Jump to content

Moto Zajednica

piaggio x9

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

taj skuter je vozio decko iz Krusevca, upoznao se s njim na moto skupu u paracinu...skuter je tad izgledao ok, i decko ga je bas cuvao...tad je bio u oglasima po ceni od preko 2000e...i sa njega nije bilo padano...e sad, da li je neko ofarbao skuter isto kao on, ili ga je prodao nekom pa je taj drugi padao i zafarbavao te delove ja stvarno ne znam...cena je extra povoljna, treba proveriti u kakvom je stanju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Uvek me kopka kad hocu nesto da kupim pa vidim manju cenu , onda standardno pitanje A ZASTO JE ON TAKO JEFTIN?

E kad se proda onda pljujem sebe sto ga ne videh barem.

Moracu sutra da nazovem pa da malo priupitam, interesantno da se ovi modeli vecinom prodaju u Krusevcu i Nisu ko da su ih tamo delili besplatno0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

nisam primetio...mada nisam toliko ni gledao oglase od kad sam kupio moj x9...pogledaj ga, provozaj, vidi kako ide, vidi da ne vuce u neku stranu pa razmisli...cena je dosta primamljiva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Svakako ga pogledaj, možda se povoljno prodaje iz razloga koji nemaju veze sa samim skuterom. Ako ti se dopadne na prvu vožnju, pravo kod majstora i detaljan pregled! :hej:

 

Što se tiče povoljnih skutera u blizini Niša, verovatno ima veze sa uvozom polovnjaka iz Bugarske. Znam nekoliko ljudi koji su uvezli kola odatle (prethodno stigla iz zapadne EU), još ako carina može preko veze da se završi jeftinije...

 

Na primer, evo ih X9 na prodaju (odnos valuta je 2 leva za 1 evro otprilike).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Ne razumem se nesto preterano u skutere iskreno, ali ovaj motor mi deluje kao teska baraka..Moj licni utisak sa ovih slika, ne mora nista da znaci naravno 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Secam se belog iz oglasa za preko 1500 eura, ovaj ne mora da bude taj, ne vidi se sa slika, osim boje naravno, mozda je iz iste serije samo... UrosST i da se razumes naj na svetu u skutere sa ovih slika se ne vidi gotovo nista pa nemoj coveka kolebati bez pravih cinjenica, covek slikao mesto gde je zakacen, pa koji skuter nije ? Onaj od 1500+ nije imao normalnu cenu pa nije ni prodat, ovaj ima, mozda hoce...

 

Idi gledaj, javi se jednom, dvojici sa foruma, doci ce neko, neka pogledaju i oni, sa strane se nekada vise vidi, mozda se tebi svidi ili ne svidi bez pravog razloga dok neko sa strane ti uputi pravi savet...

 

Ako kupujes skuter, imas novac, mozda je ovaj pravi, idi gledaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne razumem se nesto preterano u skutere iskreno, ali ovaj motor mi deluje kao teska baraka..Moj licni utisak sa ovih slika, ne mora nista da znaci naravno 1neznam.gif

 

Možda deluje tako jer nije u fabričkom stanju (što se boje, sedišta, auspuha tiče), ali ko zna... Moguće je da je pristojna mašina, a da se vlasnik ubio da ga našminka jer tako voli. Treba pogledati, sa dosta rezerve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Ako nije isti onaj iz oglasa iz Srbije, a mislim da nije, onda je u pitanju neka manja, manje poznata serija devetke za neko trziste ili slicno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

mozda i nije onaj koji je bio pre...ali ova kombinacija boja sa xenon svetlom me asocira na taj koji je bio letos preko 2000, pa ja onda cena bila oko 1700... inace koliko ja znam nije devetka nije fabricki isla ovako sarena, i sa xenon svetlom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovo nije nikakva retka serija, već umetnički nastrojen vlasnik (sa manjkom ukusa). X9 250cc SL je nuđen u limun žutoj, platinum sivoj i okean plavoj od 2000. godine, a prvi modeli iz 1998-99. su bili crni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Zvao sam lika ali nije dostupan, probacu veceras pa javljam sta kaze za motor i da li je moguca detaljna provera . Ako je motor dobar , lako cu ja da ga sredim vizuelno jer imam majstorske ruke 0namigivanje.gif

Hvala za sve informacije 1zdravo.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5712 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ljudi jel ima club x9 Srbije? Ja imam evolution 250 i voleo bi da se okupimo svi sa x9-kama. Pozdrav svima

 

Imaš Maxi Scooter Club koji funkcioniše: ljudi se voze i druže, zezanje je vrhunsko. Više o svemu tome imaš u podforumu koji se tako zove. Srbija nije Italija da se druženje ljubitelja maxiskutera može organizovati po brendu. :jok: Naravno, uvek treba probati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

taj skuter je vozio decko iz Krusevca, upoznao se s njim na moto skupu u paracinu...skuter je tad izgledao ok, i decko ga je bas cuvao...tad je bio u oglasima po ceni od preko 2000e...i sa njega nije bilo padano...e sad, da li je neko ofarbao skuter isto kao on, ili ga je prodao nekom pa je taj drugi padao i zafarbavao te delove ja stvarno ne znam...cena je extra povoljna, treba proveriti u kakvom je stanju...

 

Izgleda da jeste taj iz Krusevca, e sad zasto ga tako prodaje po svaku cenu nije mi jasno.

Radno vreme me zeza pa ne mogu nikako da odem da ga pogledam, ali ako budem mozda isao kod kog majstora u Zemunu da oteram da pogleda motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Ne znam ko je od skuterasa iz Zemuna, neka se javi neki...

 

Sad' sam procitao oglas ponovo, pogresio sam, pise da je tablica KS sto opet znaci da je taj hvaljeni X9 koji je bio i u oglasim na ovom forumu a trazeno je 1.700 mislim sto je bila suluda cena Ali opet da je izuzetan skuter, kupis od vlasnika, uvezen iz Svajcarske, sve novo na njemu kao sto je napisano itd itd...

 

Sada ti je sve drugacije, prvo ne kupujes od vlasnika, da li sadasnji prodavac ima ovlascenje, i ukoliko ima, imas peripetiju, prenos pa odjavljivanje tablice u Krusevcu sto ce te kostati. Ako nema ovlascenje, sta onda, onda na rec... Sve u svemu overa ugovora (sa kim), prenos, sve oko 5.000 dinara, odjava tablica u KS, kako i koliko...

 

Sto se tice motora, on je bio nahvaljen i ovde na forumu i u drugim oglasima. Jedan pad ne mora nista drasticno da promeni a i moze, dok se ne proba, niko ti ne moze reci sa sigurnoscu. Sto se cene tice, ona od 1.700 je bila prevelika, ova nije povoljna nego je tu negde, mozda realna, ovaj skuter je star 11 godina, da je bila povoljna, prodao bi se drugi dan po postavljanju oglasa...

 

Ako se tebi svidja, idi ga gledaj pa polako... Za hiljadarku moze da se pronadje Yamaha Majesty 2000+ godiste ili naprimer bilo je Hondi Reflex - Jazz sa istim ovim motorom koji je i u X9 po ceni od 1.000 na ime, tj bez prenosa i sa prevozom na kucnu adresu, Malagutu Madison itd itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 70 postova
  • Lokacija: Ub
  • Motocikl: piaggio X9 500ie EVO

da razjasnimo...mozda jesu oba iz Krusevca, ali su definitivno razliciti skuteri...

znam to vrlo dobro, jer sam celu jesen i zimu pratio pazljivo oglase u potrazi za dobrom x9...

cak su jedno vreme oba primerka bila istovremeno ponudjena, a nisu prodati jer je onom lepsem cena bila previsoka, a ovom "zemunskom" je verovatno presudilo stanje i pored dobre cene...

ali opet sve to nista ne znaci dok ne odes i licno se uveris...ove fotografije su cudo...u vecini slucajeva nemaju veze sa pravim stanjem skutera...pricam iz iskustva...

sve u svemu, dobro otvori oci...bolje se zaduzi pa dodaj jos par stotina evra i kupi nesto da valja da ne bi posle bilo 0plac.gif...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Ma sama ta cinjenica da kupujem motor od coveka koji nije vlasnik me odbija od motora , plus vlasnik cak iz Krusevca.

Gledeacu ja malo skuplji jer nije dzaba ona izreka "koliko para toliko muzike".

Hvala na pomoci, nadam se da cu pazariti neki u skorije vreme, pa da se malo vozikam a i ako se neka ekskurzija organizuje ovde da prisustvujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova

evo ja cu da se ukljucim ovde pre nego sto se predstavim u temi za to.

ukratko,ja sam Veljko i postao sam vlasnik ovog x9 o kom pricate :D:D

 

vozim ga vec para dana i mogu vam reci da sam odusevljen,vozio sam 125 i 180 ali one su igracke za nejga... kocnice,svetla,plastike(sem onih par fleka),sve je full,ne vuce,koci kao blesav,psuju me zbog xenona,svi dugmici,bravice,sve radi.... imao sam par skute ra do 150 ccm pre ovog i svi su smesni,bukvalno...ovaj staje gde hocu da stane :D da li su meni biele toliko lose kocnice pa mi je zato ta razlika,ili dupli disk,ne znam,ali bruka je! izgleda extra,svi se okrecu,ima taj sprortski izduv ali mi je dao i fabricki uz njega. ovaj jeste malo bucan,nije bas po mom ukusu,ali da bih stavio org. moram da secem nosace sa ovog,secem cev pa onda sve vratiti na stari i staviti na skuter....

 

ja iskreno volim udobne skutere vise od ''zujki'' jer znam da sam lozanas i pitanje je koliko bih vozio tako nesto! iskren sam bio sa sobom i uzeo ono sto mi se stvarno svidja,msm da sam dobro prosao ali ae,neka prodje vreme,druzicemo se i takoc!! pozdrav Velja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Veljko videh te danas na Autokomandi izmedju 13h i 13:30h, ako se radi o belom X9 sa sivkastim sjajnim plastikama kod nogu, videh i xenon..osim ako nisam omasio temu i sve! :)0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova

to je taj mali :D

 

pa da,vozim ga redovno po lepom vremenu tako da vidjacete me definitvnoo,a moped je prepoznatljiv tako da....:D nmg da izcitam 4um koliki je :D

bsa ima korisnih a bogami i tuznih,smesnih i ostalih temi :D poz svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja