Jump to content

Moto Zajednica

Koliko ste kilometara presli ove sezone?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Pre prvog maja ne isterujem,a i sta da isterujem kad meni dve ture preko 15.000,plus ovi kratki izleti vikendom skupi se oko 30.000 svake godine sa nekoliko motora.

 

I tako zadnjih mnogo godina,dace Bog jos 10 puta toliko.

 

VFR mi ima satu 93.000,to mu je prva mladost CBR 1000 F je imao 160.000 kada sam ga prodao.

 

A najmilija i po meni najvrednija kolometraza je bila 1991. Matori mi kupi novog CTX-a pvog aprila 1991,Do nove godine 27.000 km na satu.Radili su mi generalnu u garantnom roku,a sve sam to odvezao bez vozacke dozvole.Inace dok nisam prodao CTX-a osam puta mu je radjena generalna,za 7 godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda XL1000V Varadero

Hheee, mislio sam da je ova tema zatvorena, jos pre tri god !? Nema veze. Ja predjoh oko 20000 t.j.13000 km od 17.07.2009.god. kada kupih Varadera. Ove godine cu sigurno vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Ovde  im  dobrih  kilometraža,  nadam  se  da  nema  puno  onih  koji  su  iskoristili  ovu  temu  dabi  se  "NADLAGIVALI".  Ja  kao  član  moto  kluba  IL PARADISO  I Sarajevo  odvezao  sam  deset  motorijada  ove  sezone  u  Srbiji  i  dvije  u  BiH,  dio  moto  relija  kroz  Srbiju,  klubsku  vožnju  I. Sarajevo - Užice- Kraljevo- Crna  Reka-Rožaje - Andrijevica- Kolašin-Podgorica-crnogorsko  primorje- pa  preko  Trebinja  kući  sedmi  dan.  I pet-šest  posjeta  prijateljima  po  Srbiji  i  Crnoj  Gori  a  auto  skoro  da  i  nekoristim  ljeti  i  nakupio  sam  skromnih  petnestak  hiljada . Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Samo 200km... Doduse ove godine... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja