Jump to content

Moto Zajednica

Koja 125 je najbolja za pocetnika? 17godisnjaka. Do 2000e

Recommended Posts

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Koliko se razvukla ova tema kupice on motor taman kad napuni 18 pa da trazi nesto jace.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Ne mogu da verujem. Ima neko tratkor da nudi da kupim? -.- .. Kad ne mozete da pomognete ne morate da mi odmazete. HVALA SPAMERCINE!.... Uzecu rs125 verovatno sad u petak.. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Gazda Slavko, 208 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Aprilia RS 125

Ne mogu da verujem. Ima neko tratkor da nudi da kupim? -.- .. Kad ne mozete da pomognete ne morate da mi odmazete. HVALA SPAMERCINE!.... Uzecu rs125 verovatno sad u petak.. :)

 

Nek je sa srecom :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Ne mogu da verujem. Ima neko tratkor da nudi da kupim? -.- .. Kad ne mozete da pomognete ne morate da mi odmazete. HVALA SPAMERCINE!.... Uzecu rs125 verovatno sad u petak.. :)

 

Nek je sa srecom :takoje:

 

Hvala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

Ne mogu da verujem. Ima neko tratkor da nudi da kupim? -.- .. Kad ne mozete da pomognete ne morate da mi odmazete. HVALA SPAMERCINE!.... Uzecu rs125 verovatno sad u petak.. :)

 

imam ja traktor da ti prodam ako hoces

imam 4 komada samo biraj ;)

ovaj 558 ti se uklapa u cenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Ne mogu da verujem. Ima neko tratkor da nudi da kupim? -.- .. Kad ne mozete da pomognete ne morate da mi odmazete. HVALA SPAMERCINE!.... Uzecu rs125 verovatno sad u petak.. :)

 

imam ja traktor da ti prodam ako hoces

imam 4 komada samo biraj ;)

ovaj 558 ti se uklapa u cenu

 

1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Motocikl: Aprilia Rs 125

Slusaj sada u januaru sam kupio novu rs 125 i mnogo je dobra jos se razradjuje ali ide odlicno! Sto se tice Honde cbr 125 meni se ne svidja,a yamaha je dobara ali aprilia i derbi su najbolji na svetu u toj klasi sada aprilia je skupa malo za odrzavanje tako sam cuo,a za yamahu ne znam. Ali ako hoces da kupis aprilu polovnu nijednu ovde neces naci ni jednu koja valja sve su ili puno presle ili cuknute ili izvljavanje nad njima ili ne ocuvanje!!! Ja ti predlazem apriliu ali i yamaha je odlicna i pogledaj derbi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM 400

CAGIVA mito 125, ali sa 34 karburatorom, ide kao metak.... i dosta se lako vozi, sa dobrim gumama i plocicama nemas sta da brines sa tim motorom... 0takoje.gif1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Djordje Sekulić, 71 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda cbr 900rr 1996

Vidim da smo vrsnjaci ,pa evo ti neka slika iz moje perspektive.

Sto se tice Aprilie RS,hteo bih da kazem da je to samo jedan previse nasviran motor.Potpisujem da Cagiva Mito 125 odere bilo koju 125-icu,dosta trka sam gledao u gradu i drug je sa Cagivom Raptor(Planet)kod koje je isto sve kao i na mito.Jos ako je 7 speed. 1care.gif1care.gif1care.gif

Sto ce tice CBR 125,motor uopste nije los,lose o njemu prica samo onaj ko ga jos nije provozao,9kw,brzina 130km/h(po hayabusinom satu) i potrosnja koja ne sme da predje 3l sasvim pristojno za motor tih performansi,dobre kocnice,polozaj vozaca udoban,ali mi se ne svidja zato sto je uzan,sirina zadnje gume je 100 pa odaje neki osecaj nesigurnosti u krivinama.

Moja preporuka za 2t je Cagiva Mito 125..:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, Blok 45
  • Motocikl: Yamaha xt125x

Vidim da smo vrsnjaci ,pa evo ti neka slika iz moje perspektive.

Sto se tice Aprilie RS,hteo bih da kazem da je to samo jedan previse nasviran motor.Potpisujem da Cagiva Mito 125 odere bilo koju 125-icu,dosta trka sam gledao u gradu i drug je sa Cagivom Raptor(Planet)kod koje je isto sve kao i na mito.Jos ako je 7 speed. 1care.gif1care.gif1care.gif

Sto ce tice CBR 125,motor uopste nije los,lose o njemu prica samo onaj ko ga jos nije provozao,9kw,brzina 130km/h(po hayabusinom satu) i potrosnja koja ne sme da predje 3l sasvim pristojno za motor tih performansi,dobre kocnice,polozaj vozaca udoban,ali mi se ne svidja zato sto je uzan,sirina zadnje gume je 100 pa odaje neki osecaj nesigurnosti u krivinama.

Moja preporuka za 2t je Cagiva Mito 125..:)

 

Zadnja guma nije 100, vec 130. Bar je tako na najnovijem modelu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Sto se mene tice, za pocetak da se najbolje naucis ti nisu ti noviji motori. Bolje dok se ucis uzmes naprimer Hondu NSR oko 2000tog godista, ili Apriliu RS 99/00... Nesto da je jeftinije, ne treba ti nesto skupo dok se ucis... Lakse prezalis manje para ako sjebes nesto.. .:D

Izgleda da nam je zajednicki problem bio. I meni su bile godine u pitanju. I na kraju sam se odlucio na NSRa kao sto vidis, cisto zbog atraktivnijeg izlgeda...

 

Nego, jesi uzeo ti nesto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: Aprilia RS 125 EXTREMA

Ljudi vozim RS 125 i radio sam joj kompletnu generalnu racunajuci i radilicu i sve sve!

 

Nisam radio u ovlascenom servisu i izaslo me je 700 evra

 

Generalna kompletna se krece od 500 do 700 evra!

 

Naravno moze i jeftinije ali sa tim jeftinijim delovima ces preci duplo manje!

 

Jer sam gledao kakva je razlika i ja kao amater sam uvideo kvalitet!

 

A potrosnja je velika da se nelazemo kao i ulje nije malo naravno ako kupujete kvalitet :moto3::D

 

A kome je mnogo taj i ne kupuje ovakav motor :zdravo:

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja