Jump to content

Moto Zajednica

Oduzimanje prednosti?

  

55 članova je glasalo

  1. 1. Ko je kriv?

    • Motociklista(jer je vozio preko ogranicenja)
      32
    • Vozac Pezoa(koji je oduzeo prednost)
      23


Recommended Posts

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Napomena - u svim zemljama Evrope na ovakvim mestima je ogranicenje brzine maksimalno 60 km/h. Motociklista nije slucajno zamracio brzinomer, jer mu je brizna verovatno bila veca. Moje skromno misljenje je da bajker nije vozio vise od 110-120km/h a na kraju snimka se vidi da je u trenutku udara na brzinomeru bilo 80km/h

http://www.motosvet.com/video/index.php?watch=1372

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Hm...

Ja mislim da je podeljena krivica. Vozač Pežoa je debil jer je izašao na pola i stao da vidi da li neko ide. To radi gomila vozača i ne znam kako ne kapiraju koliko je to kretenski potez. Ako si već izašao, pa onda gas, teraj!

 

I u našoj zemlji ograničenje ne bi bilo veće od 60 jer je to put sa sporednim uključenjima. Čudno da nisam video znak za nadolazeću raskrsnicu/uključenje sporednog puta ali se ogledalo za nepreglednu raskrsnicu vidi iz daleka. Tip je dobro gazio motor, po meni ne ispod 120 i dozvolio sebi da pokuša da prođe kroz nepreglednu krivinu i raskrsnicu shvatajući svoju prednost zdravo za gotovo. Skoro sam 100% siguran da bi, da je bio u okviru ograničenja, uspeo da ukoči.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

daj skloni ovaj klip,automatski mi je muka pripala

Ti onda nemoj da gledas! Poenta je da vidimo i lose stvari i da iz njih nesto naucimo.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Hm...

Ja mislim da je podeljena krivica. Vozač Pežoa je debil jer je izašao na pola i stao da vidi da li neko ide. To radi gomila vozača i ne znam kako ne kapiraju koliko je to kretenski potez. Ako si već izašao, pa onda gas, teraj!

 

I u našoj zemlji ograničenje ne bi bilo veće od 60 jer je to put sa sporednim uključenjima. Čudno da nisam video znak za nadolazeću raskrsnicu/uključenje sporednog puta ali se ogledalo za nepreglednu raskrsnicu vidi iz daleka. Tip je dobro gazio motor, po meni ne ispod 120 i dozvolio sebi da pokuša da prođe kroz nepreglednu krivinu i raskrsnicu shvatajući svoju prednost zdravo za gotovo. Skoro sam 100% siguran da bi, da je bio u okviru ograničenja, uspeo da ukoči.

Slazem se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

E ali kakav put za peglanje. Teško da bi i mi vozili 60. Svaki dan prolazimo pored sporednih puteva iz kojih iskaču "nisam te video" likovi. Oprez i pomozi Bože. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Mislim da je Pezo pogledao na ogledalo (Nadam se) ali da zbog prilicno velike brzine motora nije imao nikakve sanse da izbegne udes! Pa motor se tako brzo priblizio iza krivine da auto nije stigao na predje na drugu traku! Kazete da nije dao gas? Pa sta je trebalo da radi? Da pali gume pri polasku jer ce motor doleteti duplo brze nego sto je normalno? Nije da branim vozaca auta a opadam motoristu, ali je motorista veliki krivac za ovaj udes...

 

Imao sam pre neku godinu istovetni slucaj, ali sam ja ukocio...

 

Potuno ista krivina (kod Pozarevca), ja vozim auto a sa sporednog puta mi je bas ovako izasao autobus... Ukocio sam na bukvalno 2cm od njega a vozio sam 110km/h umesto dozvoljenih 80km/h. Da sam isao po ogranicenju, ne bi bilo teoretske sanse da dovedem sebe u opasnost ali ja vozio 30km/h brze i zamalo da se zavrsi kobno...

 

Sva sreca pa sam reagovao instinktivno i na vreme...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šljivotres, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100R

U ovoj situaciji je motorista kriv u potpunosti i tu po meni nema mesta za raspravu :neznam: Na ovakvim putevima, kad vidim znak za priključenje sporednog puta sa desne strane, automatski usporavam i pomeram se ka srednjoj liniji, masu puta su mi izletali do pola, ali pomeranjem ka sredini i usporavanjem dajem sebi prostor da ga obidjem prelaskom u suprotnu traku, ili da se zaustavim ako mi dolazi vozilo u susret....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Hm...

Ja mislim da je podeljena krivica. Vozač Pežoa je debil jer je izašao na pola i stao da vidi da li neko ide. To radi gomila vozača i ne znam kako ne kapiraju koliko je to kretenski potez. Ako si već izašao, pa onda gas, teraj!

I u našoj zemlji ograničenje ne bi bilo veće od 60 jer je to put sa sporednim uključenjima. Čudno da nisam video znak za nadolazeću raskrsnicu/uključenje sporednog puta ali se ogledalo za nepreglednu raskrsnicu vidi iz daleka. Tip je dobro gazio motor, po meni ne ispod 120 i dozvolio sebi da pokuša da prođe kroz nepreglednu krivinu i raskrsnicu shvatajući svoju prednost zdravo za gotovo. Skoro sam 100% siguran da bi, da je bio u okviru ograničenja, uspeo da ukoči.

Sad nesto razmisljam, zamisli da je bio traktor, koji ne moze gas i teraj :stabre: Realno, vozac kola gleda levo desno pa opet levo i krece a traktorista levo desno levo i treba mu vremena da krene, skrene... Zato pamet u glavu... Cesto vozim sa prijateljima, kolegama i kad udjemo u neko naselje smanjimo brzinu ali opet ne dovoljno jer nikad ne znas sta i ko te ceka iza coska...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Hm...

Ja mislim da je podeljena krivica. Vozač Pežoa je debil jer je izašao na pola i stao da vidi da li neko ide. To radi gomila vozača i ne znam kako ne kapiraju koliko je to kretenski potez. Ako si već izašao, pa onda gas, teraj!

 

I u našoj zemlji ograničenje ne bi bilo veće od 60 jer je to put sa sporednim uključenjima. Čudno da nisam video znak za nadolazeću raskrsnicu/uključenje sporednog puta ali se ogledalo za nepreglednu raskrsnicu vidi iz daleka. Tip je dobro gazio motor, po meni ne ispod 120 i dozvolio sebi da pokuša da prođe kroz nepreglednu krivinu i raskrsnicu shvatajući svoju prednost zdravo za gotovo. Skoro sam 100% siguran da bi, da je bio u okviru ograničenja, uspeo da ukoči.

 

 

 

slazem se.. ovde je veca krivica vozaca motocikla... 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Hm...

Ja mislim da je podeljena krivica. Vozač Pežoa je debil jer je izašao na pola i stao da vidi da li neko ide. To radi gomila vozača i ne znam kako ne kapiraju koliko je to kretenski potez. Ako si već izašao, pa onda gas, teraj!

 

I u našoj zemlji ograničenje ne bi bilo veće od 60 jer je to put sa sporednim uključenjima. Čudno da nisam video znak za nadolazeću raskrsnicu/uključenje sporednog puta ali se ogledalo za nepreglednu raskrsnicu vidi iz daleka. Tip je dobro gazio motor, po meni ne ispod 120 i dozvolio sebi da pokuša da prođe kroz nepreglednu krivinu i raskrsnicu shvatajući svoju prednost zdravo za gotovo. Skoro sam 100% siguran da bi, da je bio u okviru ograničenja, uspeo da ukoči.

 

 

 

slazem se.. ovde je veca krivica vozaca motocikla... 1zdravo.gif

A ne mislis mozda da je veca krivica motoriste jer je vozio duplo vise od dozvoljenog? Realno, da je motorista vozio 60-80km/h video bi ga i ukocio :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ....

Pa sudeci po klipu kriv je motociklista jer jeste vozio prebrzo, mada meni je i vozac pezoa delom kriv jer koliko mi se chini nije stao vec okrenuo tockove malo na desno i nastavio da se krece, umesto da je zakocio i dao makar malo prostora za "neki" prolaz. E sad da je motociklista vozio sporije sigurno bi ukocio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Po meni je ovde 200% kriv motociklista. Vozac Pezoa nije mogao nista da uradi, iz njegove perspetkive se sve desilo za pola sekunde od kad je uocio motor, do kontakta.

 

Kad sam pre 15 godina polagao za B kategoriju, instruktor me je savetovao da uvek vozim kao da je iza krivine zid od cigli (bas izvan mog vidnog polja) i da mi brzina bude takva da mogu da se zaustavim pre zida. Milion puta sam mu se u sebi zahvalio na tom savetu narocito od kad vozim motor. Takodje, jednom sam na casu voznje prosao kroz raskrsnicu bez da sam pogledao levo i desno, on me je pitao me zasto nisam pogledao. Ja mu rekoh "pa imam prednost", nakon cega mi je on objasnio da u njegovom mestu postoji spomenik na raskrsnici gde pise "ovde lezim jer sam imao prednost".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zaludan, 383 postova
  • Lokacija: Tamo Negde

Pa pazi motociklista jeste kriv zato sto je sebe ugrozio, a i putnike u pezou mozda je bila mama sa dvoje dece.....

Ali kad je dosao cika policajac pisao je prijavu pezou zbog neustupanja prednosti, a motociklisti zbog neprilagodjene brzine i ko je tu u pravu? Pa drzava uzela je pare i od jednog i od drugog.....sve u svemu, ako se sami nepazimo niko nas drugi nece spasiti......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova
Po meni je ovde 200% kriv motociklista. Vozac Pezoa nije mogao nista da uradi, iz njegove perspetkive se sve desilo za pola sekunde od kad je uocio motor, do kontakta.

Nisam čuo da postoji pravilo o prvenstvu prolaza sa sporednih i puteva manje važnosti. Ako ne može da vidi iz auta nek izadje. Ako govorimo o krivici, druga je stvar da li je onome pametno da jurca seoskim putevima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

ovde je motociklista kriv, vidi se da brzina automobila ukazuje da je tek krenuo sa sporednog puta, kad je krenuo nije bilo motociliste. i . Da je motociklista vozio sporije sigurno bi imao vremena da se zaustavi, brzina pri udaru bila mu je 80km/h... 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

ovde je motociklista kriv, vidi se da brzina automobila ukazuje da je tek krenuo sa sporednog puta, kad je krenuo nije bilo motociliste. i . Da je motociklista vozio sporije sigurno bi imao vremena da se zaustavi, brzina pri udaru bila mu je 80km/h... 1zdravo.gif

 

Mislio si da kazes "subjektivno razmisljam da bi vjerovatno imao vremena da se zaustavi".

 

Zar nisu (bar) dvojica sa ovog foruma poginuli pri +/-50 km/h u slicnim situacijama?

Jedan negdje u Istri cini mi se (kruzer je u pitanju bio i opusten lik) , a drugi (Denis?) ne znam precizno gdje, isto kruzer i laganica....

60 km/h izgleda malo, ali treba bar 15-20 metara sa dobrim kocnicama + dok dodje iz dupeta u glavu... tako da kad ovako nesto izleti, nikad se ne zna.

 

... o da, sto se krivice ovdje tice, bojim se da je zope obrao bostan, ali zdravo razumski je kriv motor.

Nikako mi nije jasno kako ga nije strah....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

E ali kakav put za peglanje. Teško da bi i mi vozili 60. Svaki dan prolazimo pored sporednih puteva iz kojih iskaču "nisam te video" likovi. Oprez i pomozi Bože. :zdravo:

 

Nije tesko bogami. Ja bih mozda isao i 200 do pred samu raskrsnicu, ali bi nju prosao i sa 30 ako treba.

Nije lose boga imati uz sebe, ali nece on sve sam. ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Još jedan dokaz da moramo voziti pažljivo.Ovo može da se desi svakom od nas(da nam neko iseče put).Pozdrav i čuvajmo se. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

uvek me nasmeju mišljenja "stručnjaka".....pa ajmo ovako da malo rasvetlimo situaciju (pošto poznajem obojicu na motoru, a sutra idem drugarici u posetu u bolnicu)

- tu NEMA nikakve sporedne ulice sa njegove desne strane (iako se nekima to pričinjava), več je automobilista izašao iz svog dvorišta direktno na ulicu. ulica je sa LEVE STRANE, uzto nema nikakvog znaka za raskrsnicu

- tu NIJE ograničenje 60 km/h, jer je to van naselja, gde je ograničenje 90 km/h.Ako pažljivo pogledate snimak videčete da se sa desne strane stalno ponavljaju neke gomile zemlje.

- brzina na snimku je bila između 80-105 km/h (barem tako piše, lično još nisam razgovarao sa njim)

- tu je definitivno kriv automobilista jer se nije uverio da može bezbedno da se uključi u saobračaj (na stranu to da nije mogao da vidi zbog gomile zemlje sa njegove leve strane, ali na snimku se tačno vidi kako je čovek potegao BEZ ZAUSTAVLJANJA ....)

- dečko koji je vozio taj motor je izuzetno iskusan vozač pošto radi testove motora za poznate motoristične novine i ne srlja bezveze i ne rade mu "hormoni"....

- automobilista mu je na 50 metara pred njim oduzeo prednost pri brzini recimo 90km/h....nagradno pitanje za "stručnjake"....koliki je zaustavni put motora ? (ukalkulišite i vreme koje je potrebno da bi čovek uopšte shvatio da se nešto dešava i ukalkulišite i vreme potrebno za reakciju)

Ako neko uspe da zaustavi motor u takvoj situaciji, onda je Rossi stvarno u problemu......

Ajde sad ospite poljbu....

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3484 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

mali3maj user_popup.png

Postavljeno Danas, 20:35 PM

 

Pa pazi motociklista jeste kriv zato sto je sebe ugrozio, a i putnike u pezou mozda je bila mama sa dvoje dece.....

Ali kad je dosao cika policajac pisao je prijavu pezou zbog neustupanja prednosti, a motociklisti zbog neprilagodjene brzine i ko je tu u pravu? Pa drzava uzela je pare i od jednog i od drugog.....sve u svemu, ako se sami nepazimo niko nas drugi nece spasiti......

Kad dođe do udesa (posebno sa povređenima ili poginulima) "čika policajac" samo napravi zapisnik o situaciji koju je zatekao na licu mesta i evidentira eventualne svedoke. I ni na koji način ne sme da bilo koga "okrivi". A ko je kriv utvrđuje Sud, (na osnovu podataka iz zapisnika, na osnovu mišljenja "veštaka", saslušanja svedoka, ..... ! Vrlo se često desi da za udes ne bude okrivljen onaj za koga se u prvom trenutku verovalo da je kriv (pa čak i kad je i on sam mislio da je kriv).

 

ratboy user_popup.png

Postavljeno Danas, 21:04 PM

 

 

Nisam čuo da postoji pravilo o prvenstvu prolaza sa sporednih i puteva manje važnosti. Ako ne može da vidi iz auta nek izadje. Ako govorimo o krivici, druga je stvar da li je onome pametno da jurca seoskim putevima.

Propuštanje vozila sa pravom prvenstva prolaza podrazumeva da se vozač koji se "uključuje" sa sporednog puta uveri da nikog ne ugrožava svojim izlaskom na glavni put. I on se zaista uverio da nema nikog na putu. Ali, u momentu dok izlazi na put, naiđe iza krivine vozilo koje se kreće brzinom duplo većom od dozvoljene i koje (iz tog razloga) nije ni bilo vidljivo kada je vozač započeo radnju. Na takvim mestima se upravo iz tog razloga i ograničava brzina. Dakle "oduzimanje prednosti" ne određuje automatski i krivca za udes. A ovo što sam "boldovao" je zaista "biser". Izađe iz auta i ode do krivine da vidi ide li neko prebrzo. Nema nikog i dok se on vrati u auto i ponovo krene "trkač" već stigao. Opet kažem: Krivca određuje sud nakon sprovedene istrage.

Primer od pre par godina: Kolega (i komšija) motorom udario u prikolicu traktora dok je ovaj sketao ulevo na sporedni put i "isekao" motociklistu. Otvoreni prelom potkolenice i još nekoliko "lakših"preloma. Teži potres mozga i par dana u "komi".

Reklo bi se da je sve jasno. Klasično oduzimanje prednosti.

Ali je veštačenjem utvrđeno (a i on je kasnije rekao) da se neposredno pre udara u traktor kretao brzinom od oko 170-180km/h (a ograničenje na tom mestu 40 km/h). Pa je utvrđeno da je vozač motora bio udaljen više od 200m (od mesta gde je nastao udes) u momentu kada je traktor počeo da skreće ulevo. A takođe je utvrđeno i da vozač traktora uopšte nije mogao da uoči motocikl na udaljenosti većoj od 90m (zbog blage krivine iz koje je motor izašao).

A taj komšija-bajker i dalje smatra da on nije kriv za udes. Kao uostalom ni za više udesa pre i posle toga (naletanje otpozadi na "jugo" koji usporava da bi skrenuo ulevo, direktan sudar sa autom iz suprotnog pravca jer je motorom "sekao" levu krivinu više od dva metra preko pune linije, naletanje otpozadi na biciklistu, .... ).

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

mali3maj user_popup.png

Postavljeno Danas, 20:35 PM

 

Pa pazi motociklista jeste kriv zato sto je sebe ugrozio, a i putnike u pezou mozda je bila mama sa dvoje dece.....

Ali kad je dosao cika policajac pisao je prijavu pezou zbog neustupanja prednosti, a motociklisti zbog neprilagodjene brzine i ko je tu u pravu? Pa drzava uzela je pare i od jednog i od drugog.....sve u svemu, ako se sami nepazimo niko nas drugi nece spasiti......

Kad dođe do udesa (posebno sa povređenima ili poginulima) "čika policajac" samo napravi zapisnik o situaciji koju je zatekao na licu mesta i evidentira eventualne svedoke. I ni na koji način ne sme da bilo koga "okrivi". A ko je kriv utvrđuje Sud, (na osnovu podataka iz zapisnika, na osnovu mišljenja "veštaka", saslušanja svedoka, ..... ! Vrlo se često desi da za udes ne bude okrivljen onaj za koga se u prvom trenutku verovalo da je kriv (pa čak i kad je i on sam mislio da je kriv).

 

ratboy user_popup.png

Postavljeno Danas, 21:04 PM

 

 

Nisam čuo da postoji pravilo o prvenstvu prolaza sa sporednih i puteva manje važnosti. Ako ne može da vidi iz auta nek izadje. Ako govorimo o krivici, druga je stvar da li je onome pametno da jurca seoskim putevima.

Propuštanje vozila sa pravom prvenstva prolaza podrazumeva da se vozač koji se "uključuje" sa sporednog puta uveri da nikog ne ugrožava svojim izlaskom na glavni put. I on se zaista uverio da nema nikog na putu. Ali, u momentu dok izlazi na put, naiđe iza krivine vozilo koje se kreće brzinom duplo većom od dozvoljene i koje (iz tog razloga) nije ni bilo vidljivo kada je vozač započeo radnju. Na takvim mestima se upravo iz tog razloga i ograničava brzina. Dakle "oduzimanje prednosti" ne određuje automatski i krivca za udes. A ovo što sam "boldovao" je zaista "biser". Izađe iz auta i ode do krivine da vidi ide li neko prebrzo. Nema nikog i dok se on vrati u auto i ponovo krene "trkač" već stigao. Opet kažem: Krivca određuje sud nakon sprovedene istrage.

Primer od pre par godina: Kolega (i komšija) motorom udario u prikolicu traktora dok je ovaj sketao ulevo na sporedni put i "isekao" motociklistu. Otvoreni prelom potkolenice i još nekoliko "lakših"preloma. Teži potres mozga i par dana u "komi".

Reklo bi se da je sve jasno. Klasično oduzimanje prednosti.

Ali je veštačenjem utvrđeno (a i on je kasnije rekao) da se neposredno pre udara u traktor kretao brzinom od oko 170-180km/h (a ograničenje na tom mestu 40 km/h). Pa je utvrđeno da je vozač motora bio udaljen više od 200m (od mesta gde je nastao udes) u momentu kada je traktor počeo da skreće ulevo. A takođe je utvrđeno i da vozač traktora uopšte nije mogao da uoči motocikl na udaljenosti većoj od 90m (zbog blage krivine iz koje je motor izašao).

A taj komšija-bajker i dalje smatra da on nije kriv za udes. Kao uostalom ni za više udesa pre i posle toga (naletanje otpozadi na "jugo" koji usporava da bi skrenuo ulevo, direktan sudar sa autom iz suprotnog pravca jer je motorom "sekao" levu krivinu više od dva metra preko pune linije, naletanje otpozadi na biciklistu, .... ).

 

@Žika56.....tu se ne radi o DUPLOM PREKORAČENJU BRZINE, jer ga ni nije bilo.....na tom delu (izvan naselja) je ograničenje 90km/h.

Dobro pogledaj još jednom snimak i videčeš da dečko nije ni stigao da odreagira na presecanje ( a u trenutku udara je bila brzina 80km/h )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja