Jump to content

Moto Zajednica

Engleska

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg
  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

ljudi :neznam: jel me bojkotujete, ili stvarno niko nema nijedan predlog shta obici kod Engleza??? :grom:

 

Pa obiđi PEKAM i pozdravi ekipu iz paba 1nanana.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

ljudi :neznam: jel me bojkotujete, ili stvarno niko nema nijedan predlog shta obici kod Engleza??? :grom:

 

Pa obiđi PEKAM i pozdravi ekipu iz paba 1nanana.gif

:jee4: :jee4: :cirka1: :cirka1: :jee4: :jee4:

to je predlog :jee2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Mi će mo sledeće godine...Znaš počeli smo neki poslić, pa sledeće godine u ovo vreme bićemo milioneri...........! 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Po ovoj mapi sto si je postavio prolazis dobar deo Walles-a , tu ne propustas mnogo , donji deo Engleske pa levo , propustit ces Cornwall , a gore na sever propustas Skotsku ...

 

neznam sta te interesuje , sve te krajeve dosta dobro znam , pa mogu i neke sitnice da ti predlozim , samo pitaj ... pomoci cu koliko mognem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Nisam video temu ranije,planirajte Leeds obavezno i svracanje kod mene.Recite koliko ostajete,sta Vam treba,imate me na raspologanju maksimalno!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

P.S.Kada sam pomenuo "svracanje",mislio sam na to da budete moji gosti,sa nocenjem naravno,koliko god budete zeleli!Recite kog datuma bi bili tacno kog mene,kako bi mogao da najavim odmor unapred ako dolazak nije za vikend.Ja cu Vam biti vodic za "West Yorkshire" i pokazati sve sto smatram da vredi videti.

 

Unapred se radujem druzenju :moto3::zdravo:

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Po ovoj mapi sto si je postavio prolazis dobar deo Walles-a , tu ne propustas mnogo , donji deo Engleske pa levo , propustit ces Cornwall , a gore na sever propustas Skotsku ...

 

neznam sta te interesuje , sve te krajeve dosta dobro znam , pa mogu i neke sitnice da ti predlozim , samo pitaj ... pomoci cu koliko mognem

pa pa donji deo se prolazi jer trebaju neki eng. motoristi da se4 posete uz put..shta ima da se vidi u Cornwall-u? u planu su neki muzeji motora ali ako ima neshto shto "mora " da se vidi po tebi gledacemo da posetimo? za sad ja bih hteo da posetim stonehenge

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

P.S.Kada sam pomenuo "svracanje",mislio sam na to da budete moji gosti,sa nocenjem naravno,koliko god budete zeleli!Recite kog datuma bi bili tacno kog mene,kako bi mogao da najavim odmor unapred ako dolazak nije za vikend.Ja cu Vam biti vodic za "West Yorkshire" i pokazati sve sto smatram da vredi videti.

 

Unapred se radujem druzenju :moto3::zdravo:

ti si koliko ja znam ISPLANIRAN... :takoje: moramo da vidimo kako su te udomile te chehinje :jee: javicemo ti kada tachno dolazimo na tvoj kraj...trenutno planiramo rutu i zato i otvorih temu da pokupimo josh neke savete i predloge i mozzda ih uvrstimo u turu.. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

@Pauk

U povratku sa IOM idemo u Lake District (cetvrtak 7.jun), pa odatle si ti u planu. Cisto radi informacije, u grupi nas je petoro, Hoze, Ana, jedan moj drugar iz Kraljeva Mile, nas drugar iz kluba koji zivi u Londonu i glavni je organizator ovog putovanja i ja. Tacan datum cemo ti reci, a to ce po svemu sudeci biti 8. jun, petak, posto vec u subotu ja vracam motor u Londonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

 

pa pa donji deo se prolazi jer trebaju neki eng.motoristi da se4 posete uz put..shta ima da se vidi u Cornwall-u? u planu suneki muzeji motora ali ako ima neshto shto "mora " da se vidi po tebigledacemo da posetimo? za sad ja bih hteo da posetim stonehenge

 

 

Sto se muzeja motora tice ,ne trebas puno da mislis , najveci takav muzej na svetu nalazi ti se pored Birminghama

 

http://www.nationalm...m.co.uk/museum/

 

Neznam sta vas inace interesuje , navescu samo neka mesta, a ti ubaci u Google Images da vidis dali je to ono sto interesuje i vas ...

 

Ako produzite donji kraj , udete malo u Cornwall , posle Stonehenge mozete mozda u

 

Dartmoor National Park

 

Polperro , ili mozda Portloe

 

Ako produzite jos malo idete na Lizard Penninsula sa meni nezaobilaznom

 

Kynance Cove

 

Produzite jos do Penzance , gde je fenomenalni

 

St. Michael's Mount

 

Pored je i selo Mousehole , pa teatar na otvorenom

 

The Minack Theatre , iznad prelepe Porthcurno beach

 

I dosli ste do poznatog

 

Land’s End ..

 

Sa severne strane poluotoka savetujem St.Ives

 

Tintagel Castle

 

Ilfracombe

 

Lynmouth

 

I pre nego sto odete prema Birminghamu za muzej obavezno savetujem

 

gradic Bath i posetu rimskim termama

 

--

 

A ako se odlucite da produzite severni kraj , posle Lake Districta , gde savetujem od mnogih prelepih puteva da od sela Keswick uzmete

 

Honister Pass prema

 

Cockermouth

 

--

 

Pre no sto odemo na sever u Skotsku , u Walles-u savetujem put

 

Betws-y-Coed , pored jezera i vodopada na kraju , gde se pruza predivan pogled , ako je lep dan ..

 

Prema Bangor , pa posle skrenete desno pored Colwyn Bayprema Liverpoolu za trajekt ..

 

--

 

Da se vratimo na sever ...

 

Definitivno ako je moguce Edinburg , propustite Glasgow slobodno ..

 

Poslat cu ti a PP link za moj putopis u Skotsku , da nekrsim pravila ovog foruma , a sva ova mesta u Cornwallu sam obisao prosle godine , ali putopisa nece biti ...

 

--

 

Mada nisam siguran da mozete lako da uklopite jedno i drugo u to vreme , pogotovu ako vremenske prilike ne budu idealne

 

Sto se tice puteva , skotski su lepsi i ima manje saobracaja , mada je cesca kisa , nazalost ...

 

Putevi u Cornwallu su , kad udes prema plazama i selima nenormalno uski i puni rizle u sredini , pa valja oprez

 

 

--

 

Ako mogu jos nekako da pomognem , javi

 

Simo

 

 

Promenio član Velimlje2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

hvala SIMO tvoji su predolozi :takoje: :takoje: imamo trenutno nekih problema oko vize ali javljam ti se za dalje :zdravo: :zdravo:

Kakvih problema oko vize???Ja mislio Vi vizu vec dobili...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Jos jedno mesto kao obavezno za posetiti,oko 60-70 km od Lejk Districta prema Leeds-u,nisam bio,prosao sam pored i video masu motociklista.Od drugara bajkera sa posla sam cuo da je prelepo,omiljeno mesto za okupljanje dvotockasa :zdravo:

 

http://www.westyorkshirebikers.co.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=46:-devils-bridge-kirkby-lonsdale&catid=21:-bike-meets&Itemid=12

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Jos jedno mesto kao obavezno za posetiti,oko 60-70 km od Lejk Districta prema Leeds-u,nisam bio,prosao sam pored i video masu motociklista.Od drugara bajkera sa posla sam cuo da je prelepo,omiljeno mesto za okupljanje dvotockasa :zdravo:

 

http://www.westyorkshirebikers.co.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=46:-devils-bridge-kirkby-lonsdale&catid=21:-bike-meets&Itemid=12

zanimljivo mesto... :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja