Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia malo radi,malo ne....

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Motocikl: Honda cbr 900rr

Aprilia rs 125 nece da upali,cuje se samo "cuk",i oteram je kod elektricara,i on sve pregleda i anlaser i sve je ok,oteram ga kod drugog za mehaniku,i on ga pregleda i kaze da je bendix los i da je "zalepio" i upali ga na gurku i ja ga oteram kuci,i posle nekih 2 sata pokusam da ga upalim i pali-radi itd nikad bolje,i tako je extra palio i radio nekih 5 dana.I nisam ga palio dva dana i sada pokusam da ga upalim i opet se cuje samo "cuk" i nece da zavergla.Nadjem coveka u oglasima da prodaje sve za apriliju,hteo sam bendix da narucim i pitam ga za stanje itd on kaze da je malo "pojeden" ali radi ok,i kad sam mu objasnio o cemu se radi on kaze da je to najverovatnije do anlasera...Dal' neko zna do cega bi moglo biti ? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Motocikl: Honda cbr 900rr

Danas sam se malo zanimao,izvadio sam svecicu ocistio(posto je strasno prljava od ulja,valjda je jaka mesavina tj jeste sigurno) napunio akumulator,i kad sam sve vratio na svoje mesto,iz prve je upalilo,i svaki put posle toga iz prve pali...vozao sam se,pustio ga da radi u leru sve extra kao sat...sad do cega je problem ne znam.... moracu nekog da nadjem da mi mesavinu smanji... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Motocikl: Honda cbr 900rr

Kupio sam ga pre tacno godinu dana,Baner,bio je tad najskuplji,msm da je jos pod garancijom...Isti problem mi se desio na leto kad sam se vozao,isto nije hteo da upali,i majstor mi je rekao da napunim akumulator i da ce biti ok,i tako je i bilo... Sad mi se to cesto desava radi extra i posle nekih 7 dana ako ga ne palim npr dan dva odmah isti problem bude...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorista u pokusaju, 282 postova
  • Motocikl: Keeway speed 150

Potpuno isti problem sam i ja imao,nisam znao sta mu je,pregledao sam mu svaku buksnu i kabl i na kraju prespojio sa kola i tad sam provalio da je do toga,onda sam uzeo nov Vartin akumulator i hvala bogu sad radi perfektno.....1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Motocikl: Honda cbr 900rr

Daj Boze da je samo akumulator,bar mi to nije problem da promenim...Nego jednom kad mi se to desilo palio sam ga na kablove preko kola i nije hteo da uhvati,a pre tog "kobnog" dana sam kupio novu NGK svecicu i stavio sve je extra radilo,i odjednom kad sam krecao ubacim u prvu i krenem i on se ugasi :staa: ja verglam nece da upali,ubacim denso svecicu upali,ugasim na prekidac i da upalim nece :neznam: i onda sam preko kola pokusao i opet nece....oteram ga opet kod majstora(msm da se coveku smrkne kad me vidi) i on pregleda kaze da i jedna i druga svecica bacaju ukrivo varnicu...i ubaci neku njegovu od skutera i radi kao lud sve do danas...NGK otisla posle jednog dana voznje to me muci,posto je bas jaka mesavina a sam ne znam da vratim tj da namestim na normalno,kad sam danas izvadio svecicu bukvalno je plivala u ulju...Al' dace Bog da je samo akumulator problem,motor je generalno sredjen i sad me samo jos to zeza :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Zeza te automat alnasera...to je onaj deo iz kog dolazi to cuk...moze da se sredi,ali nije skup ni drugi...Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aleksandar Gal, 88 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6 2006,2012 Kawasaki Zx6r 2006 Honda Shadow V2 125 2003

Aprilija Rs 125 uradjena generalna malo vozena

Sad nece da upali vergla prima gorivo ima struju ali nece da upali kad stisnem dugme normalno vergla kad ga pustim cuje se nesto kao da cukne.

Vergla ali nece da sastavi.

A na gurku u prvoj stalno se cuje nesto da cuka dok se gura tako i u drugoj.

Da li neko zna u cemu je problem?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja