Jump to content

Moto Zajednica

prazan parking - poligon za vezbanje voznje ?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

narode, da li ima neko ideju gde u Bg i okolini naci neki poveci parking ili poligon, po mogucnosti da nema guzve?

 

burazera ucim prvim koracima na mopedu, pa hocu da nadjem nesto gde nema guzve, da mozemo da se raspistoljimo. a taman i ja da mogu malo da vezbam kocenje i slicno.

 

prosle godine smo imali kurs bezbedne voznje na bezaniji, ali taj potez je sada pun svakakvog djubreta / sodera itd.

 

 

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Ovo što je rekao Čeh, je ujedno i poligon za auto-skole... Tako da ume povremeno da bude puno.

 

Edit: Upravo sam se setio jos jednog parkinga/poligona. Nalazi se blizu novog DIFa, kod otvorenih bazena, na potezu od Pozeske la Kosutnjaku. Dok ne pocne sezona kupanja, tamo je vazda prazno. A ima relativno dug pravac gde mogu da se postave cunjevi, pa da se vezba slalom. Za pocetnika, a i za opusten trening, sasvim dovoljno.

 

Nakacicu mapu kad dodjem do kompa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 358 postova

 

Edit: Upravo sam se setio jos jednog parkinga/poligona. Nalazi se blizu novog DIFa, kod otvorenih bazena, na potezu od Pozeske la Kosutnjaku. Dok ne pocne sezona kupanja, tamo je vazda prazno. A ima relativno dug pravac gde mogu da se postave cunjevi, pa da se vezba slalom. Za pocetnika, a i za opusten trening, sasvim dovoljno.

 

Upravo tako, tamo je poligon skoro pa prazan, svaki dan prolazim tuda i nema guzve, a poligon je dosta velik i dugacak. Idealan za pocetnicke korake na mopedu i za volanom. Poligon se nalazi u Blagoja Parovića :takoje:

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

SC Banjica, ogroman parking sa odličnim asfaltom. U radno vreme ima kola ali čak i tada ima sasvim dovoljno mesta da se vežba. Uveče kad je prazan je milina :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

jao pa da jbt banjica. trenirao sam vaterpolo 7 godina svaki dan, i zaboravio sam na mesto skroz :stabre:

 

 

aj bas cu da isprobam oba mesta resimo subota ujutro ranije, hvala, poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Iz centra Zemuna, ulica Glavna kreneš prema Batajnici. Nigde ne skrećeš ni na jednom semaforu, ni na jednoj raskrsnici, samo pravo oko 5,5 - 6 km. i stigao si. A stigao si ispred velike bivše firme Ei Niš sa leve strane, a sa desne je ravan put, širok, u dužini 1km i završava se kod Autokampa Dunav. Nema saobraćaja, nema policije dovoljno je dugačko da potegneš motor, a za kočenje da ne pričam. A kad se tu navežbate idete preko puta u krug pogona Ei Niš, unutra su sad sve privatne radionice, i vozikaš kroz ulice bivših pogona Ei Niša. Al tu već ima malo "saobraćaja". Sve ti je tu na jednom mestu i pravac i uličice s krivinama i opušteno nema policije. Osim ako ne budete toliki baksuzi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Mozda neki parking velike prodavnice koja ne radi nocu, a ima rasvetu... Onda nema policije ni ostalih koji smetaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Mozda neki parking velike prodavnice koja ne radi nocu, a ima rasvetu... Onda nema policije ni ostalih koji smetaju.

 

 

Ne bih ja tu gde ima kamera... 1zvizduk.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

@ roar

radim tu da pljunes, ali se nisam setio tog pravca :)

sad kad si pomenuo, vidjao sam motoriste da se tuda vozikaju. tacno sirok put i dug pravac

 

bas cu sutra nakon posla da proverim kakva je situacija.

thanx

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd - Arena
  • Motocikl: Freewind

Otvorena je nova autoskola na novom beogradu.nema mnogo kandidata tako da na poligunu nije guzva.

Poligon se nalazi na jugu beogradske arene na parkingu (do autoputa)

Ja sam tu ucio prve korake,a mogu da ti kazem da se nekad desi da na poligonu provedem i po 2 - 3 sata a da za to vreme niko ne dodje (ni ovi iz autoskole niti bilo ko drugi):zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Zemun, starim putem ka Bataji, sa desne strane posle jugopetrolove pumpice se ide ka zgradi Knauff. duuuugacak prostor, nov asfalt, nema saobracaja, tamo dolaze da vezbaju, preporuka :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Staza za karting, Ada Huja. Ispred staze je poprilično veliki parking i najčešće je prazan. Murje nema garant, osim ako sad pročitaju pa se nacrtaju i tamo <_< . Jedino treba biti oprezan, asfalt je malčice klizav jer je uglancan pa nije za vratolomije. Ali je bar ravan ko tepsija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Papa - da li ste bili negde? Kakvi su utisci? Prohladno je pa motor nece da se pregreva od tolike voznje po poligonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Staza za karting, Ada Huja. Ispred staze je poprilično veliki parking i najčešće je prazan. Murje nema garant, osim ako sad pročitaju pa se nacrtaju i tamo <_< . Jedino treba biti oprezan, asfalt je malčice klizav jer je uglancan pa nije za vratolomije. Ali je bar ravan ko tepsija.

To je ovaj parking pretpostavljam

post-3488-0-81753200-1334858866_thumb.jpg

 

Djeluje prilično izolovano, jedino ne znam oće li bit gužve kad se otvori staza?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit (ex Kawa ER5)

Get_Print_Image.png

gif hosting

 

Imas ovde u naselju Brace Jerkovic, tom zutom ulicom prolazi bus 26, sa leve strane u smeru ka centru je parking na kome imas poligon za polaganje A kategorije. Uglavnom je prazan, moze da naleti neki kandidat za B, ali onda sacekate malo. Najkomotnije je nedeljom.:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Tu je FJCharlie učio da vozi. Parking je uzak, često popunjen, često prolazi milicija, često uleti poneki auto da se parkira, a nacrtana osmica se nalazi na djelu parkinga koji je pod nagibom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

@arnyman

 

Da, to je taj parking. Što se tiče gužve, prošle godine smo ga više puta obilazili kao mogućnost za kurs bezbedne vožnje. I bila je sezona u punom jeku ali nikad nije bilo više od 10-15 kola parkiranih pored samog ulaza na stazu. Zaista nema gužve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

nije ni guzhva problem, a i ni kandidati. nije ih bash toliko da ne mozhesh da izvozash koji chas, frka je jedino ta 8ica, shto kazhe arny drugo polovina je u takvom nagibu da je to blesavo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: sachs x road, suvozachica na bmw :)

poligon na koshutnjaku je ok, ja sam vozikala vikendom, nema puno ljudi, dolaze vozachi u automobilima ali nema ih puno tako da je skroz ok... ujedno vezbamo i obilazenje automobila :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: BG

po meni najbolje mesto za isprobavanje svega na motoru je bilo na bežaniji (ova grčka ulica). ne znam kako stoje stvari sad čini mi se da nije više slepa nego da je puštena u saobraćaj. treba proveriti

post-8560-0-31817900-1335011506_thumb.jpg

 

osim toga glas za poligon na košutnjaku

 

onaj parking kod ada huje mislim da ima mnogo prljavštine i da nije naročito velik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

A šta je sa onom lokacijom ispod Kalemegdana, gdje je bilo okupljanje poslje defilea na otvaranju sezone?

 

Djeluje izolovano od saobraćaja, a dovoljno prostrano za obuku totalnih početnika... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Na kraju Južnog bulevara nalazi se poligon. Prođe se NIS pumpa, i tu si. Tu sam vodio sestru da uči i veDŽba vožnju skutera, dok ju je to još zanimalo...

 

 

Nikad nikog nije bilo, osim neke sitne dečice što se loptaju...ima i uzbrdica (i nizbrdica) koju može i nemora da provežba. Moja preporuka! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja