Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje Moto Sezone 2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Uh Dorcolac nesporazum i nenormalna slucajnost.... ja sam mislio na semafor na vidikovcu :lol::lol: no dobro i to je odlicna vest samo napred! :takoje::takoje::takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Živi sada u trenutku, 323 postova
  • Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 45
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 250, Liberty 125

dolazim, nažalost najverovatnije peške osim ako neko nema da mi pozajmi akumulator i tablicu da ne moram da nosim kablove sa sobom i da ne budem upadljiv :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Juce sam bio u klubu SMAK iz Kragujevca i predlozio im da organizovano mi iz KG dodjemo u BG 7 aprila. Vidim da su raspolezeni i podrzace ovu akciju. Cofa mi je obecao da ce na svom sastanku u sredu definisati broj i da li ce mo ici organizovano. Smakovci uglavnom imaju cruzere i mislim da ce sigurno i oni biti u subotu na ovoj akciji.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Bravo ljudi :takoje:.

 

Vazno je to sto animirate ljude van foruma za akciju ali vazno je i ovo sto ovu temu drzite aktivnom. Jedino tako ce svi ili ogromna vecina forumasa imati prilike da sazna za dogadjaj.

 

BJB je brojna moto-zajednica i uvek smo na nasim akcijama imali veliki odziv. Ako nas 200 moze da izadje motorom u decembru za Deda Mrazove onda u aprilu, na najavljenih 18C, moramo da izadjemo svi.

 

U decembru vozimo za decu a u subotu 7. Aprila vozimo za 87 poginulih motociklista, bajkera, samo tokom 2011. godine...kao i za sve druge motocikliste, bajkere, bracu koja vise nisu sa nama.

 

U subotu vozimo za nasu majku, za naseg oca, za nase supruge i nasu decu... kojima se srce stegne svaki put kada stavimo kacigu na glavu.

 

U subotu vozimo da SPASEMO BAJKERA.... i ako jednom od nas ovog leta spasemo zivot - vredelo je.

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Da, druze Stari! ...ovaj, Matori :takoje:

 

 

Pa majku mu božju, sto puta sam ti rekal da me ne zoveš Stari...kak ću u subotu pred drugarice omladinke :D

 

 

LiWFg_titopipaomladinku.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Meni ovo deluje jako simpatično 0takoje.gif (a nije ni počelo, haha), a i nadam se, da će tako i ispasti. Svaka čast idejnim vođama i organizatorima, pa još dve asocijacije (gde se upoznaste bre? 1neznam.gif).

Kao cilj povorke mogla bi biti lokacija nekog beogradskog motošopa. Za prvi put ne moraju baš čevape da vam spreme, ali barem neki sokić i domačica bili bi dovoljni.

 

 

Ovako to rade ovde:

http://www.motosvet....ovo-sezono.html

http://www.motosvet....n-v-kmc-ju.html

 

 

Šta mislite(mo), koliko motora će biti na hepeningu?

 

a) 1 - 50

b) 51 - 100

c) 101 -->>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Nemam :/

Nesumljivo bice to nesvakidasnji dogadjaj :Mina: samo da sve prodje uredu i bez incidenata. Da se pokazu bajkeri u pravom svetlu :moto3: kao vitezovi reda zmaja a ne kao nekakvi bolesnici ovisni od turiranja i rizicnog ponasanja prema svim ucesnicima u saobracaju :lud: Radujem se dogadjaju i podrzavam u potpunosti ''ne brze od zivota'' ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Nesumljivo bice to nesvakidasnji dogadjaj :Mina: samo da sve prodje uredu i bez incidenata. Da se pokazu bajkeri u pravom svetlu :moto3: kao vitezovi reda zmaja a ne kao nekakvi bolesnici ovisni od turiranja i rizicnog ponasanja prema svim ucesnicima u saobracaju :lud: Radujem se dogadjaju i podrzavam u potpunosti ''ne brze od zivota'' ;)

 

Podrzavam ovakvo razmisljanje...Ako se vec pojavimo,treba da se potrudimo da budemo jos kulturniji nego sto jesmo,i kad je pitanje kulture u saobracaju,a i kad je u pitanju kultura ponasanja...Tad treba da se predstavimo u najboljem mogucem svetlu...Bez bilo kakvog vida divljanja...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

A zasto nije napisano da pravite taj dogadjaj zajedno u organizaciji sa MK Usce (Ceda R6) vec je napisano kao da ste sami u svemu tome,.... malo sebicno , ali valjda je to normalno u nasem narodu i sa likovima koji zele posto poto da se proguraju jer su navikli na taj sebicni nacin da zive,... ali srecom neko sve to odnekud posmatra pa se ovi posle iscudjavaju sto su slucajno podleteli pod neki sleper ili auto negde na drumu

Stvarno nema razloga za ovakvo pisanje!! Na pocetku teme je i napisano , kopiram: Asocijacija Motociklista Srbije, zajedno sa MAS i Gradskim sekretarijatom za saobraćaj, kreće u akciju!

AMS , MAS i Agencija za bezbednost zajedno organizuju ovu akciju, ako si pogledao kako treba da izgleda flajer, videces da na njemu stoji logo AMS, MAS i agencije za bezbednost. Ne organizuje AMS i MK Usce, nego AMS i svi klubovi koji su clanovi MASa i ne samo iz Beograda nego iz cele Srbije!!

S obzirom da imamo veoma dobru saradnju sa rukovodstvom MASa i dosta ih postujemo i uvazavamo, nepotrebno je podrivati ovu temu raznim spekulacijama.

Zao mi je sto mislis da tim koji radi otvaranje sezone, i na realizaciji radi vec zadnja cetiri meseca, je sebican i to radi da bi se negde "progurali".Svi mi imamo svoje porodice, poslove, obaveze.... i sve ovo radimo iz zajednicke zelje da pokusamo da napravimo bar mali pomak u svesti ucesnika u saobracaju, da pokusamo da skrenemo paznju na nas, u smislu da smo na ulicama i da vozaci nas bar "vide" da postojimo! Ako se na ovaj nacin, spasi bar jedan zivot, jer je neko pogledao u retrovizoru ili je usporio u raskrsnici, onda je to pomak!

I nadam se da "neko to od gore vidi sve" !!

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Dragi bajkeri,

kako smo vec i pominjali...Svi koji su iz Novog Sada i okoline...

Organizuje se grupan polazak!

Sastanak je na Petrovaradisnkoj tvrdjavi u subotu 07.04.2012 u 08:45h i krece se za BG najkasnije u 09:10h !!!!

Ide se starim putem preko Indjije.

Molim sve zainteresovane da se izjasne i da nam se pridruze

Pozdrav za sve i vidimo se u subotu:jee2:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Nesto nacuh da cemo tokom noci zavrsiti u Semaforu :moto3::muzicari::muzicari::cirka1:

to sam napisao u temi sa detaljima, ali je zli admin izbrisao i nazvao teškim offom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja