Jump to content

Moto Zajednica

Peglica GSXR :) i u Srbiji

Recommended Posts

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)
ali dobro necu ja ni preterivati neku voznju sa njom..

 

hm, aj mi samo reci kojim silama mislis da se obuzdas? :D

to ti je kao da ti gola 20togodisnjakinja lezi na krevetu i zove te, a ti kazes "ma jok, ja sam dosao samo po pivo"

 

buraz, moja Honda (auto), vrti preko 8000, ima drk drk zvuk i non stop me vuce na gas, a ti pakujes agregat iz motocikla U KABINU, koji vrti daleko preko 10 000, ludacki se cuje, jos ludackije tera laganu karoseriju i ti ocekujes da ces se iskulirati :)

 

ne shvati me pogresno, radis onako kako mozes i smatras da treba, ali ja licno ne bih imao mnogo poverenja u to vesanje

 

imam drugara koji je vozio Fiat Seiciento koji je nesto budzio malo, stavljao druge opruge, terao non stop pun gas (a i isao je nenormalno za tako mali motor), drzao podlogu kao karting dok.......... dok mu se jednom na 140 u krivini nije otkacio zadnji kraj, zabacilo ga i bez ikakve sanse da uhvati auto nabio se na parapet koji ga je bukvalno otvorio kao konzervu. Toliko da mu je to malo lima od zguzvanog prednjeg kraja zajedno sa betonskim zidom zavrsilo metar iza auta jer je parapet prosao skroz kroz auto i kabinu. Srecom, tik pored papucice kvacila i njegovog sedista, te je samo slomio nogu, ali da je malo desno bilo..

 

kad dodje do toga da kocnice vade stvar, nije bas dobro

 

ne zelim da te zracim, vidim da ti stvarno ozbiljno pristupas projektu i da znas sta radis (a pritom pravis nesto skroz blesavo i egzoticno :care: i ne smes da odustanes), ali ti velim da makar razmotris kako sto bolje taj bitan detalj da resis, jer za tu karoseriju to je stvarno ozbiljna snaga

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

hvala svima sto podrzavaju projekat ;)i takodje hvala za sve savete..Slazem se sa svima samo sto za sada neka bude tako a za dalje cemo menjati sta bude potrebno,kako se pokaze u voznji,napamet ne mogu znati sve tacno :stabre: ...jojj sada pred kraj me vec razocarala sto je ne mogu spremiti i otici u Mitrovicu na skup,jutros sam dosao sa puta i nemam volju da je radim-valjda sutra pocnem jos te sitnice :neznam:

Batane pa ne rece m inista a bio sam kod tebe :staa: a najgore sto te zaboravih pitati za sedista c,c,c,c...a resenje za pumpu goriva sam video na tvom motoru,skroz sam zaboravio za taj detalj >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: SRPSKO SARAJEVO
  • Motocikl: yamaha r1 06,yamaha raptor yfz 450,TRIKE BUBA 1200,kawasaki klr 600,kawasaki zxr 750 streetfighter

trebao si mi reci da ti naljepnice trebaju nisam znao odveo bi te ja da ti naprave :zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

trebao si mi reci da ti naljepnice trebaju nisam znao odveo bi te ja da ti naprave :zdravo: :zdravo:

hvala jarane.nema veze neka ostanu ove za sada...trebaju mi sedista,hajde raspitaj se ovoh dana da l iima nesto za mene??i jel imas ti sa nekih krseva pumpu goriva i onaj automat sto je pali??

ja te zvao na kafu kada sam krenuo za BG,a ti prodje motorom pored nas pobeze nam na semaforu kod Tusa,mi otisli u pivnicu kod mande . :nanana: Vidimo se kad dodjem sledeci put... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

To ce ovako nekako da izgleda

 

 

A MOZDA I OVAKO

 

vise kao ovo 2-go ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Radilo se danas ali nisam zadovoljan nikako,kada mi tako krene dan da me mrzi znam tacno da ce biti nesto da ne valja :neznam: .. jutros sam ustao gledao,razmisljao i tako do12h..i na kraju uzmem da ofarbam haubu i sva vrata od peglice(nisam hteo farbati ranije jel su bila skinuta i non stop mi smetaju gde god ih stavim).Hauba je ispala Ok,zadnja vrata ok,ali zato desna imaju veliku curku,a leva neki problem sve nesto masno curi boja,ne pokriva ma katastrofa-moracu opet da ih farbam :'( :staa::stabre: ..slike sutra ujutru..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Radilo se danas ali nisam zadovoljan nikako,kada mi tako krene dan da me mrzi znam tacno da ce biti nesto da ne valja :neznam: .. jutros sam ustao gledao,razmisljao i tako do12h..i na kraju uzmem da ofarbam haubu i sva vrata od peglice(nisam hteo farbati ranije jel su bila skinuta i non stop mi smetaju gde god ih stavim).Hauba je ispala Ok,zadnja vrata ok,ali zato desna imaju veliku curku,a leva neki problem sve nesto masno curi boja,ne pokriva ma katastrofa-moracu opet da ih farbam :'( :staa::stabre: ..slike sutra ujutru..

Kako masno ako si pripremao, hoće nekad da ostane polir pasta u mikro pukotinama pa ako deo nije špricgitovan ideš prvi sloj tanko i sačekaš da malo bolje osuši pre svakog sloja a koliko će ih biti zavisi od pokrivne moći farbe. Nije loše da za prvi sloj zamešaš neke ostatke boje, bele, crne, da dobiješ nešto što vuče na original ali dovoljno prljavo da se ne providi. Neke nijanse nekih prozvodjača možeš 6-7 puta nabacivati da a da se i dalje vide fleke znači podloga je obavezna, može da posluži i nitro emajl sačekaš 15 min da se osuši pa pregolicaš vodenom. Nadam se da sam pomogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Neke nijanse nekih prozvodjača možeš 6-7 puta nabacivati da a da se i dalje vide fleke znači podloga je obavezna..

to me i zeznulo na vratima,ali nema veze na kraju cu ofarbati vrata ponovo kada je zavrsim..danas namontirana vrata,hauba i gepek :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: SRPSKO SARAJEVO
  • Motocikl: yamaha r1 06,yamaha raptor yfz 450,TRIKE BUBA 1200,kawasaki klr 600,kawasaki zxr 750 streetfighter

ja nesmijem vise kod Mande zadnji put sam pao kad sam krenuo od njega :ooo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

slika049.jpg

 

slika051n.jpg

Promenio član acim
Sređene slike.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

KO hoce da mi izlepi crnu foliju za 2 ova mala bocna stakla?????ja sam pokusao i bacio ceo namotaj sto sam kupio,ne umem da izlepim sve mi se zguzva :nanana:

ko je dobrovoljac da mi to zalepi????naravno da je blizu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Sve super drugar, samo nemoj više tetrisom da slikaš, k'o boga te molim :D

 

Je l' Peglica trenutno u voznom stanju, šta joj sve fali? Jesi planirao roll cage da ubaciš?

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Imam i tel od 5mega pix kameru,probao sma i sa njim ali isto..Sunce sija pa zeza,ali bice lepsih slika obecavama ima vremena :takoje:

ima rol bar-roll cage :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Imam i tel od 5mega pix kameru,probao sma i sa njim ali isto..Sunce sija pa zeza,ali bice lepsih slika obecavama ima vremena :takoje:

ima rol bar-roll cage :stabre:

 

Eto, da si slikao foto-aparatom, video bih roll cage :P Šalim se, promakao mi je.

 

Sl Jastreb, ovako nešto?

http://www.youtube.com/watch?v=xJ35YCQ36f8

http://www.youtube.com/watch?v=oKYdBLr6kMs

 

Doduše, Fiat Cinquecento je u pitanju, ali je poenta ista :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Bice boljih slika polako,ovde su samo dodata vrata i hauba,ostale slike se vide :staa2:

E sada ce peglica malo morati da saceka finansije,drug sto mi je dugovao neki kes nesto mu iskrslo pa nije moga oda mi vrati i morao sam uzeti BMW 735 za dug...

pa dok ga ne prodam peglica ce da stoji :'( :'( :'(

ako nekoga zanima BMW 735 benin-plin,totalni full,800e..neka se javi na 064/266-93-76

valjda ubrzo krenu ostali radovi na peglici :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: SRPSKO SARAJEVO
  • Motocikl: yamaha r1 06,yamaha raptor yfz 450,TRIKE BUBA 1200,kawasaki klr 600,kawasaki zxr 750 streetfighter

naljepicu ti ja foliju doktor sam za to :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

naljepicu ti ja foliju doktor sam za to :zvizduk:

hahahaha joj jarane hvala ti ali ne isplati mi se da ti donosim stakla pa da lepimo ;)malo si mi blizu :nanana::care: :care: salim se drug hvala ti ali daleko si neko ce ovde uraditi... :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Ne vredi nema sanse za narednih 10ak dana da pocnu bilo koji radovi oko peglice :staa:

ceka se alternator iz servisa da dodje,pumpu goriva moram resiti drugacije,ovako nece valjati,treba folija da se zalepi na stakla,sedista i onda bi bi bilo skoro gotova..ali sta da radim finansije trenutno ne daju dalje radove....kad se nastavi bicete obavesteni :stabre: dotle cekamo sledeci skup na kom ce biti isterana nadam se :Mina:

Ako neko ima sedista potreban za peglu neka javi...hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja