Jump to content

Moto Zajednica

Nasi ljubimci (slike motora)

Recommended Posts

  • Drug član, 1538 postova

Kakvo pranje i lickanje, samo sedi i vozi i uživaj. Kad se baš zaprlja, pa te sramota da je pogledaš, onda kanta vode, krpa, bris ovde, onde, i to je to. Jedino dobro pranje dobije pred zimu a ni tada ne idem u detalje.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Ne volim ni ja da prljav u garaži stoji ali bogami kad me kriza uhvati krećem i kroz maglu i kroz vodu, ne biram. Samo da nije sneg i led ili jak vetar.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow
On 4.11.2020. at 17:50, Biker-Boy je napisao:

Moj novi zeleni ljubimac:moto3:

Doobaaar :takoje:

E, sad si  gotov, zarazen Kawa virusom...:oda2:

Neka te lepo sluzi i posle nje da dodjes da ti prodam 12-icu,

to je logican apgrejd tog motora...;)

Devetka je odlican motor, videces.

Imao sam sledeci, C model, sa dva fara al to je to isto...

p.s. I nemoj da te plasi ako brlja ili neravnomerno radi...

oce to tako, nista strasno.

Samo gaaaasss!!!:motopad:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

@BokyBoy ovo je C model, a onaj tvoj je bio C2 restajling (na nekim tržištima "E"model), al ko što kažeš u suštini isti je i motor i šasija.

A što se tiče Nindže, malo je reći da sam oduševljen, vrlo je udoban za jednog brzinca što nije karakteristika današnjih brzinaca, zato mi se i sviđa ta old skul-stara škola, kada su ih pravili da idu brzo ali da se ne polomiš sedeći na njemu već da uživaš, heble iznad trokuta, uspravniji položaj sedenja, široko sedište,

a tek agregat me osvojio, nemoraš da ga zavrćeš ko blesav, vuče ko voz i iz nižih obrtaja, pretičeš elegantno bez šaltanja u nižu brzinu, a kruzing laganica 120kmh na jedva 5000 obrtaja :)

@drmilan_ pa da, zelenko John Deere, najbrže poljoprivredno vozilo u gradu :moto3:

 

 

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow
Pre sat vremena, Biker-Boy je napisao:

@BokyBoy ovo je C model, a onaj tvoj je bio C2 restajling (na nekim tržištima "E"model), al ko što kažeš u suštini isti je i motor i šasija.

To htedoh reci, moj bio E model, 2000-ta ili 2001-va ne secam se, nego sam permutovao jbg...

Uradi prednju viljusku i stavi obavezno pancirna creva zbog muljave prednje kocnice i videces koliko se dobro taj motor vozi na stazi,

mnooogo bolje nego Ket.:takoje:

edit: Eve ga:ljubav:

 

 

21369615_1946365085603993_2230932953208816384_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Prelepa je bila ta 9-ka :takoje:
Hehe, imam sreće što se tiče pancirnih creva, to je prethodni vlasnik već sredio 

Opaaa Subaja bogatija za 1 dobar komad gvožđurije! Čestitam! Prošle godine u Banjaluci probao baš ovakav od drugara... A mislio sam da ni 1 sportak nije za moje gabarite. I kasnije sam shvatio, nije do godina proizvodnje, nego do proizvođača. Mislim da nije bilo Kawasakija koji mi nije odgovarao na visinu od preko 2 metara, čak i mali Zephyr 550 mi leži fantastično. Ali od prošle godine razmišljam i o tome, mislio sam da uzmem takvu zx9-ku - dizala je mojih 150 kg na zadnji, bez ikakvih problema, onako elegantno, na samo malo gasa. Ali sam se opredelio za novije - zx10r 2008, a ako ne to, ostale opcije su još skuplje pa Bože mi pomozi...
Vozio sam sve i svašta, ali mi se ništa sa Kawasakijem porediti ne može.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

9-ka je definitivno najudobnija od svih hiper sport brzinaca iz te ere, a ono posle njih šti je došlo to je sve preterano nadrkano za stazu, samo ima svetla i migavce, a Kawu su ergonomski uradili za realnu upotrebu na javnim putevima

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja