Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 Inazuma

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GN 125 & GSX 750 Inazuma

Arakis, hvala :)

 

Biker-boy, znam, sve sam iscitala sto sam nasla na netu, jer je i mene zanimalo sta Inazuma kao rec znaci na japanskom...pogotovo sto se bavim i origamijem kao hobijem, pa me utoliko sve to vise zanima:)

Zumicu, sam prvo nazvala Suzy u cast SV-a na kom sam ucila da vozim i na kom sam polagala...sada joj vec tepam Debela, Munjica, Zumica....ko zna koliko ce jos nadimaka dobiti:)

 

A kako joj Djolence tepa kad ostanu sami u garazi, bolje i da ne znam...hahahahahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GN 125 & GSX 750 Inazuma

Marko, cestitam na motoru!!!

Ja sam mojom Debelom prezadovoljna:)

 

Ovaj motor sam primetila pre par dana u oglasima, ali ono sto mi je odmah privuklo paznju je par sitnica...motor je farban, mislim na rezervoar i maskice sa strane i far nije originalan.

Sa nekog drugog motora je...ja bih mu vratila okrugao far.

Ne razumem se u motore i ne zelim da lupetam, obzirom da imam dva ipo petka na motoru, ali to je nesto sto mi je zapalo za oko kada sam gledala oglas.

Ima jos jedna Zuma na oglasima, sa enormno jakom cenom, koja je isto radjena, farbana, ili su stavljeni drugi tockovi, ili su felne farbane, nema originalne diskove, tj. onaj ukrasni, poklopci dekli isto farbani, ili nisu originalni, ne secam se tacno..ima jos gomila nekih sitnica, tako da mi je cena od preko 3.000 eura prejaka.

Prekontrolisi motor dobro pre nego krenes da se vozikas sa njim i raspitaj se kod bivseg vlasnika zbog cega mu je menjao far napred i zbog cega je farban.

 

Da se lepo i srecno navozate!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ma to je taj, nego sam pomislio da se prijavio u temu jer se ponovio.

Na polovnim automobilima sam pratio baš taj oglas i vidim juče čini mi se da je oglas obrisan.

Vidim ovde se prijavio i rekoh ..... evo ga sretni kupac.

Otvorim malopre oglase na polovnim... kad opet tamo.. pa sam čisto radoznao šta se dešava ?

On ga "inače" prodaje ?

Kupio pa mu nešto nije potaman pa ga odmah prodaje ?

ILI nešto treće ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GN 125 & GSX 750 Inazuma

Da, i mene je zbunilo jer na oglasu pise da je postavljen pre sat vremena, a znam da sam jos pre par dana komentarisala bas taj isti oglas.

Korman je isto promenjen, ali cini mi se i stapovi i cizme (ako se tako zovu:)). Kako je i far promenjen moguce je da je motor imao neki frontalni sudar.

U svakom slucaju, ako je clan Marko kupio motor, neka ga dobro isproverava kod nekog majstora. Ipak stavljamo glavu u torbu kad god sednemo na motor, i motor uvek mora da bude ispravan i odrzavan kako treba!

 

U svakom slucaju ja bih mu vratila okrugao far, na stranu to sto su mi okrugli farovi fetis, ali Zuma bez okruglog fara ne ide nikako:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 1200 F

Ja sam ga uvezao od prijatelja iz nemacke on ga je kupio novog, i pre dve godine prefarbao ceo ram felne , promenio korman far sediste auspuh i sve moguce i ne moguce potrosne delove , nije havarisan originalni delovi su dosli uz njega, on je malo fanatik pa voli da se igra sa tim i vise no treba, da ne pominjem koliko novaca je sve to kostalo :D 

Inace je na prodaju jer imam u ponudi "Ducati 848" jako povoljno pa da se premosti novac , svakako nisam mogao da odolim da ga ne podelim sa vama.
Takodje se potpuno slazem da motor mora biti 101% tehnicki ispravan .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

E, sad je sve jasno.

Inače vidim da se prodaje na ime kupca, znači ostaje samo trošak registracije ?

I orginalni delovi idu uiz njega ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GN 125 & GSX 750 Inazuma

Ja bih mu sve originalno vratila, jer lepse izgleda...ovaj crni aluminijumski korman nikako ne ide uz motor, a far tek nikako ne ide.

 

Srecna prodaja, ali i kupovina Ducatija:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 1200 F
11 hours ago, jasminko VIR said:

E, sad je sve jasno.

Inače vidim da se prodaje na ime kupca, znači ostaje samo trošak registracije ?

I orginalni delovi idu uiz njega ?

Tako je samo trosak registracije , mada stvar je dogovora sve .

@Navajo, mnogo mnogo lepse uzivo izgleda, i ja kad ga vidim na slici deluje mi da mu ne stoje svi ti delovi, ali boze moj bice valjda prilike ukoliko ga ne prodam da bacis oko uzivo :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo mene opet sa pitanjima za Inazumu. :)

Isao sam danas da gledam jednu: sve je manje-vise korektno osim jedne stvari.

Ispod desne dekle (znaci one prednje manje dekle gdje su cilindri) je malo masno-osuseno-prljavo. Kao pomijesana prasina i ulje, tako mi djeluje. Da li to moze biti da je vrijeme za zamjenu dihtunga dekle ili je nesto  ozbiljnije?

Vlasnik mi kaze da je to "uljni kondens". Ostatak agregata je suv i cist. 

IMG_20190505_231625.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pa koliko košta taj dihtung? 100 dukata!

To se menja svaki put kad se dekl skida (obično kod servisa)...al' izgleda da je to preskupo :zbunjen:

Veći će problem biti ako je kojim slučajem posle eventualnog klizanja dekl budžen, varen, gitovan (pa farban) i više ne naleže na kućište kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Vrlo moguce, posto im je to slaba tacka, najistureniji deo koji prvi udara o asfalt pri padu, drugar je imao istu problematiku, varena dekla, i stalno mu curkalo ulje tamo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pogledacu jos prekosutra, pa se javim ako budem imao cime da se pohvalim. Stvarno je prelijep motor, nemam drugih zamjerki. Treba nesto jako sitno da se radi rezervoar, ali to moze na zimu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GN 125 & GSX 750 Inazuma

Posebno obrati paznju na rezervoar jer im je to jedna od slabih tacaka.

 

Proveri u kakvom je stanju iznutra, na samom dnu i po obodima jer tu od rdje propada.

 

Moze da se desi da spolja izgleda savrseno, a da unutra bude haos.

 

I to se da srediti, Nemanja Ugresic (Njanja) je za svaku preporuku kada su rezervoari u pitanju, ali bolje je da proveris i da na vreme znas sta uzimas i koja su ti buduca ulaganja.

 

Ja sam i dalje zaljubljena u moju Zumu i ne bih je menjala ni za sta na svetu, tako da svaka preporuka za motor!!!

 

Posalji nam neku slicicu da vidimo motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GN 125 & GSX 750 Inazuma

Sto se tice crash barova, ja sam u Motolandu uzela Kappine i to za sasvim ok cenu, cak mislim da su me kostali malo manje od cene koju mi je Seba trazio, a imali su ih na lageru, pa nisam morala da cekam vec sam ih momentalno kupila, sto je bilo presudno kod izbora. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja