Jump to content

Moto Zajednica

Gume za DragStar 650 classic

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova

Pozdrav ekipi,

pre svega me muci koje gume staviti na Dragstar, do sada su bile Bridgestone Exedra G702, i G703, naravno ako neko ima neke bolje i kvalitetnije otvoren sam za sve savete a onda i gde nabaviti takve gume, interesantno u Srbiji se mnogi reklamiraju, ali do sada nisam nasao nista konkretno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Belgija
  • Motocikl: Yamaha dragstar xvs 650,Jawa CZ 175,Hyosung rush challenger

Pozdrav prijatelju,

neznam dal si nabavio gume al ovako stoje stvari kod mene u Belgiji.To jest i ja ih narucujem iz Nemacke

 

 

post-15981-0-08599100-1336423454_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Titograd
  • Motocikl: honda africa twin

Hvala na informacijama, resio sam gume po slicnim cenama

Ja sam predprošle godine,u oktobru uzeo PIRELLI MT66(zadnju),a prošle ,negdje u julu CONTinNENTAL Milestone CM1,prednju,(ovo je malo tržište i teško je bilo naći iste gume,za chopera.Sad je već bolja situacija).

I to su bili problemi,jer nisam nikad vozio na rasparene gume.Elem,nije tu bilo nikakve extremne vožnje,ali PIRELLi se mijenja sjutra,jer je skroz potrošen(ostalo nekih 25-30%)i to sa Continental Milestone CM2 .CM1 nije osjetio,skoro 6000 km.

Napominjem,gume su bile nove(proizvedene iste godine kad su i kupljene),ali veoma različito istrošene.PIRELLI se veoma sporo zagrijava,dok CM1 prijanja kao ''NENORMALAN'' :).

Toliko od mene. :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Nord of country
  • Motocikl: Kawa V2

Sve ovisi od načina vožnje, opterečenja.. Na 800 Classicu bila je prva ugradnja Bridgestone. Menjao na 20.000 km. Stavio Michelin -12.000 km. Kasnije Metzeler- prodao motor, prije nego sam menjao. Ali kažu, da su bile dugog trajanja.

Sada, na 900 Classicu imam Dunlop. Motor pod punim opterečenjem (prtljag, saputnica), gume menjam na 12-14 tisuča. Neču ni da probam neke druge -nisu skupe, dobro drže, a imaji i beli rub sa strane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja