Jump to content

Moto Zajednica

BJB dan na stazi, 10. Jun 2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: BG

Moze i tako. Onda se lepo vi organizujte, prebrojite, dogovorite pa ako pretekne neko mesto pozovite i nas smrtnike da vam popunimo broj do 40 a ne ovakva ložaja pa onda ispaljivanje. o.k. mi je da je sajt privatni i da je AMS organizacija zakupac staze i odredjuje pravilla za TD . Nema ljutnje.

ovo je najbolji predlog. niko nema nista protiv privilegija AMSa na TD samo se to moze uraditi bez ovoliko konfuzije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Daleko bilo da se ljutim. Samo bih podsetio na naslov teme

"BJB dan na stazi, 10. Jun 2012" a nije bilo "AMS dan na stazi, 10. Jun 2012"

Prošli put je bilo dobro zezanje. Atmosfera za primer a sad se stvorilo neko sranje.

Sad mogu da očekujem da me neko išamara na brifingu ili izgura sa staze u šikani zato što sm mu preoteo mesto na TD-u :moto3: :moto3: :moto3:

Ma jok, kakvo guranje, vozice se u koloni jedan po jedan :moto3: Ma ljudi za dogovor ima uvek mesta! Ako ste citali o AMS organizaciji, nasa organizacija nosi naziv AMS-BJB, pa se vrlo cesto skracuje i dolazi do zabune.Track Day je dostupan svima, članovima foruma i članovima AMS-BJB. Tako je i podeljeno, pola mesta jednima, pola drugima.Nema razloga da ne bude i dalje pozitivna atmosfera u temi. Ovo je nama hobi i uživanje a ne posao. Pozitivno je to da nam je NAVAK sad dostupan i da će biti dosta termina za TD.Videli ste i da se planira ceo jedan dan za nas. Još uvek se dogovaramo i pregovaramo sa njima i naravno uhodavamo se.Zato nemojte zameriti i osmeh na lice :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Meni lično ne smeta što je određen broj mesta rezervisan za članove AMS-a. Problem je što nije jasno precizirano kako se popunjava ostatak mesta?

 

Što kaže Mungos prošli put je sve prošlo u sjajnoj atmosferi, i ja sam danima bio pod pozitivnim utiskom kako zbog vožnje, tako i zbog sjajane atmosfere, bez ijednog konflikta. Sad na 5 strana nema ni jednog duhovitog ili opuštenog posta?

 

Zanime me i kako će izvod iz banke da pokaže ko je uplatio u 10h a ko u 16h, jer koliko sam razumeo, mesto imaju oni najbrži???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ljudi, molim vas da imate strpljenje za ovo jer nismo ni mi svemoguci. Smislicemo resenje tako da niko ili bar najmanji broj ljudi izvisi. Ja cu svoje mesto da ustupim ovaj put, s' obzirom da je ovolika navala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Zar se ne vidi na izvodu vreme uplate?

 

Koliko ja znam samo datum. Možda grešim ili mislim da nema vreme?

 

ako je bitno vreme onda sve zavisi od banke do banke kad su klirinzi,eto ja znam da sam uplatio u 10h ali prvi kliring inteze je bio u pola 12,eto tako,banke su mi specialnost,bice sve ok ,ipak smo svi drugari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Zar se ne vidi na izvodu vreme uplate?

 

@alex r6

ako je bitno vreme onda sve zavisi od banke do banke kad su klirinzi,eto ja znam da sam uplatio u 10h ali prvi kliring inteze je bio u pola 12,eto tako,banke su mi specialnost,bice sve ok ,ipak smo svi drugari

 

 

Tako je. Uplaćeno juče a biće na računu AMS-a tek u ponedeljak

 

uplatnica-1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

MishaB !

Prijavljujem se .

Danas cu uplatiti i nakaciti sliku, novac ce leci na racun u ponedeljak.

 

Pozz

Imam osećaj da nisi čitao celu temu :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Baš razmišljam kako bi tačno odredili redosled prijavljenih i možda bi E-mail sa atačmentom - slikom uplatnice poslan na AMS - BJB mail server bio dobro rešenje? Na slici se vidi i vreme uplate tako da je vrlo lako odrediti redosled prijave.

 

Jedino što bi trebalo odrediti čoveka koji će samo to da radi i prati :neznam::stabre:

 

I još nešto :) Juče sam upoznao našeg trkača WEZ-a i video zadnju gumu na Hondi koju je odrao na Adi Huji :D...bogami, čovek opasno dobro vozi :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Ma neka organizator napravi spisak i da stavimo tacku na ovo ludilo. Pa ko je tu, tu je. Ja sam bio prilicno brz, ali mislim da je ovo sada vec preterano za jedan TD.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ma neka organizator napravi spisak i da stavimo tacku na ovo ludilo. Pa ko je tu, tu je. Ja sam bio prilicno brz, ali mislim da je ovo sada vec preterano za jedan TD.

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

1 almighty

2. ARES

3. losmi

4. salle_

5. nemanjakv

6. nenad_dj

7. tkd

8. Voja

9. Igor

10. Gaga

11. aleks r6 sve prihvatam

12. macak r6

13. 954

14. zedex (zamolio me je da ga ja prijavim, nadam se da nije problem)

15. mrdjan1 - prijavio se na Navak sajtu, uplata u toku dana.

16.miki

17.sale bmw

18.katarina

19. bane76

20. easy naked

21. shoe xt660x

22. Wez - uplatio pre par sati

23. To crank

24. _milosh

25. Mario

26. chicha

27. avijaticar

28. skijash

29. Nebojša

30. Daki

31. Šmizla

32. Soko

33. mikele

34. Ivancho

35. MladeR

36. Mungos prijaviJo i uplatiJo

37. PROFILER - posto sam prosli put glumeo finocu pa se lik prijavio uleteo) na spisak jer nisam bio na forumu 24 casa dnevno i kliktao refresh dugme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Pazi, prvo i prošli put je ams bio organizator pa nije bilo podele naši-vaši. Svi smo motoristi i glupo je da se na taj način ljudi guraju u članstvo. Zar nije dovoljno to što članovi imaju prvenstvo pri prijavljivanju?

Drugo prijavio sam se i za vožnju auta. Organizator je bmw auto klub. Skupili smo se jedno veče, skupili pare na gomilu i sledećeg dana uplatili. Nije neki ozbiljan posao i nema bojazni da će neko plaćati iz svog džepa jer je 40 ljudi lako skupiti. Ako se ne skupi 40 onda svi dodaju po 100-200 dinara i opet je pokriveno. Svi iz bmw grupe su dali po 2600 dinara, 100 din x40 ide za dva drugara fotografa da ne rade za dž jer svi volimo slike a oni treba da obrađuju i da se cimaju.

 

To sto ja vec godinama se cimam za AMS i BJB, trosim svoje vreme, telefone, putovanja da bi se svasta nesto organizovalo, a svi znate sta vec godinama radimo na edukaciji i promociji motociklista u srbiji, daje mi i vise nego pravo da imam privilegije za TD. Lutili se ili ne, bas me briga. :neznam:

 

Da li onda i ja treba da prijavim da sam redovnmo na uskrsnjoj akciji, dedamrazijadi, da prilozim i ja svoje racune za benzin, priloge u novcu i stvarima ili .... a da ja nisam clan cega vec pa se i ne racunam. Izvini. Verovatno kad se pred skupstinom pojacvi 500 motora to si samo ti?!

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

MishaB !

Prijavljujem se .

Danas cu uplatiti i nakaciti sliku, novac ce leci na racun u ponedeljak.

 

Pozz

Imam osećaj da nisi čitao celu temu :zvizduk:

 

Istina, nisam citao TD 10. jun u celosti.

Kada su pravili spisak za 10. jun na temi "BJB 22. april " tu sam se prijavio.

Nisam znao da ce nastati ovakav haos.

Jutros sam uplatio 3k , nisam clan AMS-a.

Kao sto rece neko u prethodnim postovima, glupo je da najbrzi dobiju mesto na TD.

Neki ljudi su 7 sati za kompjuterom, neki su jednom u 2 dana.

 

Bilo bi lepo da neko napravi zvanicki spisak, a ne svaka 2. osoba da nesto piskara .

Takodje, neka neko obavesti ljude koji su uplatili TD koja je njihova "sudbina" za 10. jun

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Pazi, prvo i prošli put je ams bio organizator pa nije bilo podele naši-vaši. Svi smo motoristi i glupo je da se na taj način ljudi guraju u članstvo. Zar nije dovoljno to što članovi imaju prvenstvo pri prijavljivanju?

Drugo prijavio sam se i za vožnju auta. Organizator je bmw auto klub. Skupili smo se jedno veče, skupili pare na gomilu i sledećeg dana uplatili. Nije neki ozbiljan posao i nema bojazni da će neko plaćati iz svog džepa jer je 40 ljudi lako skupiti. Ako se ne skupi 40 onda svi dodaju po 100-200 dinara i opet je pokriveno. Svi iz bmw grupe su dali po 2600 dinara, 100 din x40 ide za dva drugara fotografa da ne rade za dž jer svi volimo slike a oni treba da obrađuju i da se cimaju.

 

To sto ja vec godinama se cimam za AMS i BJB, trosim svoje vreme, telefone, putovanja da bi se svasta nesto organizovalo, a svi znate sta vec godinama radimo na edukaciji i promociji motociklista u srbiji, daje mi i vise nego pravo da imam privilegije za TD. Lutili se ili ne, bas me briga. :neznam:

Kakve veze ima to što ti radiš sa td-om? Td može svako da organizuje, dao sam primer bmw kluba. Zvali smo, najavili se i dobili termin za 2500 din po čoveku. Nikakav problem, ni organizaciono ni za plaćanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, Blok 45
  • Motocikl: Yamaha xt125x

Ja se prijavljujem da uradim web aplikaciju za prijavljivanje, sa mogucnoscu postavljanja uplatnice, ako je nesto ovako potrebno spreman sam da uradim :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Krivo mi je u šta se tema pretvorila.

 

Ja neću doći na td 10.6. Srećno svima...

E, nemoj sad da dolivas ulje na vatru. Neki su se zezali neki su malo preozbiljno shvatili stvar... Ne bi bilo lose da se ustupe mesta onima loji nisu nikad bili.na stazi ali sa zadovoljstvm ne sa jedom.

Predlazem da se prvo na spisak stave oni loji nikad nisu bili ni na jednoj stazi pa onda VIP ekipa pa na.preostala mesta prema brzini uplate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Samo ljudi opušteno. Sve se može dogovoriti i tako će i biti. Ovo su početni problemi i srediće se sve. Jebem ti track day. Neću da krepam ako ne budem taj dan tamo. A

možda ce i kisa da bude :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja