Jump to content

Moto Zajednica

Vespa ET2 50 ccm 2001g,

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova

Pa videćeš, slike od vikenda... sledećeg 1lol.gif

 

tako je jer ovaj vikend sam bio zauzet i nisam isao na selo ge je inace u garazi vespa. slikam u petak i kacim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Uzeo sam od kolege doktora, dao sam mu moju lx 150 uz doplatu. On je prvi vlasnik. Motor je kod mene 2g. Godisnje predjem oko 700 km. On je promenio rolnice i kais, nije skinuta blokada, leo vince auspuh original, nova svecica...nema mane. Karburatorska verzija, uvek Motulovo ulje 2T. Prodajem jer ga vozim samo 2 meseca godisnje dok sam u selu a treba mi para za veci stan....pa prodajem i kola i manji stan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Dajem Nolan flip up kacigu, prvu pomoc, sajlu za zakljucavanje...poklon od bar 70 eur. Mislim da korektnije nemoze. I jos nesto vespa je proizvedena 1999 god. Karburatorska verzija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Evo leto prolazi i moja Vespa se buni nece opet u garazu na zimski san, pa ako ima neki mladozenja da je zeni neka se javi. Miraz u vidu kacige ( flip up _), prve pomoci i kvalitetne sajle protiv kradje je spreman. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Danas cu je slikati sa digitalcem....inace cenu cu spustiti na 600 EUR fixno, zbog rasta kursa evra. Ipak svi radimo za dinare i znam kad moram da platim nesto u evrima koliko mi dinara za zivot manje ostane. Racunajuci i gorenevedene poklone, dajem i litar ulja Motul 2t.

Ovakva ponuda je po meni krajnje korektna. Mene je pre 2 g. Vespa izasla u zameni 950 EUR a presao sam toliko da sam kupio litar Motul 2t skooter sintetickog ulja i tek ga sad potrosio za 2 g. vozikanja samo tokom leta po selu. Od toga 20 dana budem na g.o. ili radim a vikendom vozim dok s jeseni ide u garazu nakon konzerviranja na zimski pocinak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Mindjusari od dosade slikaju a doktori pogotovo hirurzi rade i nemaju vremena nazalost ni za voznju. Vespa garazirana na selu, ja radim u gradu. Dezuram za vikend tako da od slika nista jos uvek. A,na provokacije ne odgovaram. Ja sam krsten pravoslavni hriscanin, za svoja dela i postupke odgovaram Gospodu nasem Isusu Hristosu i prema njegovom ucenju i delima upravljam mojim zivotom i zivotima mojih troje dece i zene. Neki Hipokrat koji se kune Apolonom, Zevsom......me ne dotice. Ti koji se njime zaklinju govore prazne reci kao i nasi politicari. I Jos nesto da te motor interesuje dosao bi da ga vidis. Ja bi ti platio put....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Ok, onda razumem. Osetljiv sam na ono sto mi je sveto a to je svakako moj poziv. Znam sta svakodnevno prezivljavam sa mojim pacijentima. Nazalost, sve je vise bolesnih a malo njih se brinu o tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Oprostite sto se nisam javljao.....pogotovo se izv. Cvijanovicu!

Vespa je poklonjena starijoj cerki zbog upisa u Jovinu gimnaziju...

Ostaje u kuci....

Mislim da je povoljna ponuda bila al svi bi nekako za dz/ i jos gorivo da im platis.

Na kraju sam zadovoljan sto i pored takvih uslova niko nije dosao da je vidi, jer kako rece jedan moj friend ako je prodas po te pare nista neces dobiti a puno ces se kajati posle.

Svakako dinar jaca, izlazimmo iz krize, pa prodaja nije neophodna ( Vespa leba neiste ) :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja