Jump to content

Moto Zajednica

BJB dan na stazi, 22. April 2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Naravno. Cak bi ti mogao i da otvoris temu. Ti si velik, pa bar nece smeti da te biju.1lol.gif Napravicemo totalnu zbrku. Bojim se da nas ne eliminisu sa pravog spiska. 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Tako je Ares. Za svaku novu vožnju nova tema pa ko se prijavi. Mislim da je najpoštenije.

 

@almighty

 

Ja bre nikakvu hijerarhiju nisam ni pominjao, meni bitno samo da ne bude "ravnopravnih i onih ravnopravnijih" To nema veze ni sa kakvim "funkcijama" nego sa zdravorazumskim rasuđivanjem. Prosto, da ima svako jednaku šansu i to je sve ;)

 

Evo ga spisak sa prvog prijavljivanja iz teme Konacno Proradio NAVAK , ima i tebe na spisku i svi koji su bili sa tog prvog inicijalnog spiska su normalno imali prednost, kao i ti, nikome nije uskracena bila ista niti je bilo "RAVNOPRAVNIH i RAVNOPRAVNIJIH" i tu je kao i sada prednost imao onaj koji se PRVI ubacio na spisak, aj mi sad reci da to nije fer kao sto se masa njih bunila, alo ljudi su sami zakupili stazu, dali prvenstvo onima koji su se SAMI ubacili na spisak i to kao sad nije fer?! Ponavljam, niko nikoga ne tera niti mu je stavljena cev na slepoocnicu da mora da prihvati uslove, hoces OK, neces i to je OK, samo ne vidim razlog za dramu i varijante to je NEPRAVDA i nije FER! AMS je sam platio i zakupio stazu prosli put, a i ovaj put, zato se i uplacivalo na njihov racun, a ne NAVAK-u, i ljudi imaju puno pravo da postavljaju uslove kakve god da hoce i daju prednost kome god hoce.... NIje fer? Zivot nije fer, Kupis motor i neces da ga das bratu da obrne krug, a dao si nekom Miki... Ti si dao pare i naravno ti odlucujes sta ces i kako da radis sa svojim stvarima i terminima...

 

Vaistinu, stvarno nije fer....

 

1. Severian predlog 1 OK

2. Mimi Vinca - predlog 1 OK

3. Sasha P - predlog 1 OK

4. drilling ltd

5. spettacollo 1 OK

6. Daki

7. Ares

8. aleks r6 1 OK

9. dole r6 1 OK

10. _milosh - predlog 1 OK

11. losmi predlog 1 OK

12. bane76 predlog 1 OK

13. mrdjan1 predlog 1 OK

14. tkd predlog 1 OK

15. chicha

16. banditkg

17. Maki

18. MishaB OK

19. Mario Marko

20. HornY

21. sale i katarina 1 OK

22. Robin Hood

23. to crank (ako okrpimo ARES-ovog retro racera)1 OK

24. shmaiser

25. 954 1 OK

26. sicma 1 OK

27. KochaMatori predlog 1 OK

28. Jelena580 1 OK

29. Igor predlog 1 OK

30. Gaga predlog 1 OK

31. Voja

32. Ivancho

33. ftj

34. Pablo

35. Loshmi Capo

36. Almighty 1 OK

37. WEZ 1 OK

38. Mario (nisam vise Mr.Z)

39. NeshaXX

40. Scapolo OK

41. Davidoff

42. skijash

43 Nenad_dj

44. Mungos

45. Avijaticar

46. Dejan Nešković

 

@Robin Hood - Nemoj da se ljutis, ali govorim stvari onako kako ih vidim, pravo slobodne volje, i da.... NIJE FER :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: CBR 954RR

Mislim da nema smisla za bilo kakvom daljom raspravom , nego da lepo sacekamo Pabla ili novu temu pa da vidimo sta i kako ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ok, treba da odgovorim...

 

Nemanja, jel ti namerno dezavuišeš moje pisanje ili prosto ne čitaš pažljivo? U kom trenutku sam ja imao zamerku na izbor učesnika na prvom spisku?

Da, ja sam hteo da prvi put izađem na stazu i blagovremeno sam se prijavio. Kada je prvi spisak bio zaključen a ja shvatio da ne mogu da stignem da se pojavim, napisao sam to na forumu i ustupio svoje mesto sledećem zainteresovanom, što takođe možeš vrlo lako da nađeš.

 

Ja sam se usprotivio principu pravljenja drugog spiska, tj. onog trenutka kad je počelo da se spominje nekakvo favorizovanje učesnika prvog track day-a. I upravo se svo vreme zalažem da izbor bude na način kao i kod prvog spiska. Tako da zaista ne znam šta ti uopšte meni zameraš i šta nije fer.

 

I da napomenem, pošto impliciraš da mi je sve ovo bitno zbog sopstvenog mesta. Ima (na žalost mali broj) ljudi na ovom svetu kojima je stalo i do zajedničkog interesa, ne samo do ličnog. Iako mi se vozi na stazi i hteo sam da se prijavim na sledeću vožnju, iz principa se neću prijaviti i ne interesuje me. Bitno mi je da svaki član ovog foruma ima jednaka prava i obaveze.

 

A sad i vidim poentu tvog pisanja i pominjanja hijerarhije. Što se tiče ljudi iz AMS-a i njihovog prava da postavljaju uslove kakve oni hoće,da te citiram, pa ne slažem se.

 

Ja sve ovo kapiram kao malo drugačije i mislim da je organizacija tu zbog članova, a ne članovi zbog organizacije. Ili u nečemu grešim? Tako da samovolju ne priznjem za rešenje u jednoj ovako velikoj organizaciji, ma od koga da potiče.

 

Ali nepotrebno rasplinjavamo i mislim da već ta rasprava nije za ovu temu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Mislim da nema smisla za bilo kakvom daljom raspravom , nego da lepo sacekamo Pabla ili novu temu pa da vidimo sta i kako ;)

 

ja bi sa ovim slozio0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Hajde bre ljudi da iskuliramo ove priče. Prošli put je sve bilo odlično organizovano i sve je prošlo sa gomilom pozitivne energije. Što tako ne bi bilo i sada.

 

Nego dajte otvarajte tu temu.

 

Žena već priča da sam zavisnik od BJB-a. :BJB2:

 

Ulazim u kuću, prvo na BJB (da vidim jel osvanula tema), pa se onda pozdravljam, perem ruke i ostalo...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Amsterdam
  • Motocikl: SUZUKI gsxr 750

Hajde bre ljudi da iskuliramo ove priče. Prošli put je sve bilo odlično organizovano i sve je prošlo sa gomilom pozitivne energije. Što tako ne bi bilo i sada.

 

Nego dajte otvarajte tu temu.

 

Žena već priča da sam zavisnik od BJB-a. :BJB2:

 

Ulazim u kuću, prvo na BJB (da vidim jel osvanula tema), pa se onda pozdravljam, perem ruke i ostalo...

 

Odlično te razumem i znam o čemu pričaš, kao i većina, pretpostavljam!

 

Pablo,

 

Svaka čast za dogovor sa NAVAKom za petkove (ili petke, ne znam) po podne. Ako tako bude kao što si najavio, neću ni da razmišljam o letovanju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12236 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

...pobiće vas žene i devojke zbog otkazivanja letovanja a u vezi trkanja u krug :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1086 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Da li još nekome trebaju neke fotografije sa ovog (prvog) TD-a?

Ja sam probrao neke koje nameravam da sačuvam svakako, ali sve ukupno, samo od tog dana ima skoro 40 GB. :neznam:

A meni počinje da škripi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1086 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

pošto mi je 954 tražio samo ovih sedam fotografija, napravio sam slow-motion gif njegovog prolaska kroz krivinu :takoje:

 

IMG_3570.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja