Jump to content

Moto Zajednica

Honda Varadero 1000 VA

Recommended Posts

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Vozio par puta dva tri razlicita Varadera ( i karburator i injektion verzije) motor je udoban samo tako

Verujem sto kazu kolege da je tom tvom radjeno ogibljenje pa stavljene jace opruge i gusce ulje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Sta mislite,koliko vrede odnosno koliko bi moglo da se dobije za originalne auspuhe od Vare? Hocu da kupim neke druge,ali finansije primoravaju da prodam originalne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero 1000
Sta mislite,koliko vrede odnosno koliko bi moglo da se dobije za originalne auspuhe od Vare? Hocu da kupim neke druge,ali finansije primoravaju da prodam originalne...
Skoro sam zvao da pitam, oglas sa kupujem-prodajem, 120 evra za par od modela sa karburatorom... Mislim da je bolje da stare ostaviš zbog tehničkog pregleda.

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Imam ponudu za dva skorpionova lonca sa cevima do prve selne. Fabricki sa papirima da su za varadera... nego se tesko odvojiti od para za to,a ovako bezvucno me nervira,kao kad kosim bastu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

Vozio newfreen pre 5godina... unistio ih za mesec dana. Bas bile ocajne, a kupio ih jer drugih nije bilo.
Mislim da newfren sada je daleko bolji i da ce te sluziti.


Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd

Da se i ja uclanim.

Matorac 99god.

Uz njega i tri kofera

Odmah uradjeno stelovanje ventila,sredjeni karburatori,svecice,plocice ulja i filteri i neka prepravka na spanerima.

Stavljena led svetla.

Malo jos ulaganja u estetiku ali to na zimu.

Izmerena potrosnja po gradu, lagana voznja 8l,50% vremena dvoje na motoru(oko 170kg).

Jedna stvar ostaje neresena povremeno se cuje u tabli kao da nesto pukne(cudan zvuk,odprilike kao kad sijalica pukne kad pregori).Nema neko pravilo kada se desava ali uglavnom pri dodavanju gasa obrtaji u tom delicu sekunde padnu.Sve se desava u kratkom vremenskom intervalu i nema pravila kada pa je teze dijagnostifikovati ako je neko mozda imao iskustva sa tim mozda zna u cemu je caka.

2EE619B8-1A18-4A57-93FF-3F6F48955274.jpeg

320D9393-0C65-4ADC-81C6-77FA0CE717D1.jpeg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Dobrodošao u vozače autobusa.

 

Za potrošnju, Quasar ima dosta iskustva sa njegovim karburatorcem, pa ga priupitaj. Isto mi to malo puno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6801 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Čini mi se nema veći japanski motor iz te klase? Veći je od Stroma 1000, gabaritno skoro kao R1200GS, gledao sam jednog pored drugog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd

Gabaritan je.U mestu je tesko baratati sa njim pogotovo jer sam ja nizak.Ali je povozan i jako se lepo vozi.Pre njega sam vozio Horneta 600 i kada sam presao na Varadera brzo sam se navikao na njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: XL1000V

Uzet pre 10ak dana, 99, pravih 60.000km. Ulje, filteri, plocice, karburatori ciscenje... Ponovih se motorom pa reko ajd i gume, da probam nešto novo. Do sada vozio Anakee 3.

 

 

Continental TrailAttack3 za svaku preporuku! e8e998176173c977d971b3c338953e13.jpg&key=52fab5d4e525574673f1e5ec036b6331d75d1e7a6aaa2c44037bc610622ee06578700bf238e7d1036fd7959379e91712.jpg&key=ac17dc32e68094b6fff59e0ee0b804a01dff4423a5dd59f0ce9c0133be25237c

 

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: XL1000V
Dobrodošao u vozače autobusa.
 
Za potrošnju, Quasar ima dosta iskustva sa njegovim karburatorcem, pa ga priupitaj. Isto mi to malo puno.
Za vikend čišćeni karb. i montirane gume, na testiranju potrošnja 5.8l. Znači, normalne vožnje litar manje.

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: XL1000V
Hoces da kazes da potrosnja koze da bude 4.8?
 
Zivim u optimizmu do vikenda. Isto kao i ljudi iz Ministarstva saobraćaja sa znakom ograničenje (40) na ulazu u Kruševac iz pravca Brusa.

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: XL1000V
Ja sam za Uskrs i 1.maj bio na peloponezu. 8 dana 4300km,nas dvoje i puni koferi. Prosecna potrosnja 7
Sokoli me tvoja informacija, kao i kad stadoh na pumpu prvi put. Svi su pricali da trosi 10-12, a majstor tvrdi 6-7.

Tvoja potrošnja je super.

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Brus
  • Motocikl: BMW R 1200 GS
Pre 14 sati, zemunac72 je napisao:

Hoces da kazes da potrosnja moze da bude 4.8?

 

Mislim da će to teško biti ostvareno. Ja sam uspeo, po kupovini, umerenom vožnjom da postignem 5,4 litra/100km. ali kada sam opustio ruku više nikad nije bilo tako.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: XL1000V
Mislim da će to teško biti ostvareno. Ja sam uspeo, po kupovini, umerenom vožnjom da postignem 5,4 litra/100km. ali kada sam opustio ruku više nikad nije bilo tako.
Ma nek bude 6-7, meni ok.
Svi su graktali da trosi 10, pa malo cvikah kad sam kupovao motor... Onda skapiras da ga niko od njih nikad nije vozio duze od 50km.

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Ja sam imao dva karbija. Jedan je bio prva serija, drugi poslednja. 

I sada kada bi uzimao varu opet bih uzeo kabr model. Meni se mnogo vise svidja i nekako je agresivniji. Fali mu 6ta brzina i to je jedini nedostatak koji bih naveo, naravno aftermarket ogibljenje se podrazumeva.

Sto se tice potrosnje 6,5 -7 litara mesovite voznje ja i zena i natovaren motor sa tri kofera i tank torbom. 

Opet, bitno je naglasiti da vecinom ne vozim preko 120 na sat. Moze Varadero i 170 da ide ali moras cisternu da zakacis u tom slucaju. 

Jednostavno motor ima svoje namene i u okviru tih namena i performansa ima i odredjenu potrosnju

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja