Jump to content

Moto Zajednica

Osmi dan prvog juna- Bac

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Postavljam temu ovde, ako joj mesto nije, admini ce regulisati. Naime kako sam otvorio autoperionicu i kafic u Bacu na prometnom putu Backa palanka-Odzaci, organizujem 01.06. svirku Osmog dana na otvorenom. Nije mi namera navlaciti ljubitelje motocikala kako bi im izbio novac iz dzepa, nego samo da ukazem na zgodno mesto za odmor u toku voznje. Oni clanovi klubova (mk kula, patriots, brothers, vitezovi bac, i motoristi koji nisu clanovi nijednog kluba) koji su bili prisutni na rucku koji sam organizovao, uverili su se u moje reci da je lokacija i ambijent extra, cene i vise nego pristupacne.

Kako je to petak i taj vikend su tri moto skupa SUSRET LA "MOTO Lazarevac, SUSRET MC "NS RIDERS" Novi Sad, SUSRET MC "Road Runners" Novi Becej, to je idealna prilika da mu to bude usputna stanica i da tim desavanjem zapocnu vikend. Ukoliko bude zainteresovanih, bice obezbedjen parking za motore i mesto za postavljanje satora.

 

Lokaciju i blize informacije mozete videti na OVOM linku a i ovde cu okaciti koju sliku i informacije o svirci. nadam se vidjenju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Ima susret i u Ljeljenci( 01.02.03. JUN) ;)

 

:( draki, bas mi je zao sto necu moci biti gost kod vas, ali znas kako ide sa terminima preko leta, niti se daju odloziti niti odjaviti... vidimo se negde na susretima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: VFR 800

Extra! Bio prisutan na otvaranju sezone koje je Tibor organizovao i skidam kapu za organizaciju, ljubaznost, uslugu...... :care::care::care:

 

Takodje mesto gde se sve odrzava je savrseno, bas po meri za sve!

 

Veliki pozdrav od MK Kula i naravno da dolazimo! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Ima susret i u Ljeljenci( 01.02.03. JUN) ;)

 

:( draki, bas mi je zao sto necu moci biti gost kod vas, ali znas kako ide sa terminima preko leta, niti se daju odloziti niti odjaviti... vidimo se negde na susretima

 

Laci i Robika dolaze ;) Ako mozes ikako dodji i ti :) Svako dobro prijatelju!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

da okacim slike gde ce biti desavanje, tu se vidi da ce na betonskom delu biti bina i da ima dovoljno mesta za parking. Za motore ce biti obezbedjen parking i ukoliko bude zainteresovanih obezbedicemo i mesto za kamp. U planu je i klopa tamo negde u kasno popodne ali o tome cemo kasnije vas obavestiti.

post-4231-0-65868500-1335344235_thumb.jpg

post-4231-0-98084400-1335344255_thumb.jpg

post-4231-0-31847100-1335344270_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

evo ovako, kako stvari stoje svirka pocinje u 22 i 30, ukoliko bi bilo zainteresovanih za spavanje u satoru, bilo bi dobro da se najave ovde ili na pp kako bi obezbedili adekvatno mesto za satore. Kasnije popodne bi clanovi kluba MC PATRIOTS iz Temerina napravili pasulj kako bi adekvatnu podlogu imali za cugu :) Satnicu pasulja cu ubaciti naknadno.

 

U toku svirke delice se medovaca (koje ce u zavisnosti od broja posetilaca biti obezbedjena svima), vodka po promotivnoj ceni (kao i pica sa kombinacijom vodke).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Pih, kako to sve nije organizovano prošlog leta kad sam svaki dan od juna do novembra provodio u Baču na izgradnji gasovoda :'( Šalim se , nek je sa srećom a ako me put kojim slučajem nanese na tu stranu, obavezno svraćam. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

za sada smo u pregovorima sa jos jednim bendom koji bi bio predgrupa osmom danu... ali o tome vise za koji dan.

 

odlucili smo se za to kako bi svirka sto veselija bila i sto duze da traje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Dogovorili smo se sa bendom GHOSTBUSTERS iz Temerina da nastupe kao predgrupa! Sigurno ce doprineti dobroj atmosferi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

nadamo se lepom vremenu u petak, bar jace kise da ne bude, za onu slabiju smo spremni, poznajuci nase meteorologe, grese GARANT :), ukoliko bi neko popodne svratio na rucak, molio bih da se najavi kako bi se skuvalo za sve goste :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

pripreme su privedene kraju, putnici namernici koji budu raspolozeni svratiti, imace obezbedjeno mesto za parkiranje motocikala, i kasnije popodne pasulj. ukoliko neko ide na susret u Novi Sad ovo je idealno mesto za usputnu stanicu, a da se dobro provede.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja