Jump to content

Moto Zajednica

Potreban fabricki vizir za Beverlu 250 2005.g

Recommended Posts

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Yamaha FZ6R '09

Cao drugari skuterasi, kupio sam bev-a pre par dana, imam jedan problemcic...uz motor sam dobio samo poviseni piaggiov vizir (postarac)... Nemogu nigde da nadjem onaj njegov fabricki, tako ako ima neko da proda, ili zeli da se menja za poviseni, neka mi se javi.

 

064/212-26-39

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Možda nije loše da zadržiš ovaj vizir iako hoćeš da nabaviš i fabrički, imao sam sličan na Libertiju - znam da je stvar ličnog ukusa, ali ovakav odlično štiti od hladnog vazduha krajem (ili početkom sezone) i na dužim vožnjama po otvorenom putu... Kratak fabrički vizir jeste lepši, ali nije upola ovako funkcionalan :neznam:

 

Lako se skidaju, za 5 minuta, možeš da imaš oba pa da menjaš po potrebi? :popovanje:;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Ne znam za vizir ali pazario si odlican skuter 0takoje.gif

Zelim ti mnogo bezbednih kolometara!

Sto se tice skutera, kolega nolezmaj je u pravu, veliki vizir je fenomenalna stvar, i po suncu i po kisi a ne smeta u voznji... Imaj ti njega pri ruci i ako kupis mali vizir. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Yamaha FZ6R '09

Ja sam drugari sisao sa naked-a, pa mi je i fabricki vizir full zastita od vetra, naspram onog produvavanja, a postarac ne volim, bas ne volim.... Pontedera vise ne igra ulogu posto se sad sve nabavlja preko PGS-A, a oni su digli cenu sa 45 eura(toliko je MOTODAVOR NABAVLJAO) NA 110 EURA, sto je bas bezobrazluk... Nadam se da ce uopste u svetu motociklizma prestati monopol na delove i opremu i da ce poceti da postoji zdrava konkurencija u ovoj "zemlji" Srbiji... AKO IMA NEKO NESTO NEK JAVI JA BIH PONUDIO 50 EURA ZA POLOVNI FABRICKI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

predpostavljam da mislis na motokliniku. 064 425 20 15 igor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ivan 064/2847-847 lik zivi na Dusanovcu, pozovi i pitaj da li moze da napravi i koja je cena ( bio kod njega prosle godine da mi napravi zatamnjen vizir od satelisa rs i mrka kapa, gledao ga, studirao i na kraju nista od toga :neznam: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5712 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Spojio sam ti novootvorenu temu o viziru za Beverly sa onom postojećom. Ovaj podforum ne spada pod oglase, mada se često pomognemo informacijama tipa: prodajem, menjam, poklanjam... Iz tog razloga mislim da je ova tema sasvim dovoljna i uočljiva u podforumu. Za veći efekat rešavanja tvog problema otvori temu o delu foruma Oglasi da bi ga videlo više forumaša.

 

MAXI pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250

Ja jos uvek nista nisam uspeo naci... :) Ima li neko nesto...?

Pozdrav

I ja imam Bev 2005. ali sa vizirom koji trazis i zaista se slazem sa tobom u potpunosti -ovaj "postarski " je odvratan.Ali ne mogu ti pomoci da nadjes, jedino da ti dam broj telefona od lika koji meni odrzava Bev , pa da se informises , mozda moze da ti donese iz italije -posto dovozi skutere otuda.

Zove se Milan 018 212 580 -probaj - mozda nesto uradis.Toliko od mene -drago mi je ako sam pomogao.Pozzz :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Sad mi pade napamet..probaj da pozoves ova dva broja 064 425 2815 i 063 218 197, ja sam od njih uzimao neke plastikice, imaju dosta delova za Bev-a.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5712 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

To je isto vel'ki vizir sa proširenjima za ruke, još ima i rupu za far. :jok: Ne odgovara za 250-icu. Čoveku treba redovan vizir koji ide iz plastike sa upravljača.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja