Jump to content

Moto Zajednica

na šta potrošiti novac, vreme i malo živaca

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

 

 

 

 

 

 

 

 

meni je interesantna ova ralica, otprilike sam tako nessto zamislio od cega je u orginalu i moze li neka malo bolja slika na pm ili u temi http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=11192.0

 

pozzz

Ova ralica je moj model i ova na slici je prvi probni i jedini odljevak , tako da sad nemam bolju sliku. sa lijeve strane je nesto kraca jer je tako zahtjevala bocna nozica.

Ralica izgleda jos bolje sa mrezama u bocnim otvorima.Kada sam radio model cilj je bio da ne bude preglomazna i da donekle prati linije motora ,da ne strci kako je to obicno slucaj sa preradama.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

samo da javim da radovi naprediju pod sloganom "kukuuuu i lele"!  ;D

 

delovi stigli, provizorno poslagani na motor (nisam mogao da slikam) tako da sad znamo gde će da zapinje.

 

ulaz u auspuh mora da se prepravi tako da cevi odmah skreću na desno kako bi bilo mesta za cev, akumulator i struju koje ima pun qu...c.

 

sutra treba da kupim cevi od kojih ću praviti subframe, pesak ću da ukradem od nekog i krećemo!  ;D

 

slike uskoro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

nema šanse na hladno, moraću onu foru sa peskom o kojoj sam već pisao. i grejanje naravno. subframe mora da se savije u obliku slova V skoro. napraviću šablon tako što ću na ploču navariti metalne klinove na mestima gde treba da budu krivine i onda samo savijati oko njih. opisaću to detaljno kad krenem daradim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Dobro izgleda. Po meni mozda bi bilo bolje kad bi samo malo manje vireo auspuh tj kad bi plastika bila malo duza. Gde ce lepsa polovina da sedi?

 

ima tu jos jedan deo izmedju repa i auspuha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Dobro izgleda. Po meni mozda bi bilo bolje kad bi samo malo manje vireo auspuh tj kad bi plastika bila malo duza. Gde ce lepsa polovina da sedi?

 

ima tu jos jedan deo izmedju repa i auspuha

 

ne znam na šta misliš... sve što imam je na slikama.

 

plastika sa sedištem ide još malo nazad, par cm, nisam mogao lepo da namestim jer se klati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

moguce da je to na trkackim motorima samo. Neki karbonski deo koliko se secam.

 

da, to ide uz termognoni race... ehh, nema se para zato!  :D

 

Gde ce lepsa polovina da sedi?

 

na zzr-u!  ;D

 

 

sutra malo ;D

 

hoćeš malo celofana u kapice za svećicu?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s DVT ,Triumph Street Triple R ,Triumph Speed Triple 955i , Kawa Z 650 i ostalo

upustio si se u zescu avanturu,ako ti treba neka pomoc tu sam ,evo ti slike mog motora

 

post-2413-12878992499298_thumb.jpg

post-2413-12878992499679_thumb.jpg

post-2413-12878992501823_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

upustio si se u zescu avanturu,ako ti treba neka pomoc tu sam ,evo ti slike mog motora

 

Video sam ti motor jednom prilikom na Bulevaru, mnogo dobro izgleda, svaka cast na trudu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ovo je najlepse preradjen motor kog sam ikad video (ne racunam one budzevine sa ulezenih vise od 50.000 e) Svaka cast !

Jednostavno, nije prenasminkano, a prelepo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s DVT ,Triumph Street Triple R ,Triumph Speed Triple 955i , Kawa Z 650 i ostalo

slike  je pravio *R FOTO* Srdjan inace isto bajker naravno sa rasvetom,tesko da bi ga ja ovako slikao lakse bi napravio jos jedan motor

 

post-2413-12878992551361_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Kad sam video sliku, prvo sam pomislio da je neka slika sa interneta posto stvarno mnogo dobro izgleda. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s DVT ,Triumph Street Triple R ,Triumph Speed Triple 955i , Kawa Z 650 i ostalo

pregledao sam sve moguce po internetu dok nisam nesao sta je najpametnije raditi sa exup-om mislim da je ovo neko optimalno resenje za njega sve drugo bi bilo ili preterano skupo (mada i ovo dosta kosta i to samo delovi ruke neracunam radio sam sam) a ujedno bi trebalo da bude i udobno za voznju,,,volan rental,,kociona klesta r1,,cajger digi. koso,,teflon creva,,cilindar kocioni hayabusa,,retrovizori hcm,,far gilera runer //oklop fara izlio sam oklop hladnjaka isto,,rep r1 70%  a30% opet staklo plastika ,,sedista prepravljana pa tapacirana,,instalacija skoro cela nova (katastrofa od posla),,migavci napred led nazad led stop led,,akrapovic,,stitnik lanca polirani prohrom ,,slajderi louis,,fodasteri ,tegovi volana,,,donji deo oklopa isto prepravka itd itd pa poliranje rama i tockova(sam polirao) i nakraju farbanje(e to nisam) sve u svemu za voznju je extra a letos sam sa njim dobacio i do mora

 

post-2413-12878992553474_thumb.jpg

post-2413-1287899255393_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja