Jump to content

Moto Zajednica

Pit bike

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova

Pozdrav ljudi, ne mogu nigde na forumu da nađem ništa opširnije o pit bikes, a verovatno bi se odlučio da uzmem jednog pre nego da uzimam krosericu, em je skuplja em verujem da je i održavanje mnogo skuplje.

Al pošto nemam pare za ništa brendirano, interesuje me kakvi su kinezi po tom pitanju?

Jel mogu da posluže i oni? Služio bi mi da mogu vikendom da ga isteram po off road-u, malo blato, šuma i tako to.

Dal se isplati kupiti nekog kineza za to? Orion agb 29, loncin i tako dalje...svi modeli dolaze u obzir...i dao bih negde do 600e maximum, 700 u vrh glave. Može i polovan i nov.

Pa ako neko zna bilo šta o njima nek kaže, kakva je situacija sa rezervnim delovima, jel se lako kvare i ostalo. Uopšteno ako ima neko pit bike nek kaže iskustva.

 

O ovim stvarima pričam:

http://images04.olx..../13274994_6.jpg

13274994_6.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

Ma matora sam konjina, 20 i kusur imam 1hej.gif

A što misliš da je malo osim za klince?

Zbog veličine ili snage?

Što se tiče veličine ne bi mi smetalo ni da je manji, a i pare za neku krosericu ili enduro nemam, a i verujem da je održavanje ovoga daleko jeftinije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Boriša, opet si počeo da postuješ u svim temama.

 

Ima jedan taki, redovno vodi rndalice na vrh Rtanj planine. Jes da ima zadnju od traktorčeta tomo vinković, al ide uz brdo ko blesav. Toliko od mene, a upućeniji o mehanici.

Pozdrav i srećno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

e to me interesuje, dal valjaju ta kineska čuda 1moto3.gif i šta bi trebalo odma u startu promeniti na njima i tako dalje...

a s obzirom da sam i ja minijaturan 180cm 80kg sasvim mi odgovaraju ovi mali krosevi.

Jel zna neko cene okvirno kako idu? I dal znaju za neki da se prodaje ili da ide u zamenu za skuter

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Ima onih od 80ccm i 110ccm, oba su valjda 4T i sa manuelnim menjacem.

Evo ga jedan ja mislim http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/pocketbike-polini-110-oglas-34851/

 

Bio je jedan takav na Dedamrazijadi 2010/2011 god, sacekaj mozda se javi neko s foruma

 

Ovde mozes saznati vise http://www.pitsterpro.com/bikes/list/cat/5

http://www.orionpitbikesales.com/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

A ovi poslednji su 49ccm, to mislim da je ipak malo...i pale se kao motorne testere...oni su i manji od ovih od 125ccm...mada ni to mislim da ne bi bilo loše za zajebanciju, skuter mi ionako stoji, ne vozim ga...sa ovim bi se bar zajebavao, imam gde.

 

A na sajtu oriona ima novi već od 700 dolara...a jel ima ovde kod nas u Srbiji neko predstavništvo?

Oće ih biti na sajmu u NS?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Ovi od 49ccm, to su pocket bike, to je premalo, odnosno za decu. Jako se tesko vozi, i nosisvost je manja (pise 60kg). Taj potez nikako ne valja, jer je vecina tih mehanizama plasticna i brzo se pohaba/pojede, a delovi su papreno skupi. Otpisi to odmah :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

borisa nisu isti ovi o kojima priča Lima i oni na koje sam ja mislio. Oni na koje ja mislim su skoro duplo veći od ovih malih i 110-125 kubika su...i kako ih gledam po snimcima ni najmanje mi ne deluju da su za decu, deluju mi poprilično jako.

A ovi o kojima priča Lima verujem da i jesu premali i preslabi za odraslu osobu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Mani se tih igrački..

 

mator si i gabarita povećih..

 

evo ti rešenja..

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/66906-honda-xl600r-1986/

 

ili eventualno neki qingqi novijeg datuma..

 

mada više poverenja imam u održavanog oldtajmer Japanca.. nego novog kineza <_<

 

za te novce ima da se bira, pa polako :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

Ma ne bih uzimao sad ništa veće od toga, njihov izgled mi se posebno sviđa i ima dovoljno snage za moje potrebe...jedino dal su iole pouzdani, kako za rezervne delove, gde ima novi da se kupe i koje su cene...i polovni dolaze u obzir naravno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Lc4 640sm

Ma ne bih uzimao sad ništa veće od toga, njihov izgled mi se posebno sviđa i ima dovoljno snage za moje potrebe...jedino dal su iole pouzdani, kako za rezervne delove, gde ima novi da se kupe i koje su cene...i polovni dolaze u obzir naravno...

 

Ovo je komplikovano i skupo za odrzavanje koliko i kosacica za travu. Mali motor a i jeftini delovi, generalnu mozes i sam da uradis uz malo poznavanja mehanike. Imas na polovnim automobilima i moto berzi par komada :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja