Jump to content

Moto Zajednica

BMW Trg Slobode 31.03.2012.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

U Beogradu je u subotu 31.03.2012. održana Skupština BMW Moto Kluba Srbija. Učesnici su nakon toga odvozali promotivnu vožnju do Delta City-a gde je u toku bio "mini" auto-moto sajam BMW-a i Honde. Bilo je lepo, bezbedno i impozantno...

 

http://www.youtube.com/watch?v=OYqCO6nERxw

 

Sve drugo što bi moglo da se napiše, ne bi bilo u skladu sa pravilima našeg BJB Foruma

:zdravo::zdravo::zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Veruj mi nedostajao si, pošto je skup bio po malo elitistićki, samo dva motocikla sa po jednim cilindrom, ostalo sve bedevije i "svete krave"...:hej:

"Greške" uvek mogu da se isprave!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Ja sam se juce oko 11h mimoisao sa kolonom bajkera u Brankovoj. Bilo je Afrika, Stromova i cini mi se jedan BMW... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Veruj mi nedostajao si, pošto je skup bio po malo elitistićki, samo dva motocikla sa po jednim cilindrom, ostalo sve bedevije i "svete krave"...:hej:

"Greške" uvek mogu da se isprave!

 

1jok.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Mi dosli iz Valjeva sa 3 BMW, mogao je bar neko da okaci ovu informaciju :stabre: . A i mi smo dosli bas zbog te BMW izlozbe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Opasna je to sekta.:jee1:

Nisam bio,a ne znam ni sta bi tamo trazio. Koliko vidim, clanstvo je od 2000. pa na ovamo. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Зашто ја не знам за ово?! 1hmm.gif1hmm.gif1hmm.gif

Za skupstinu je obavesteno clanstvo kluba,a ta vest je bila i na njihovom sajtu. A za sajam je bilo u medijima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ja sam se juce oko 11h mimoisao sa kolonom bajkera u Brankovoj. Bilo je Afrika, Stromova i cini mi se jedan BMW... :stabre:

 

To je bila ekipa nasih redara koja je obilazila trasu defila za Otvaranje sezone sledece subote. Cestitam BMW-endzijama na osnivanju Kluba i nadam se da se vidimo sledece subote :takoje:

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/79113-otvaranje-moto-sezone-2012/page__view__getnewpost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

@ stari roker

Klub nije osnovan 2000.g. nego tek 2007.godine, a ovo je druga skupština posle pauze koja je nastupila iz objektivnih razloga. Prošla je održana sredinom 2011. g. Tačno je da su na skupštinu pozvani samo aktuelni članovi kluba ali i prijatelji, po slučajnom izboru, koji smo imali ulogu identičnu kao i Statler i Waldorf iz Muppet Show-a (ke..ali smo sa balkona). Reklame za dogadjaj nije bilo, što uopšte ne poistovećuje masonsku ložu sa ljubiteljima BMW-a, tako da se iskreno nadam da će predsotjeći period pokazati zajedničko funkcionisanje u okviru akcija AMS-BJB, MAS, kao što je kocha-Matori lepo predložio, kao i svih drugih asocijacija koje doprinose pre svega bezbednosti saobraćaja, i uživanju u vožnji na 2 točka

 

KsNRm_671pxtmsstatlerwaldorfb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

@ stari roker

Klub nije osnovan 2000.g. nego tek 2007.godine, a ovo je druga skupština posle pauze koja je nastupila iz objektivnih razloga. Prošla je održana sredinom 2011. g. Tačno je da su na skupštinu pozvani samo aktuelni članovi kluba ali i prijatelji, po slučajnom izboru, koji smo imali ulogu identičnu kao i Statler i Waldorf iz Muppet Show-a (ke..ali smo sa balkona). Reklame za dogadjaj nije bilo, što uopšte ne poistovećuje masonsku ložu sa ljubiteljima BMW-a, tako da se iskreno nadam da će predsotjeći period pokazati zajedničko funkcionisanje u okviru akcija AMS-BJB, MAS, kao što je kocha-Matori lepo predložio, kao i svih drugih asocijacija koje doprinose pre svega bezbednosti saobraćaja, i uživanju u vožnji na 2 točka

 

StcbF_671pxtmsstatlerwaldorfb.jpg

...htedoh reci da su motori od 2000.-tog godista pa na ovamo... Konstatacija je iz prilozenog videa.

Da me neko ne shvati pogresno,nisam nista lose mislio kada sam to napisao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Зашто ја не знам за ово?! 1hmm.gif1hmm.gif1hmm.gif

Ko zna zasto je to dobro? Vazno da je na snimku u glavnoj ulozi Radulovic Mladji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Извињавам се што сам питао....нити сам знао, а сад ни не желим да знам.....0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Поручниче не примај к'срцу...направићемо ми и већи и бољи скуп од њих "одабраних".

Направићемо (за разлику од њих)скуп где су сви власници а и љубитељи BMW-а позвани, а наравно и наши пријатељи који возе и друге моторе.

Видимо се 7-ог на отварању сезоне и ту пада договор за окупљање.

:aha: :aha: :aha:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svratio...., 343 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Imam

Поручниче не примај к'срцу...направићемо ми и већи и бољи скуп од њих "одабраних".

Направићемо (за разлику од њих)скуп где су сви власници а и љубитељи BMW-а позвани, а наравно и наши пријатељи који возе и друге моторе.

Видимо се 7-ог на отварању сезоне и ту пада договор за окупљање.

:aha: :aha: :aha:

Koliko ja znam i na ovo okupljanje su bili svi dobrodosli i nije bilo "odabranih" Mislim da je samo informacija kada i gde bila dostupna ne velikom broju ljudi. Ovih 25-30 motorciklista koji su se okupili se uglavnom poznaju medjusobno i dugogodisnji su clanovi BMW Moto kluba Srbija tako da nije bilo nekih javnih poziva za okupljanje. Nema potrebe da se delimo na neke bitne ili manje bitne jer svi delimo istu strast prema motorciklima to jest prema voznji na dva tocka.

 

 

Извињавам се што сам питао....нити сам знао, а сад ни не желим да знам.....:takoje:

 

Dzoks nije valjda da si ozbiljno shvatio. Ja sam ovo prozivanje ovde na forumu shvatio kao salu. Nema potrebe da se ljutis. Vidimo se sledeceg puta sigurno :takoje: isto vazi i za mootoograf-a :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Поручниче не примај к'срцу...направићемо ми и већи и бољи скуп од њих "одабраних".

Направићемо (за разлику од њих)скуп где су сви власници а и љубитељи BMW-а позвани, а наравно и наши пријатељи који возе и друге моторе.

Видимо се 7-ог на отварању сезоне и ту пада договор за окупљање.

:aha: :aha: :aha:

Koliko ja znam i na ovo okupljanje su bili svi dobrodosli i nije bilo "odabranih" Mislim da je samo informacija kada i gde bila dostupna ne velikom broju ljudi. Ovih 25-30 motorciklista koji su se okupili se uglavnom poznaju medjusobno i dugogodisnji su clanovi BMW Moto kluba Srbija tako da nije bilo nekih javnih poziva za okupljanje. Nema potrebe da se delimo na neke bitne ili manje bitne jer svi delimo istu strast prema motorciklima to jest prema voznji na dva tocka.

 

 

Извињавам се што сам питао....нити сам знао, а сад ни не желим да знам.....:takoje:

 

Dzoks nije valjda da si ozbiljno shvatio. Ja sam ovo prozivanje ovde na forumu shvatio kao salu. Nema potrebe da se ljutis. Vidimo se sledeceg puta sigurno :takoje: isto vazi i za mootoograf-a :takoje:

To je to

:staa: :staa: :staa:

Mislim da bi bila dovoljna jedna rečenica na ovom sajtu koji ima 20000 ljubitelja motocikala da je neko hteo da uputi poziv .

Ne vidim svrhu objavljivanja ovde na BJB-u vesti "skupili smo se juče i bilo nam je super" kad niko odavde nije bio pozvan ,bar ne javno.

A za sledeći put rado ću doći ako budem pozvan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ***, 162 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: R1200GSA

Зашто ја не знам за ово?! 1hmm.gif1hmm.gif1hmm.gif

 

I ja sam sad to isto pomislio. Kako to da nigde nisam video da se ovo sprema? Jel bilo u nekoj temi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ***, 162 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: R1200GSA

Koliko ja znam i na ovo okupljanje su bili svi dobrodosli i nije bilo "odabranih" Mislim da je samo informacija kada i gde bila dostupna ne velikom broju ljudi.

 

Aha, znaci, za razliku od drugih okupljana gde se tezi sto vecoj brojnosti, ovde je u stvari bila poenta da dodje sto manje ljudi/motora?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja