Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje Moto Sezone 2012

Recommended Posts

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

07:00

Beograd se budi.

 

07:30

Subota, lep sunčan dan, ne radi se.

 

08:30

Proleće miriše.

 

08:45

Bake i deke gegaju se ka beogradskim pijacama.

 

09:00

Mlade mame i tate koriste priliku i sa decom ruku pod ruku pune beogradske parkove.

 

09:30

Činovnici koji rade preko nedelje od 9 do pet i kući dolaze u 8 užurbano piju jutarnju, odocnelu kafu.

 

09:40

Pored otvorenog prozora žena im diktira spisak šta sve i gde će danas pozavršavati u gradu što preko nedelje nisu stigli...

 

09:45

Iz daljine se negde čuje potmula grmljavina... kiša će popodne, neko reče.

 

09:50

Grmljavina je sve jača i jača... dolazi sa svih strana... prolaznici se osvrću... dižu glave u nebo...

 

09:55

nebo prozračno i vedro... Telefoni u Studiu B, u policiji... vatrogasnoj brigadi ne prestaju da zvone... grmljavina je sve jača

 

10:00

Na ulicama svi stoje. Beograd odzvanja od grmljavine. Prozori podrhtavaju...na terasama ljudi uznevereno krive vratove

 

10:01

Nadiru tiho...uz zaglušujuću grmljavinu... niotkuda i sa svih strana...zastrašujuće mirno i lagano...nadiru...ne vidi im se kraj

 

:moto3:

  • Podržavam 39

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Pobrisao sam teski off iz teme, idemo dalje sa dogovorima, imamo jos desetak dana 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

07:00

Beograd se budi.

 

07:30

Subota, lep sunčan dan, ne radi se.

 

08:30

Proleće miriše.

 

08:45

Bake i deke gegaju se ka beogradskim pijacama.

 

09:00

Mlade mame i tate koriste priliku i sa decom ruku pod ruku pune beogradske parkove.

 

09:30

Činovnici koji rade preko nedelje od 9 do pet i kući dolaze u 8 užurbano piju jutarnju, odocnelu kafu.

 

09:40

Pored otvorenog prozora žena im diktira spisak šta sve i gde će danas pozavršavati u gradu što preko nedelje nisu stigli...

 

09:45

Iz daljine se negde čuje potmula grmljavina... kiša će popodne, neko reče.

 

09:50

Grmljavina je sve jača i jača... dolazi sa svih strana... prolaznici se osvrću... dižu glave u nebo...

 

09:55

nebo prozračno i vedro... Telefoni u Studiu B, u policiji... vatrogasnoj brigadi ne prestaju da zvone... grmljavina je sve jača

 

10:00

Na ulicama svi stoje. Beograd odzvanja od grmljavine. Prozori podrhtavaju...na terasama ljudi uznevereno krive vratove

 

10:01

Nadiru tiho...uz zaglušujuću grmljavinu... niotkuda i sa svih strana...zastrašujuće mirno i lagano...nadiru...ne vidi im se kraj

 

:moto3:

 

Fenomenalno.... :care:....što reče VladaSD...naježih se.....ispod 1000 nas biti neće..... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Majka ovog decka je ucestvovala u emisiji.. Pogledah klip o izvestaju rts-a i price svedoka.. nemam komentar, strasno...

 

http://www.prva.rs/sr/video/zabava/zene/mediaSet/3525/%C5%BDene+Tema%3A+Bahati+voza%C4%8Di

 

Odgledao sam, pažljivo sam slušao njegovu majku. Do sada se ništa nije desilo povodom tog slučaja. Brzo će doći i godišnjica tragedije.

Predlažem da se na taj dan ukoliko ne bude pomaka u slučaju, organizujemo i od ranog jutra blokiramo pomenutu raskrsnicu.

Opomena bi bila da 7.4. prođemo kroz raskrsnicu i minutom ćutanja skrenemo pažnju, jer ionako je tema skupa bezbednost u saobraćaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Majka ovog decka je ucestvovala u emisiji.. Pogledah klip o izvestaju rts-a i price svedoka.. nemam komentar, strasno...

 

http://www.prva.rs/sr/video/zabava/zene/mediaSet/3525/%C5%BDene+Tema%3A+Bahati+voza%C4%8Di

 

Odgledao sam, pažljivo sam slušao njegovu majku. Do sada se ništa nije desilo povodom tog slučaja. Brzo će doći i godišnjica tragedije.

Predlažem da se na taj dan ukoliko ne bude pomaka u slučaju, organizujemo i od ranog jutra blokiramo pomenutu raskrsnicu.

Opomena bi bila da 7.4. prođemo kroz raskrsnicu i minutom ćutanja skrenemo pažnju, jer ionako je tema skupa bezbednost u saobraćaju.

 

cela tema

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/68642-cvijiceva-despota-stefana-poginuo-bajker-1972011/

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Нови Сад Србија
  • Motocikl: Gazela

Да ли има неко из Новог Сада да иде 7.04 на отварње сезоне ?

 

Могли би да идемо у групи :moto3:...старим путем наравно... а може и преко Титела :moto3: :moto3: :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Novi Sad

MK Horda iz Novg Sada ce uskoro da se izjasni pa bi mogla biti organizovana grupa

pa da se pojavimo svi kako i dolikuje

tiho al bucno

lagano al mocno

sa vetrom u kosi i osmehom na licu

Pozdrav MK Horda:jee2:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

Bravo Kočo ni Orson Vels ti nije ravan,žao mi je što sam ovako daleko pa ne mogu lično da prisustvujem ovoj manifestaciji ali ako nešto znači sa vama sam svim srcem.:takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Svi su dobrodošli, ne moram ni da pominjem :)

Ideja je da svojom brojnošću kažemo svima da dolazi vreme motora, da će nas hteli-ne hteli gledati svakog dana na ulicama. Pa kad nas već ima, lepo je da nas vide dobro raspoložene, u koloni, u opremi... iz svih krajeva, pojedinci i članovi klubova na jednom mestu, zajedno, sa istim ciljem.

 

Vidimo se :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Ja boravim u Italiji cetvrti dan ,sluzbeno.Moram Vam reci kao sto vec i sami znate, da je ovde u Veroni ogroman broj motora.Da ne bi duzio verujte mi, profesionalni sam vozac,motoristi imaju veca prava u saobracaju.

MI SE U SRBIJI MORAMO IZBORITI ZA PODJEDNAKA PRAVA UCESNIKA U SAOBRACAJU.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Ja boravim u Italiji cetvrti dan ,sluzbeno.Moram Vam reci kao sto vec i sami znate, da je ovde u Veroni ogroman broj motora.Da ne bi duzio verujte mi, profesionalni sam vozac,motoristi imaju veca prava u saobracaju.

MI SE U SRBIJI MORAMO IZBORITI ZA PODJEDNAKA PRAVA UCESNIKA U SAOBRACAJU.

 

Tako je!!! :takoje: I ovde u Srbiji je ogroman broj motora/ motorista........ i zato........ispod 1000 nas biti neće..... :moto3:

 

p.s. Jer ako već hoćemo da otvorimo sezonu kako valja.... moramo da pokažemo koliko nas ima..... a ima nas hvala Bogu mnogo!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Kočo, ovo na kraju mi se najviše sviđa.:moto3:''Nadiru tiho...uz zaglušujuću grmljavinu... niotkuda i sa svih strana...zastrašujuće mirno i lagano...nadiru...ne vidi im se kraj'' :care: Ako vreme posluži i nastavak druženja tog dana biće za pamćenje - po dobru!:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Kočo, ovo na kraju mi se najviše sviđa.:moto3:''Nadiru tiho...uz zaglušujuću grmljavinu... niotkuda i sa svih strana...zastrašujuće mirno i lagano...nadiru...ne vidi im se kraj'' :care:Ako vreme posluži i nastavak druženja tog dana biće za pamćenje - po dobru!:takoje:

 

Moto Asocijacija Srbije (MAS) i mi, udruzili smo sve svoje snage koje imamo, kao organizacije, u taj dan: 07. April 2012 :takoje:

 

Sada je na svakome od nas forumasa - clanova BJBikers moto-zajednice da ucinimo sve da se tog dana licno pojavimo i da pozovemo i dovedemo sve svoje prijatelje koji voze motor.

 

:Navijac:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Nesto nacuh da cemo tokom noci zavrsiti u Semaforu :moto3::muzicari::muzicari::cirka1:

 

Ima jedna rubrika subotom u jutarnjem programu Radio Beograda 1, bavi se bezbednođću saobraćaja. (traje godinama, pa i decenijama). Zove se ''SEMAFOR''. Bajkeri su četo glavna tema, a naravno i u subotu će biti posebna najava skupa i promocija Radio-džingla ''Spasi bajkera''. Znam 100% jer ja pravim rubriku, a ovih dana gledam da o manifestaciji obezbednim ''vreme'' u vestima pa i programu. Ajd' da ne pričam mnogo - bolje da se radi. Vidimo se u subotu!:moto3:

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja