali pre njega skretanje uzbrdo u šumu. To je i naj lepši deo ove turice, borovi, stene, ko na moru ,pa deo sa blatom ,pa Kumodraž.

post-24106-0-48178300-1337169908_thumb.jpg

post-24106-0-68300700-1337169957_thumb.jpg

post-24106-0-04833600-1337169978_thumb.jpg

post-24106-0-32420100-1337170000_thumb.jpg

post-24106-0-52500500-1337170018_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

rhmz kaže vikend bez kiše sa oko 20ºC , taman da se prosuši malo pa od nedelje peganje :)

čuo se juče sa MladeRom - zna neke staze, kaže da tu teži motori ne prolaze, al' ko zna gde se on zavlačio :D

 

šta ne prolaze... uz pomoć prijatelja (tj. gurku i vučenje) svuda se prolazi :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

rhmz kaže vikend bez kiše sa oko 20ºC , taman da se prosuši malo pa od nedelje peganje :)

čuo se juče sa MladeRom - zna neke staze, kaže da tu teži motori ne prolaze, al' ko zna gde se on zavlačio :D

 

šta ne prolaze... uz pomoć prijatelja (tj. gurku i vučenje) svuda se prolazi :D :D :D

 

ma odglavljivao sam se ja i sam kada sam upadao u neka duboka blata negde uzmeđu Ritopeka i Vinče, ali zamišljam nas 10 u takvoj situaciji :staa2:

'oću se vozim! :moto3:

jbg ja radim ove nedelje drugu, pa sam se dogovorio sam Maretom za sledeću nedelju, da malo istražimo... Mada Karlo već zna pute, valja ih samo nekako zabeležiti, vidite da neko krene sa GPS-om pa logujte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLX 250s

Danas u 18h sastanak zainteresovanih za BG-off. Plato ispred opštine Zvezdara ( B. K. Alexandra). Dogovor, plan, predlozi... ćepi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Odavde je sve počelo pa ovde i nastavljamo..

 

Zahvaljujući B@netovoj ekspeditivnost :care: guma mi je stigla u obećanom roku..pa glupo je da stoji i čami čekajući :D

 

Kiša je bilo, ali gledajući ovaj moj strmopizd u ladovini.. prilično se osušilo :jee:

 

Tako da mogli bi SUTRA DA OPLETEMO VOŽNJU :moto3:

 

Predlažem da se nađemo u Glinari u cik zore (recimo 10h)

 

Izdivanimo malo o koječemu i zaputimo se negde..

Mogli bi ka Vinči i dalje.. a ako dođemo do SD mogli vi preko mosta pa nazad uz Dunav do PA..

Tu su vrhunski pravci za peglanje, nabijen pesak i Nensy me je vozila preko 100.. sa sve samnom :lol:

 

A može i neka druga tura.. kako se dogovorimo..

od ovih sastančenja slaba vajda :P

 

ko bi išao neka se turi na spisak..

 

1. Karlo

2. Nensy

3. Vlajko

4.

 

Tamo vamo, negde možemo i da srčemo riblju čorbu, uglavnom nedelja 10h..Glinara

ponesite vode i skinite kofer :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Gde je glinara? Pokusacu da se iskombinujem da dodjem sa boljom polovinom ako uspem da odlozim obaveze od sutra. Samo nisam skontao gde bi isli (da li da dolazimo kinezom ili jamahom - malo je zajebano ceo dan provesti na SM-u u dvoje)? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

jbg, meni je ovo nedelja dežurstva, ne radim ali moram da sam uz računar i telefon :/

vi peglajte, ja ću se igram od nedelje... logujteeee :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja