Jump to content

Moto Zajednica

Honda Varadero 1000 VA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09
18 minutes ago, RatkoRajic said:

Pa sta je drugar uzeo kad je takav motor prodao??? Bombonica je. Puno srecnih kilometara

Triumph Tiger, mislim da je onaj 1050.. vise ga je smorio ovaj, deceniju kod njega :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Skoknuli do mora - Koper, Izola, Portorož za danas.. potrošnja magistrala i auto put 50/50 otprilike 5,2L, magistrala 50-90kmh, autoput 120-180kmh..

B739BF1E-DB2C-4CD0-966A-D6F16BCAA812.jpeg

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Ima li neko aftermarket vizire? Nisam nesto zadovoljan sa fabrickim u najvisem polozaju, a ne bih bas stavljao dodatak ako ne moram. Gledao sam MRA i Puig ali nisam uspeo da nadjem nista vece i sa malo ostrijim uglovima..

Kad sam vozio Dominatora, Ivan mi je pravio, jel on i dalje radi, zna li se? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
5 minutes ago, sale125 said:

Ima li neko aftermarket vizire? Nisam nesto zadovoljan sa fabrickim u najvisem polozaju, a ne bih bas stavljao dodatak ako ne moram. Gledao sam MRA i Puig ali nisam uspeo da nadjem nista vece i sa malo ostrijim uglovima..

Kad sam vozio Dominatora, Ivan mi je pravio, jel on i dalje radi, zna li se? 

Radi. 064 2847 847

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000
Pre 13 sati, zemunac72 je napisao:

Imam ja ivanov poviseni i prosireni,dim boja. Vozen 5x

Kupio sam providni da bi hili lepsi snimci sa gopro

Koje su dimenzije vizira? Slika?

Promenio član SPORTAUTO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Ja imam ove tri iz prepiske na viberu sa Ivanom. Meni se generalno svidja pva varijanta. 50eur providni, 60eur tonirani, mislim da je sasvim korektno.

9802F567-9360-482A-A7AD-8D5E5E61DBD3.jpeg

4E3D70A1-397C-4DC2-9D2B-371A3786B903.jpeg

8FA586A4-85E2-4DBD-AED2-35C58DF251FA.jpeg

Promenio član sale125

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Šta bi na kraju? Ima li neko da hoće da proda vizir za Varadera? Konkretno 2007.god.

 

Ivan nije baš ažuran po pitanju održavanja kontakta, dok Moto Land ima samo zatamljenu verziju istog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
38 minutes ago, MaRRe said:

Šta bi na kraju? Ima li neko da hoće da proda vizir za Varadera? Konkretno 2007.god.

 

Ivan nije baš ažuran po pitanju održavanja kontakta, dok Moto Land ima samo zatamljenu verziju istog.

Treba imati malo zivaca sa ivanom, al isplati se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Drugari, ovih dana sam testirao novu kacigu, schuberth c4 pro. Kaciga kao kaciga je vrh, lezi mi super, sve je to ok. Kad vozim u normalnom polozaju, bucna je kao i MT, cim ustanem, kao da sam na povetarcu, milina. Znaci fabricki vizir pravi toliko turbulencije da je bas primetna razlika, sad se kopkam da li uzeti kod ivana ili samo onaj nastavak na stipaljku ili kako vec radi. 
 

Drugo, ima li neko fabricke nosace bocnih kofera, one zakrivljene, na prodaju? :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: KM - PA
  • Motocikl: F800GS
1 hour ago, sale125 said:

Drugari, ovih dana sam testirao novu kacigu, schuberth c4 pro. Kaciga kao kaciga je vrh, lezi mi super, sve je to ok. Kad vozim u normalnom polozaju, bucna je kao i MT, cim ustanem, kao da sam na povetarcu, milina. Znaci fabricki vizir pravi toliko turbulencije da je bas primetna razlika, sad se kopkam da li uzeti kod ivana ili samo onaj nastavak na stipaljku ili kako vec radi. 
 

Drugo, ima li neko fabricke nosace bocnih kofera, one zakrivljene, na prodaju? :D 

Zbog istog problema (bučna kaciga) sam prvo pomislio da menjam kacigu, ali sam prethodno odradio kod Ivana Givijev XL model vizira. Sada više nema buke i vizirom sam prezadovoljan. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: Husqvarna TE 610

Takodje imam problem iste prirode da mi je kaciga pre bucna.

 

Ustvari imam givijev veliki vizir i onda prebacuje vazduh tek toliko da mi udara u vrh kacige

 

Mislio sam da kupim shuberta takodje taj c4 pro ali izgleda da se mora ili smanjiti vizir ili jos povecati

 

Probao sam i sa onim malim nastavkom i to je odlicno ali onda gledam u put kroz njega a i "sece mi sliku" a to mi se nikako ne svidja

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Ub
  • Motocikl: Honda XL1000V Varadero

Hvala kolega :) e pa mogu ti reci da je mnogo dobra stvar, tacno kad je podignut vetar mi bije preko glave a kad je spusten, sve bije u glavu. MRA je vizir, sam po sebi odlican, a i ovaj nastavak mnogo znaci. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Ub
  • Motocikl: Honda XL1000V Varadero

Ima neki lik na tosinom bunaru, ja sam radio kod njega davno, probaj nadji neki kontakt, jaftin je bio a uradio je extra, posle sam cuo da ga hvale, ali nemam vise nikakav kontakt od njega. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tdm 850 cbr 954 tdm 900 FZS 1000 Varadero SD 02
On 6.3.2021. at 7:49, dunja07 je napisao:

Drugari jel moze neko da mi kaze sta moze da bude na Varaderu sd01 2000 da prilikom ostrog davanja gasa u mestu ili oduzimanje gasa u vožnji (kocenje motorom) promenom stepena prenosa iz viseg u nizi izmedju 2000 i 3000 obrtaja cuje neko zveckanje u motoru, koje ne mogu da odredim odakle, jer kada u mestu dodajem gas cuje se sa te strane na kojoj se nalazim. Menjao sa spanere lanca bregaste ali i stari su bili odlični , lanci bregaste su dobri i napeti. Motor ima predjenih 65000km radi i povlaci odlicno. Ovo zveckanje mi vise ide na zivce nego sto smeta sto smeta radu motora. Bio sam i kod dva majstora koji nisu mogli isto da odrede odakle se cuje. Bas je iritirajuci zvuk. Zveckanje ne prati obrtaje i cuje se sa između navedenih obrtaja prilikom pustanja gasa. Ako je neko imao takva iskustva eto ako moze savet. Da napomenem da i  drugar sa Varadero sd01 ima isti problem. Hvala pozdrav.

Pozdrav

da li si odklonio ili dojagnostikovao od cega dolazi taj zvuk izmedju 2000-3000 rmp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Imam problema ne ogroman, ali nervira, kada god startujem motor moram da prekinem dovod struje prvo pa tek onda upali. Ako ne uradim tako nece da startuje. Vergla ali ne startuje. Motor gasim na kljuc ne na prekidac.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Paprika lend
  • Motocikl: Varadero 1000 xl

To je otprilike čest da kazem kvar,i kod mene ponekad ne uključi relej pumpu za gorivo,ne diraj nista,ponovi kontakt i pali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja