Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svim bajkerima iz Muzlje!

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Muzlja

Dobrodosao Sebastijane!

Reci nesto vise o sebi, godine, zanimanje i slicno...

 

Vozim yamahu yzf750 i iz Muzlje sam.Clan "sekretar" sam moto kluba ROAD FLAYERS.

Imam 30 godina,po zanimanju automehanicar i tako.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
Da,naravno!Zajedno smo rakijasili u KAFE BARU.Jos sam TI uzeo i br. mobilnog.

Ti si nam dao ONU jabuku ako se nevaram???

 

Ne varas se ;). Drago mi je da te vidim ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

A gdje sam ja bio kad ste "rakijasili" u banji kada se pivo tocilo u hektolitrama ;D?I o kakvoj ONOJ jabuci je rijec,ako smijem da pitam?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Muzlja

A gdje sam ja bio kad ste "rakijasili" u banji kada se pivo tocilo u hektolitrama ;D?I o kakvoj ONOJ jabuci je rijec,ako smijem da pitam?

 

Ej BORO-BORO, prvo smo tukli kajsiju pa smo dobili kilu jabukovace od BOBANA.Posto je padala kisa rakija je bila dobra, ostali smo u hotelu (Vlada, Sule, Struja itd.) da pijuckamo dalje!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

A gdje sam ja bio kad ste "rakijasili" u banji kada se pivo tocilo u hektolitrama ;D?I o kakvoj ONOJ jabuci je rijec,ako smijem da pitam?

 

Ej BORO-BORO, prvo smo tukli kajsiju pa smo dobili kilu jabukovace od BOBANA.Posto je padala kisa rakija je bila dobra, ostali smo u hotelu (Vlada, Sule, Struja itd.) da pijuckamo dalje!!!

A zato se  moj drugar Zuna obeznanio od vasih jabukovacha,dudovacha i ostalih -acha.Tako mu i treba .Jesi li vidio Cedine slike u "Poziv na ..."gdje si ti na slici?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Muzlja

A gdje sam ja bio kad ste "rakijasili" u banji kada se pivo tocilo u hektolitrama ;D?I o kakvoj ONOJ jabuci je rijec,ako smijem da pitam?

 

Ej BORO-BORO, prvo smo tukli kajsiju pa smo dobili kilu jabukovace od BOBANA.Posto je padala kisa rakija je bila dobra, ostali smo u hotelu (Vlada, Sule, Struja itd.) da pijuckamo dalje!!!

A zato se  moj drugar Zuna obeznanio od vasih jabukovacha,dudovacha i ostalih -acha.Tako mu i treba .Jesi li vidio Cedine slike u "Poziv na ..."gdje si ti na slici?

 

Na tu sliku gde su Muzljanci se tek-tek vidim.A pre polaska, na zajednickoj slici me ima, al te slike nisu postavljene!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Prnjavor,Republika Srpska,BiH

Je li,druze,pravite li kakvu zurku za rodjendan,u januaru? :D

 

Razmatramo tu temu,najverovatnije  DA!

Cim budemo odlucili tacan datum,JAVLJAM!!!!!!!!!

 

Jedva cekam;druze.Cast je biti u drustvu takvih velicina,vas Muzljanaca(ili Muzljaka,nikako da Bosanac zapamti).Provod na susretu je neponovljim ,ali sam siguran da cete u kategoriji zurki, takodje uzeti 1. mjesto.Javi i ,Boze zdravlja,ne propustam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Muzlja

Je li,druze,pravite li kakvu zurku za rodjendan,u januaru? :D

 

Razmatramo tu temu,najverovatnije  DA!

Cim budemo odlucili tacan datum,JAVLJAM!!!!!!!!!

 

Jedva cekam;druze.Cast je biti u drustvu takvih velicina,vas Muzljanaca(ili Muzljaka,nikako da Bosanac zapamti).Provod na susretu je neponovljim ,ali sam siguran da cete u kategoriji zurki, takodje uzeti 1. mjesto.Javi i ,Boze zdravlja,ne propustam :)

 

Budi jos malo TU!Sad cu staviti neke slike!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja